Yardım 1 aylık iPhone 7 pil sağlığı yüzde 97 ye düştü

Bbmobile

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
1 aylık iPhone 7 pil sağlığı yüzde 97 ye düştü
1 ay önce aldığım sıfır iPhone 7 bir süredir pil sağlığı düşüyor biraz önce 97 oranına düştü bunun sebebi nedir sizce yoksa olması gereken bu mu teşekkürler

telefonu nasıl kullanıyorsun ?

İlk aldığım 10 gün pubg oynadım sonra sildim günde bir kez şarja takarım o kadar
Yane 10 gün fazla değil ama pubg oynarken şarda da oynadıysan uzun süreli saatli oynadıysan olabilir ama yok 10 gün de toplam 10 saat oynadım diyorsan günde 1 saat telefonda sıkıntı var apple ile görüş derim.

Tepkiler: Bbmobile

Bbmobile

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Oynadığım zamanlar 5 6 saat arası gibi diyebilirim zaten iOS güncellemeside yapmadım çok acayip sanki applein oyunu gibi geldi bana

fuathan

Üye
1 ay önce aldığım sıfır iPhone 7 bir süredir pil sağlığı düşüyor biraz önce 97 oranına düştü bunun sebebi nedir sizce yoksa olması gereken bu mu teşekkürler
10 gün içinde eğer ağır bir şekilde pubg oynayıp mesela 3-5 el attın atıyorum şarjın %50 si gitti, 10 gün boyunca günde iki kez şarj ettiysen etmesen bile şarjdayken oynadıysan pilde yıpranma yapabilir, birde iphone 7 pil kapasitesi olarak düşük, bende 3 aylık XR var 1,5 2 günde bir neredeyse şarja takardım günde en fazla 1 saat Mortal Kombat Mobile oynardım şuan Pil Kapasitesi %98, bana normal gibi geldi.

Bbmobile

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Anladım birde pil en Yüksek performansı destekliyor yazıyor sanıyorum yıpranma yok