YouTube Vanced - Arkaplan Youtube Uygulaması Nasıl Kullanır? | MikroG -15.33.34 Türkiye'de ilk

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Vanced - Arkaplan Youtube Uygulaması Nasıl Kullanır? | MikroG -15.33.34 Türkiye'de ilk
YouTube Vanced, resmi YouTube uygulamasına dayanan gelişmiş bir versiyondur. Youtube’da herhangibir videoyu izlerken hiç bir reklam sizi rahatsız edemez. Orijinal uygulamaya enjekte edilen Youtube reklam engelleyicisi gibi tamamen reklamsız bir sürümdür. Ayrıca Youtube Vanced ile videoları arka planda ve ekranınız kapalıyken oynayabilirsiniz. Youtube Vanced’da pek çok gelişmiş özellik vardır. Uygulama ile yapılan değişiklik sayesinde MikroG uygulamasınıda tek seferde yükleme imkanı sağlıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., kanaryam33, Yusuf_EMRE ve 5 diğerleri

tayren

tayren

Üye
:tşk: Yükleyip hesabı girdikten sonra 1 ay ücretsiz kullanım diyor sonrasında peki

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: tayren
akilli55

akilli55

Üye
indirmede yapaydi, çok güzel olurdu.

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hatasız çalışıyor. Paylaşım için;:tşk:

• Beğen
higlift

higlift

Üye
program içinde değişiklik yapıldımı acaba, yoksa orjinal uygulama ile aynı mı?

• Beğen
berk09

berk09

Üye
İndiremedim biturlu başka link verirmisin

• Beğen

bymafya

Üye
Bunu orijinal simgeli ve orijinal giriş sayfalı olarak düzenleyip paylaşır mısınız?

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Bunu orijinal simgeli ve orijinal giriş sayfalı olarak düzenleyip paylaşır mısınız?
Yeni sürüm için orijinal simgeli ve logolu bağlantıda paylaşıyorum indirebilirsiniz paylaştığım şu anda en güncel sürümdür ve uygulama içi simge ve logolar tamamen orijinal youtube logosuna çevrilmiştir.
Mesaj birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.40.37) yeni sürümü ile birlikte tamamen %100 türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:
- Yine Vanced logo ve YouTube logo'lu 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- YouTube Vanced uygulama ismi YouTube olarak düzeltilmiştir
- Uygulama içi tüm menüler %100 Türkçeye çevrilmiştir
- Eski veya orta seviyeli 64 bit destekli olmayan cihazlar için ayrı bir versiyon apk linki eklenmiştir.

Önemli Not: Lütfen cihazınız ile uyumlu olan versiyonu yükleyiniz aksi taktirde hata alabilirsiniz, cihazınız 64 bit destekliyorsa Arm64-v8a uzantılı dosyayı indiriniz, yada cihazınız 64 bit desteklemiyorsa yani 32 bit destekli ise Arm-v7a uzantılı dosyayı indiriniz ve son olarak cihazınızda kurulu olan eski versiyonu silip önce micro_G sonra yeni YouTube apk dosyasını kurunuz. Her türlü sorunuz için cevap bırakırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Link1:
Link2:
Link3:
Link4:
Link5: Micro-G v0.2.12.203316 (Oturum Açma)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve tayren
tayren

tayren

Üye
Güzel paylaşım :tşk: ama yeni apk leri konu başlığına taşırsan daha iyi olacaktır👍T@kip:polis:

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
adanali ali

adanali ali

Üye
slm arkadaslar huawai p9 lite var bende arka planda calıyor ama bıldırımde acık kalıyor ekranda video gozukmuyor geri planda sorun nedir

tayren

tayren

Üye
slm arkadaslar huawai p9 lite var bende arka planda calıyor ama bıldırımde acık kalıyor ekranda video gozukmuyor geri planda sorun nedir
Aleyküm selam ekran resmi atabilirsen sorun daha da kolay çözülebilir ayrıca güncel olanı yükle Tıkla
ve konuya git:blush:

Son düzenleme:
adanali ali

adanali ali

Üye
bıraya resim nasıl atacam bulamadım onu
Mesaj birleştirildi:

kardes beni instagramdan eklersen ordan atayım nefret0170 nick

Son düzenleme:

Üst Alt