Çoklu Paylaşım 10 Adet Müthiş Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

bekrakyl

Üye
    Konu Sahibi
10 Adet Müthiş Oyun
Total Conquest

World at Arms

Thor: The Dark World

Green Farm 3

Real Football 2014

Danger Dash

Gangstar Cinty

GT Racing 2: The Real Car Experience

Real Football Manager 2013

The Amazing Spiderman

Bir teşekkür yeter :D

• Beğen
Tepkiler: ishak388

waterback

waterback

Üye
ilk teşekürben olus cok bişey yapmamışın ama oyunlar eskidi

romanci

Üye
arkadaşım linkleri kontrol edermisin. hiç bir hareket yok. bomboş bir sayfa açılıyor ve kalıyor.

bekrakyl

Üye
    Konu Sahibi
linkler çalışıyor arkadaşlar, bazı linklere tıkladığınızda direk indiriyor bazılarıda sizi bir sayfaya yönlendiriyor. Eğer linke bastığınızda sizi yeni bir sayfaya yönlendirirse çıkan sayfadaki "Tıkla İndir" yazan linke tıklarsanız oyun iners60v5 telefonda denenmiştir ve kesin çalışır

bensahin1988

bensahin1988

Üye
Total Conquest

World at Arms

Thor: The Dark World

Green Farm 3

Real Football 2014

Danger Dash

Gangstar Cinty

GT Racing 2: The Real Car Experience

Real Football Manager 2013

The Amazing Spiderman

Bir teşekkür yeter :D
Merhaba Arkadaşlar, arkadaşlar Ben World At Arms Nokıa s60v3 240*320 sistemli oyunu uzun zamandır oynuyorum ama ne varki 4 "Güneye Gidiş - Göklere Görevini tamamla" isimli hava saldırısını oynuyamıyorum, ve şuan 70'inci seviyedeyim ve ekonomim sağlam ve ayrıca 440.965.735 milyonda param var ben oyunu Türkçesini indirmek zorunda kaldım oda sadece gameloftun sitesinde var başka hiçbir sitede türkçesi yok, ingilizce versiyonda şu şekilde yazıyor "Up İn The Air" to unlock yazıyor Türkçe versiyonda ise kilidi açmak için "Göklere" Görevini Tamamla Yazıyor. Ve Arkadaşlar Görevlerin neredeyse hepsini tamamladım sayılır sadece bu kilit açılınca tamamlanacak görevlerim kaldı şuan sadece kara savaşı yapabiliyorum ve sadece para toplayıp seviyem yükseliyor ve seviye sadece yükseliyor başkada birşey yok, Sizden istediğim şu SADECE SYMBİAN TELEFON OYUNUNDAMI BOZUKMU ÜRETİLMİŞ BU OYUN YOKSA BAŞKA BİR YÖNTEMİMİ VAR ?

biltek

biltek

Üye
linkler ölmüş :(

waterback

waterback

Üye
Artık nokia bitti daha bu oyunlar oynan maz