1 milyon sipariş alan telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
1 milyon sipariş alan telefon
BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu 1 milyon sipariş aldı.

Kötü bir dönem geçiren BlackBerry yeni modeli ile durumu düzeltmeye başladı. 30 farklı ülkede kısa sürede satışa sunulan BlackBerry 10 işletim sistemli Z10, şirketin iş ortaklarından da büyük ilgi görüyor. Son olarak BlackBerry'nin resmi blog sayfasında paylaşılan bilgiye göre BlackBerry Z10, yaklaşık 1 milyon sipariş almış durumda.
BlackBerry tarihinin en büyük satış anlaşmasına imza atarken, şirketin Kıdemli Başkan Yardımcısı Rick Constanzo, bu sipariş rakamıyla BlackBerry 10 işletim sisteminin müşterilere güven verdiğini gösterdiğini kaydetti.

BlackBerry, önümüzdeki ay da bir diğer BlackBerry 10 işletim sistemi altında çalışan telefonu Q10'u satışa sunacak.

Son olarak Whatsapp'ın Blackberry 10'lu telefonlara gelmesi de kullanıcıların yüzünü güldürmüş durumda.

fk555897

fk555897

Üye
O kadarda güzel bir telefon değil. Tek artısı hem iş hem de kişisel telefon olması.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Dün vatan bilgisayarda kullanim biraz dedim bir menüye giremedim :D

• Beğen
Tepkiler: Dede

Byceom

Üye
tasarımı bana n9u andırıyor

skylinegti

skylinegti

Üye
1 milyon siparişide kesin abd ve kanadadan almıştır çünkü avrupa ve asyada fazla pazar payı yok...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Bir ara türkiyede klavyeli cihazlar moda oldu haliyle bb çok tutuldu o ara sonra android falan gelişti oyundu uygulamaydı derken kapasitif dokuntikler falan klavyeli telefonlar tarih oldu bir de uygulama çıkmayınca geri planda kaldı.

• Beğen
Tepkiler: Dede
fk555897

fk555897

Üye
Bu telefon tabiki de yeterli değil. Nexus 4 bile bu telefondan kat kat iyi özelliklere sahip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt