1 tb usb hdd önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
1 tb usb hdd önerisi
İyi akşamlar 1 tb segate usb hdd almayı düşünüyorum fakat hiç kullanmadığım için bilgi deneyimine sahip deyilim. Sorum hdd yi kullanma sırasında veri transferi yaptığımız anda herhangi bir rahatsız edici ses, ısınma proplemi, yavaşlama gibi sorunlarla karşılaşan arkadaşlar varmı. Yardımınızı bekliyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
250 GB Seagate Aldım 2009 da Hala Sağ Fakat Bazen Sesli Çalışıyor Çok Rahatsız Etmiyor Fakat Bu Her HDDde Olabilecek Birşey.Zamanla Ses Gelmesi Normal.Şu Anda 2 TB Toshiba Kullanıyorum. 280 Kağita Almiştim Halen Daha Kullanıyorum 300 400 GB Boş Alan Var Onda Ses Vs Şu An İçin Yok Ama 250 GBdeki Kadar Yere Düşmedi.Toshiba Biraz Daha Yeni Tipi Hoşuma Gittiği İçin Almiştim.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Cadillac34

Üye
Ben 1 TB Toshiba kullanıyorum. Teknosa'dan almıştım. Soğutucunun altında olduğu için pek test etme gibi düşüncem olmadı. Ama diğer HDD'ler gibi sorun yapmıyor, ısınmıyor kolay kolay. Elektrik kesilse bile bozulmuyor. Hatta yanmadı bile. Çok sık da kullanmıyorum. Seagate iyi marka diyebilirim ama kullanım hakkında bilgim yok.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar fiyatlara baktımda hdd fiyatları vatanda uçmuş gönlüm segateden yana genelde ses çıkarmaz diyolar. toshibada sağlam marka.Yorumlara göre toshibada ses çıkarmıyor. Sonuç toşhiba alıcam sanırım

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Teknosa'da bir tane ucuz buldum.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Ama 189 tl'ye almıştım. 1 yıllık Teknosa garantisi veriyordu, almadım. O da 26 tl idi.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınz için tşk ederm arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Codegen oldukça iyi performans açısından, tavsiyemdir

#

• Beğen
hvince

hvince

Üye
Kesinlike SEAGATE öneririm. Dünyanın En büyük HDD üreticilerinden birisi.

• Beğen

Üst Alt