0xc0000022 hata kodu. pc gidici, lütfen yardım.

xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dun yeğenim pc'de oyun oynarken ne yaptıssa bu gün baktığımda 0xc0000022 bu hatayı alıyorum.
mozilla firefox'a tıklıyorum bu hatayı veriyor. denetim masasına giriyorum aynı hata. bazen msn'dede oluyor. her proğramda ve yapılan bazı işlemlerde hep bu kodla ilgili yazılar çıkıyor.
sistemi geri yükledim. olmadı.
raset atınca düzeliyor sonra yeniden nüksediyor bu hata. pc'yi 3-4 hafta önce tamamen sıfırdan silp windows kurdum. aynı duruma tekrar düşmek istemiyorum. not32 ile virüs taraması yaptım. birkaç turuva atı tehdidini sildiğini belirti.
ne yapmam gerektiği hakkında fikiri olanların yardımlarını bekliyorum.
 
serkan1985

serkan1985

Üye
arkadaş bu düzelmez bendede oldu.her türlü onarım yapayım diyorum hep hata veriyor en iyisi format :oke:
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt