1. Maxicep Diyalog yarışmas.. KATILIM !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
1. Maxicep Diyalog yarışmas.. KATILIM !
KATILIM;
- Salihyet;
1 - GELENEKSEL ANTEP FISTIĞI

2 - Kulak içi kulaklık..

3- Mozaik mp3 çalar..

4- 5000 Mesaj'a ulaşınca nick'in altına özel yazı ekleme konusu..

- YsF_90 ;

1- SSOK SSOK

- Canturgay;

1 - Sümbülzade vehbi efendi

http://www.maxicep.com/mizah-eglence...ndi-10739.html

- MSinaL;

konusunda ki hangisi hayvan sorusuna olan cevaplar :) ;

1 - Hangisi hayvaN ?

2 - Su tankına atıyorlarmış..

3- Konu hortlatma..

- Soneday;

1 - ruh halini yazın..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
onaylandı

safakk

safakk

Üye
kusura bakmayında ben bu yarışmayı tam anlayamadım doğrusu iki kişinin konuşmasını mı buraya yazacağız nasıl olacak daha ayrıntılı bir bilgi verirseniz daha iyi olur doğrusu :)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayında ben bu yarışmayı tam anlayamadım doğrusu iki kişinin konuşmasını mı buraya yazacağız nasıl olacak daha ayrıntılı bir bilgi verirseniz daha iyi olur doğrusu :)

Beğendiğin bi mesajı, yada iki kişinin arasında geçen komik veya güzel bulduğun mesajı bize gönder ;) adaylar arasında yer alsın.. yarışma çok basit..

Zaten örnek vermişim, gir örnekteki konuya atılan cevaplara bak..... :bigstar:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bende çok güzel şeyler okudum da nerden bulayım şimdi
ufuk023 le praetor282 nin dialogları kırıp geçiriyor:) yarışmalarda

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bolbol okumak gerekiyor ;) ben gözüme çarpan olursa ayırmaya çalışıyorum..

mesela xkadir'in trabzonspor hakkında ki yorumu var :ehe bunu bulup paylaşabilirsiniz, benim vaktim olsa ;) :bigstar:

canturgay

canturgay

Üye
bolbol okumak gerekiyor ;) ben gözüme çarpan olursa ayırmaya çalışıyorum..

mesela xkadir'in trabzonspor hakkında ki yorumu var :ehe bunu bulup paylaşabilirsiniz, benim vaktim olsa ;) :bigstar:
:kop:kadir in o mesajını hala unutamam.....
yarışma güzel olacağa benziyor çok fazla bi efor istemediğinden katılım bol olur...;):)

ouSahin

ouSahin

Üye
ben bişe düşünmyorum :D anlamadım çünkü:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
çok güzel bi yarışma olacak çok gülecez:ehe
ben varım valla

canturgay

canturgay

Üye
burada diyaloglarımızı vermeyecez herhalde demii..:allalla:
benim diyaloğum hazırda ondan sordumm....;)

safakk

safakk

Üye
Beğendiğin bi mesajı, yada iki kişinin arasında geçen komik veya güzel bulduğun mesajı bize gönder ;) adaylar arasında yer alsın.. yarışma çok basit..

Zaten örnek vermişim, gir örnekteki konuya atılan cevaplara bak..... :bigstar:
:hmmm anladım forumsıtar abi :ehe karşılaşırsam öyle bir diyalogla katılırım seve seve :oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
madem böyle hoş ve eğlenceli bir yarışma var, bende katılayım. diyalog yok aslında sadece bir arkadaşımızın konu başlığını vereceğim. Salih'de iyi biliyor :ehe. ve kendisinede söylemişti. sonra değişmiş konu başlığını o yüzden sadece yazacağım. konu başlığı şöyleydi: "sshok sshok!!! msn 9.0 türkçe".:kop: okuyunca çok hoşuma gitmişti. Salih'te bilir. bende varım yarışmadaaa...

_KadirşinaS_

Üye
İyi de yarışmayı kim kazanacak? Diyaloğu oluşturanlar mı, buraya koyanlar mı?

canturgay

canturgay

Üye
buraya koyanlardır tahminimm...;) diyaloğu oluşturmak kadar takip edip . buraya koymak da önemli bence...:)

YsF_90

YsF_90

Üye
evet buraya koyacaksınız diyalogları arkadaşlar. yoksa sitemizde onca diyalog var, hangi biri takip edilecek. yarışmak isteyen diyaloğunu alır koyar buraya. şimdiden başarılar. (yinede emin olmak için Salih'e sorun derim.)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Diyalog'u pm ile bana atın, bende gönderen arkadaşın adayını konuya ekleyeyim.. istediğiniz kadar diyalog ile aday olabilirsiniz.. Fake nick alıp açacağımız ankette şıkkınızı şişirebilirsiniz :ehe

ssok ssok u hatırlıyorum :ehe pm ile bana ulaştırırsan sevinirim :D

adayları bekliyoruz :bigstar:

xkadir61

xkadir61

Üye
mmmm. bakalım neler var

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Hiç bir şey hediye etmiyoruz :ehe eğer webmaster'ımızın gönlünden üç beş bişey koparsa orasını bilemem :ehe
---
yeni adaylar eklenmeye devam edecektir , son katılım henüz bi tarih belirlenmedi..

--------------- Ekleme ---------------

ysf_90 , adayın eklendi..

canturgay

canturgay

Üye
salih' e adayımı yolladımm..katılım bol olur inşaallah ve görmediğimiz hoş diyalogları görme fısatımız olurr..herkese başarılar..;):)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
evet , düşündüğüm gibi güzel katılımlar gelmeye başladı.. hemen ekliyorum .. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt