10 Kasım


DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
    Konu Sahibi

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK 'ü saygıyla, minnetle ve özlemle anıyoruz.

O, yüce bir dağa benzer. Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler.Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O'na çok uzaklardan bakmak gerekir.
Claude Farrre


 
Bülent872

Bülent872

Kapalı Hesap
Başbuğ'umuzun vefat yıldönümü saygı ile anıyoruz.
 
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK 'ü saygıyla, minnetle ve özlemle anıyoruz.
 
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


"Bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz."
Mustafa Kemal ATATÜRKKurtardığın vatanın sinesinde huzur içinde uyu ATAM. Seni duvarlardan ve kalplerden silmek isteyenler, gün gelecek tarih sahnesinden silinecekler. Sen yine her 10 kasımda tüyleri diken diken eden, yürekleri dağlayan o siren sesiyle, bayrağa ve senin aziz hatırana selam veren o güzel insanlar tarafından anılmaya devam edeceksin..
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt