1.2 palio 8v 2.vites 80km/s ?

Sponsorlu Bağlantılar

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
1.2 palio 8v 2.vites 80km/s ?
iste arkadaslar videosu burada
telefondan cekıldıgı ıcın aynı anda vıtesi ve kadranı cekme sansımız olmadı ama devır kesıcı ve vıtes kuturtusunden anlayabılırsiniz :D

MobiLe_ManiA

Üye
görmüştür abi bu arabaların hepsinin ikinci vitesleri çok yüksek devirli.bizdeki 1.4 sienayla bile 2. viteste 65-70 i gördüm..daha fazla zorlamadım ama gerek yok yani boş yere.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
ewt sıkıstırınca goruo 80 yapar diyen oldu yapmaz diyen oldu gozumle gormeden inanmam diyen oldu işte kanıt :artı:

MobiLe_ManiA

Üye
hehe ii yapmıssın walla:D ya görür abi bende bizimki gördüünde arkadaşım kullanıodu görüyolar bu arabalar.

MobiLe_ManiA

Üye
hehe abi önermem ya:D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra@Aug 25 2005, 05:05 PM
Bu 80 yapıyorsa ben 1.6 16 V 115 HP'de 100-110 yaparım. BU akşam deniyeceğim!
[post=]Quoted post[/post]​

dogrudur abi olmaz diye bisi yok yani bu tamamen vites oranlarıyla ilgili yuksek olunca,gormussun heralde, cıkıo böle :D ben daha ziyade aklandıgım icin memnunum :P bu arada ne var sende ?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
bi dene bakalm sende bi arkadasını alıpta videoya alırsın memnun oluruz :) vala bursayi bilmemde eskisehirdeysen hasan polatkanda bi sıkıstır bakalm nolcak ;;) bendede 15 var sımdılık :DD

aTTra

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Aug 25 2005, 05:12 PM
bi dene bakalm sende bi arkadasını alıpta videoya alırsın memnun oluruz :) vala bursayi bilmemde eskisehirdeysen hasan polatkanda bi sıkıstır bakalm nolcak ;;) bendede 15 var sımdılık :DD
[post=144283]Quoted post[/post]​

Hasan Polatkan geceleri polis kaynıyor. Yarışçılar çok olur orada. Uygun bir yer bulursam deniyeceğim..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
o zaman bursa yolu (gidiş diil ama bursadan donus tarafi daa sakin oluo genelde) bizde arada cıkıos oraya gidiste 110-120 donuste 190-200 :DD yada hasan polatkan gece 1.5 2 den soradan sakındir ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bi ara Golf 1.8 20V ile 2. Viteste kaç göreceğini denettirecem babama :)

aTTra

Üye
Originally posted by Gokhan43@Aug 28 2005, 11:32 PM
Bi ara Golf 1.8 20V ile 2. Viteste kaç göreceğini denettirecem babama :)
[post=147275]Quoted post[/post]​

90 KM/H'yi 5000 - 5500 RPM'de görebilir..

Bu arada ben denedim... Cumartesi gece Bursa'ya gikderken. Tam Bozüyük'te durdum ışıklarda. Yeşil yanınca verdim gazı, 2. vites te 5.000 RPM'de 85 - 90 KM/H'yi gördüm. Daha da bassam 100'e çıkardı. Ama korktum, çok bağırdı yaw :) Toplam 6,2 sn. sürdü... Ama video felan çekmedim, çunku çekecek kimse yoktu, tek başımaydım.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İnşallah dedniyecez bi ara. : )

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
20v :huh: way anasını beh gozumun onune gelir gibi olduda :DD

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bugün Hasan Polatkan'da 120'ye geldiydik ama ışıklar. :(

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
bende bu aksam h.polatkandaydım biliosun zaten mekan migros ;) nassı gıdıo bi gorelım falan dıen arkadaslar oldu bi tur attırdım sole el ayak bosalmıs bi sekılde indi hepsi :DD

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sen sen ol , fazla kapılma tutkulara. ;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
ne bılım abı acaip hosuma gidio bole 50-60 la akan trafikte 120-130 makas atmak :) cok şukur daha en ufak bi cızıgım bıle yok ;;)

aTTra

Üye
Sakın ben bu işi iyi yapıyorum, iyicene profesyonel oldum, çok güzel makas atarım gibi kelimeler kullanma, Allah Korusun sonra başına bir kaza gelir. Zaten hep böyle olur.

Daima trafiğe uy. İçinden " Yav git gide öreniyoruz şu arabayı, inşallah ileride daha iyi arabam olur, daha iyi şöför olurum " gibisinden şeyler söyle ;;)

Bak bu laflarımı ilerde hatırlayacan ;;) Hatta ailen bile söylemiştir belkide :)

the_patriot

Üye
5000-5500 devirde, 1.4 lük partner ile 90 yaptım, ama 6500 devire kadar yolu vardı, 100 ü geçerdi sanırım , bi an kendimi f1 yarışı izliyor gibi hissetim ses yüzünden

delmira ya hak veriyorum şu andan sonra :oke:

DefectoR

Ben bunu 2005 fiesta ile yapıyorum!!! ( ama gel gelelim arabanın içine etmiş oluyosun )

Üst Alt