Taahhütsüz İnternet Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Taahhütsüz İnternet Arıyorum
Türknete baktım her şey uygun ama "Bizden modem aldıysanız ve taksitleri devam ediyorsa, kredi kartı ekstrenize aylık taksit tutarınız, taksit süresi bitinceye kadar yansıtılır." yazıyor. Taahhütsüz alsam bile taahhütü sonlandırdığımda modem ücretiyle çok pahalıya geliyor.

Ne yapabilirim? Ne önerirsiniz? 2 ay kullanacağım.
Mesaj birleştirildi:

Bu modemin taksitinin sonlandırma durumu yok mu?
Mesaj birleştirildi:

"Abonenin modemin tesliminden sonra cayma hakkını kullanması veya herhangi bir zamanda hizmetini iptal ettirmesi durumunda kalan taksitler tek seferde aboneden tahsil edilir."

Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum.

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
Modemin varsa Netspeed kampanyalarına bakabilirsin. Ancak bölgeye göre 1 ayı bulabilir kullanmaya başlaman, haberin olsun.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Modemin varsa Netspeed kampanyalarına bakabilirsin. Ancak bölgeye göre 1 ayı bulabilir kullanmaya başlaman, haberin olsun.
modemim yok o yüzden problem oldu. 1 ay çok geç olur.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
O bölgenin durumuna göre değişir. Hat yoksa 1 ay sürer. Modemini kendin alabilirsin 2. el bişey daha ucuz olmaz.
Modemle internet servis sağlayıcı fark eder mi? zyxel veriyor turknet. zyxel harici modem alsam uyumlu olur mu?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sok Net Al

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, Silinen Üye 2553318 ve PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Türknet al uğraşma.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
mkrts

mkrts

Üye

Sezgin 2

Üye
Ben iki evim için birisi VDSL diğeri Fiber olmak üzere iki paketi TürkNet kullanıyordum. Yeni zamlardan sonra İnternet Kutusu adlı firmaya geçtim. VDLS için 35Mbps'i 70TL'ye Fiber için 100Mbps 80+10TL modem parası ile birlikte 90 TL ödüyorum. Tavsiye ederim.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben iki evim için birisi VDSL diğeri Fiber olmak üzere iki paketi TürkNet kullanıyordum. Yeni zamlardan sonra İnternet Kutusu adlı firmaya geçtim. VDLS için 35Mbps'i 70TL'ye Fiber için 100Mbps 80+10TL modem parası ile birlikte 90 TL ödüyorum. Tavsiye ederim.
yorumları da güzel.

Üst Alt