10 dakikada şarj olup 200 kilometre gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamgirls

dreamgirls

Üye
    Konu Sahibi
İngiliz Iain Sanderson’un ürettiği "Lightning GT" zarif hatlar ve atak bir dış görünümle, çevre dostu elektrik motorlarını başarıyla birleştiren tasarım devriminin en son ürünü.

Sanderson’ın tasarımı, benzinle çalışan spor arabalardan hiç de aşağı kalmıyor. Saatte 210 km’ye varan hızlara çıkabiliyor, 0-100 km hızlanmasınıysa 4 saniyeden kısa sürede gerçekleştirebiliyor. Diğer elektrikli otolara göre en büyük avantajıysa sadece 10 dakikada şarj olup, tekrar şarj olmadan 200 km mesafe katedebilmesi. Çok sessiz çalışan otomobiller 2010’da satışa sunulacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt