Tavsiye 100-200 liraya sesi cok cikan bi muzikcalar

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
100-200 liraya sesi cok cikan bi muzikcalar
Kulakligim mdrex50 lp bana bi mp3 mp4i onerirmisiniz ama sesi ve kalitesi gercekten iyi olmaliguncel

foreverthe

foreverthe

Üye
Aynı kulaklık bende de var hocam :) arkadaşım kullanıyor ve bende denedim gayet güzel ve net bir sesi var öneririm :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Aynı kulaklık bende de var hocam :) arkadaşım kullanıyor ve bende denedim gayet güzel ve net bir sesi var öneririm :)
bende bunu dusundumde hani sesi yuksekmidir o yuzden kullanma sansım olmadı hoc ama mesela bi iphone 4 kadar ses veriyormu

foreverthe

foreverthe

Üye
bende bunu dusundumde hani sesi yuksekmidir o yuzden kullanma sansım olmadı hoc ama mesela bi iphone 4 kadar ses veriyormu
Hocam ben 5S kullaniyorum en az onun kadar veriyor [emoji106]

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben 5S kullaniyorum en az onun kadar veriyor [emoji106]
okadar iyimi ya deneyecek birini bulsam keske ya arkadasımda 4s var bende nexus 5 4s te aynı muzik inanılmaz guclu ses verirken nexusta az ses veriyo oyuzden istiyorum birde 2 gb yetermi :Doda var tabi bari 4 falan olsaydı :D

foreverthe

foreverthe

Üye
okadar iyimi ya deneyecek birini bulsam keske ya arkadasımda 4s var bende nexus 5 4s te aynı muzik inanılmaz guclu ses verirken nexusta az ses veriyo oyuzden istiyorum birde 2 gb yetermi :Doda var tabi bari 4 falan olsaydı :D
Hocam vallaha boyut olayı size kalmış bana gayet yeter 2 GB :D Forumlarda okudum şimdi de cidden ses kalitesi çok iyiymiş, sizde okuyup en iyi şekilde bilgi edinebilirsiniz :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sen git sony al sony de ekolayzr da var seside yüksek veriyor. Tasarımıda çok hoş. 4 8 gb modelleri Türkiyede var. :good: benimki ilk çıkan modeli baya iyi dayandı şuan 4. Senesinde

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bana cuzi fiyat ve yuksek ses kalitesi lazim :D

Üst Alt