1. Kuruluş Yıl Dönümümüz. Kos Koca Bir Yılı Geride Bıraktık ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
1. Kuruluş Yıl Dönümümüz. Kos Koca Bir Yılı Geride Bıraktık ...
Bugün, bizleri, binlerce arkadaş, türlü türlü teknoloji dalında, ağırlıklı olarak mobil telefon sektöründe bilgi sahibi yapan sitenin yani MaxiCep'i mizin 1. kuruluş yıl dönümü ( 5 Aralık 2004 - 5 Aralık 20** ).

Bu 1 yıl içinde yaşanan tüm olumsuzluklar belimizi büksede bugün dimdik ayaktayız. Yüzlerce, binlerce üyenin desteğiyle de yaşanacak tüm olumsuzluklara rağmen dimdik ayakta kalacağız. Bu site yıkılmayacak.

Her geçen gün biraz daha büyüyeceğiz ve bir gün öyle bir noktaya geleceğizki elde ettiğimiz başarılarla herkes bu siteyi konuşacak. Ben buna inanıyorum, diğer arkadaşlarımın, abilerimin de en az benim kadar inandıklarını biliyorum.

Nice Yıllara

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
mutlu yıllar sanaaaaaaaa

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 5 2005, 12&#58;40 AM) [post=222032]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bugün, bizleri, binlerce arkadaş, türlü türlü teknoloji dalında, ağırlıklı olarak mobil telefon sektöründe bilgi sahibi yapan sitenin yani MaxiCep&#39;i mizin 1. kuruluş yıl dönümü ( 5 Aralık 2004 - 5 Aralık 20** ).

Bu 1 yıl içinde yaşanan tüm olumsuzluklar belimizi büksede bugün dimdik ayaktayız. Yüzlerce, binlerce üyenin desteğiyle de yaşanacak tüm olumsuzluklara rağmen dimdik ayakta kalacağız. Bu site yıkılmayacak.

Her geçen gün biraz daha büyüyeceğiz ve bir gün öyle bir noktaya geleceğizki elde ettiğimiz başarılarla herkes bu siteyi konuşacak. Ben buna inanıyorum, diğer arkadaşlarımın, abilerimin de en az benim kadar inandıklarını biliyorum.

Nice Yıllara
[/b][/quote]

<span style="font-size:24pt;line-height:100%">BİRLİKTE NİCE YILLARA</span>
<span style="color:#FF6666">[<span style="font-size:14pt;line-height:100%"><span style="font-family:Comic Sans Ms">NİCE YILLARA MAXİCEP</span></span></span>
üyelerinede yılları dolmak üzere 16 gün sonra sitedeki birinci yılımı dolduracam vaybe zaman nasıl geciyor.

jöly

Üye
yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Nice yıllara Şampanyaları getirin..

tofy

Üye
yeni yaşımız kutlu olsun nice güzel paylaşım dolu yıllaraaaaaaaaaaaaaa

nice yıllara maxicep

Haberci

Haberci

Üye
Bunun için güzel bir kutlama hazırlıyorduk ama sen bizden erken davrandın.Tebrik ederim.
Yine de ben kendi adıma 1. yıldönümümüz kutlu olsun.Sizlerle birlikte el ele gönül gönüle daha iyiye daha güzele doğru. Saygılar...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Övünmek gibi olmasın, çok hızlı konu açar, mesaj yazarım.

Clausius Clapeyron

Üye
Nice Mutlu Yıllara ...

fcinar53

Üye
hep beraber nice yıllara

Ozan

Ozan

Admin
Tüm üyelerimize bir mail yollam&#305;&#351;t&#305;k, sitemiz in&#351;allah daha nice y&#305;llara hep birlikte daha fazla büyüyerek yol alacak.

<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Maxicep.Com 1 Ya&#351;&#305;nda &#33;&#33;

Kuruldu&#287;u günden bu yana en iyi mobil içerikli portal olma iddias&#305;n&#305; sürdüren Maxicep 1. y&#305;l&#305;n&#305; kutluyor.

Geçti&#287;imiz bu zaman sürecinde, sadece en iyi mobil içerik de&#287;il, üyelerine her alanda en iyi payla&#351;&#305;m alan&#305; sa&#287;lam&#305;&#351;t&#305;r ve genel itibari ile üyelerinin gözdesi duruma gelmi&#351;tir.

Geçen bir y&#305;lda hedeflerimiz do&#287;rultusunda önemli mesafeler ald&#305;k, bundan sonrada çok daha güçlü ad&#305;mlarla yolumuza devam edece&#287;iz. 35.000&#8217;e yakla&#351;an üyelerimize daha sorunsuz hizmet verebilmek, sürekli artan ihtiyaçlar&#305; kar&#351;&#305;layabilmek için sunucu de&#287;i&#351;ikli&#287;ini gerçekle&#351;tirdik. Ve kendimize, imkanlar&#305;m&#305;z&#305;n gücüne bakmadan, en iyi olmak için yat&#305;r&#305;mlar yaparak sunucu kiralad&#305;k.

Yeni ve güçlü sunucumuzda ve yeni özelliklere sahip forum ara yüzü, güncel payla&#351;&#305;m hizmetlerimiz ve kaliteden ödün vermeyen forumlar&#305;m&#305;zla payla&#351;&#305;mlar&#305;m&#305;za daha iyi devam etmekteyiz.

Amac&#305;m&#305;z üyelerimize ticari kayg&#305;lar ta&#351;&#305;madan, güncel, kaliteli, seviyeli ve her kesimden insan&#305;n yararlanabilece&#287;i bir bilgi payla&#351;&#305;m alan&#305; yaratmak. Bu süreçte daha fazla üyemizi forumun pasif ziyaretçileri olmak yerine aktif kat&#305;l&#305;mc&#305; olmaya davet ediyoruz.

Gelecek y&#305;llarda da birlikte olmak dile&#287;iyle.
Bizi takip edin, Maxicep&#39; te kal&#305;n...

Maxicep huzurlu ve sa&#287;l&#305;kl&#305; günler diler.

MaxiCep.Com
[/b][/quote]

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 5 2005, 12&#58;40 AM) [post=222032]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bugün, bizleri, binlerce arkadaş, türlü türlü teknoloji dalında, ağırlıklı olarak mobil telefon sektöründe bilgi sahibi yapan sitenin yani MaxiCep&#39;i mizin 1. kuruluş yıl dönümü ( 5 Aralık 2004 - 5 Aralık 20** ).

Nice Yıllara
[/b][/quote]
Siyahla işaretlediğim yeri değiştiriyorum:

5 Aralık 2004 - 5 Aralık 2***

nice 10x100x10000 yıllara

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hepimiz için kurlu olsun.

Beraberce nice mutlu yıllar

CooL'n'Quiet

Üye
vay beee koca 1 yılı devirdik.
nice yıllara

curunan

curunan

Üye
1. Yılımız kutlu olsun ve nice nice senelerde hep birlikte

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
1. yılda bu kadar büyüyen sitemizin geleceği çok parlak

Yeni yılımız kutlu olsun

a21a

a21a

Emekli Yönetici
demek bir yıl oldu.. önceden de vardı başka isimle ve ben üye idim..
maxicep açılınca 23 aralıkta üye oldum.. demekki 17 gün sonra ben de maxicepe üye oluşumun yıldönümünü kutlayacağım...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Dec 5 2005, 04&#58;35 PM) [post=222296]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hepimiz için kurlu olsun.

Beraberce nice mutlu yıllar
[/b][/quote]

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
<span style="font-size:36pt;line-height:100%">NİCE YILLARA MAXİCEP</span>

ardaca

Üye
nice yıllara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt