10 bin liraya kadar bilgisayar kasası tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Bilge Kader

Bilge Kader

Üye
    Konu Sahibi
10 bin liraya kadar bilgisayar kasası tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Çok fazla bir bütçem yok. Oyun için almıyorum daha çok renderlı işlemler için yüksek işlemcili ve ramli bir kasa lazım. İndirimde olduğu için 'e ısınıp şöyle bir sistem dizdim. Sizce alınır mı

• 10. Nesil Intel® Core™ i7 10700F İşlemci
  • NVIDIA® GeForce® GTX1650 4GB 128 Bit GDDR6
  • 32GB DDR4
  • 1TB 3.5" 7200RPM HDD + 500GB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 1900MB/s - Yazma: 950MB/s)
  • GIGABYTE mATX B460 DS3H
  • 700 Watt 80+ Bronz
  • 1200 Mbps 802.11 b/g/n - AC
  • Intel İşlemci Soğutma Fanı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
10 bin TL verilirken Casper ve GTX 1650 sistem alınmaz.

• Beğen
Tepkiler: PALA., MAERKEK ve Silinen Üye 777448
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sistem Genel Olarak Güzel Aslında. İşlemci F Serisi Bir O Sıkıntı Birde 32 GB Rame Gerek Varmı? 16 Gb İş Görür Diye Düşünüyorum.

Ramı İptal Edip Sıvı Soğutma Alın O PAraya

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
eğer oyun oynayacaksan kasa al ama büyük çaplı oyun gibi pcyi kasacak şeyler yapmayacaksan laptop al onu öneririm

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İntel işlemciyi kesinlikle alma amd sistem toplayalım sana . Amd sistemler güncellemeye daha açık. Çoklu işlem perfonmasında daha iyi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ryzen 7 3700 x yerine ryzen 5 3600 de tercih edilebilir. Kasa şekline pek dikkat etmedim. Ekran kartı fiyatları çok uçuk. 2.el almalısın.
Kabaca liste yaptım. 9584 lira

Ekli dosyalar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
eğer oyun oynayacaksan kasa al ama büyük çaplı oyun gibi pcyi kasacak şeyler yapmayacaksan laptop al onu öneririm
Render alacam diyor. Daha kasacak nasıl bir işlem yapabilir ?;

erkenbeliz

erkenbeliz

Üye
Bu sistemle istediğin şekilde render alırsın. Excalibur'un işlemci tercihi bu konuda çok yardımcı oluyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt