Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hikaye modu modern combat 5 teki ile aynı olacak. İnternet olmadan çalışmayacak.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
CODM Free to play olacak para ile ilgili konu ise pubg gibi skinler olacak bu tür oyunların mobil tarafta free to play olması gayet iyi bir konuda oyunu geliştiren ekip timi stüdyo timi bana göre mobil tarafta ki en iyi optimizasyonu yapan stüdyo en kötü cihazlarda bile çok iyi çalışıyor timi'nin yaptığı oyunlarda o yüzden heyecanlıyım

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Timi cok iyi bu konuda aynn lightspeede kaptirmasaydi pubgyi global pazarda cok iyidi gercekten hem grafik olarak hemde pc versiyonuna bire bir benzemesi konusunda iyi is yapmislardi
DISORDER MOBILE (Netease)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yine guzel bir oyun gelecek gibi çinli şirketler mobil sektorde cok iyi atilimlar yapmaya basladi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Disorder fena görünüyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bence hiçte iyi birşey değil. Zaten hazırda aynı oyunlardan bir sürü varken neden bir tane çıkartıyorlar? Adam gibi senaryosu olan bir cod oyunu yapsalar da oynasak ne güzel olurdu. Aynı modern warfare serisi gibi. Ama ne gerek var ki. Zaten hazır tutan bir sistem var biz neden faydalanmayalim demi. Modern combat 4 gibi bir oyun daha çıksa kötü mü olurdu. Kaç sene oldu mesela hala Grid i getirmediler.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Disorder fena görünüyor
Ilk oyun ici video gelince daha belli olur battle royale yapmazlar insallah After Life Tarzi olursa guzel olur
Bence hiçte iyi birşey değil. Zaten hazırda aynı oyunlardan bir sürü varken neden bir tane çıkartıyorlar? Adam gibi senaryosu olan bir cod oyunu yapsalar da oynasak ne güzel olurdu. Aynı modern warfare serisi gibi. Ama ne gerek var ki. Zaten hazır tutan bir sistem var biz neden faydalanmayalim demi. Modern combat 4 gibi bir oyun daha çıksa kötü mü olurdu. Kaç sene oldu mesela hala Grid i getirmediler.
Mc3
Mc4
Nova 3 gibi oyunlar bi daha gelmez

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Battle royale tarzi olacak şu anda en popüler olan şey o. Hikaye modu da dediğim gibi mc5 gibi olur.
Ön kayıt linkine tıkladıktan sonra açıklamayı okumadınız galiba. Adamlar oraya açık açık yazmışlar battle royale modu da getirilen diye. Tek kişilik senaryo filan yazmıyor. Online olarak pvp tarzı bir oyun olacakmış. Yani benim için boş. Ama yine milyonlarca insan indirip oynayıp para yatıracaklar.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Battle royale tarzi olacak şu anda en popüler olan şey o. Hikaye modu da dediğim gibi mc5 gibi olur.
Ön kayıt linkine tıkladıktan sonra açıklamayı okumadınız galiba. Adamlar oraya açık açık yazmışlar battle royale modu da getirilen diye. Tek kişilik senaryo filan yazmıyor. Online olarak pvp tarzı bir oyun olacakmış. Yani benim için boş. Ama yine milyonlarca insan indirip oynayıp para yatıracaklar.
Diger attigim oyun icin demisdim codda zaten olcakti battle royale

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Code: Live (TENCENT & LIGHTSPEED)
Kendimi The Walking Dead İzliyom hissettim guzel bir açık dünya zombi hayatta kalma oyunu geliyor gibi

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Code: Live (TENCENT & LIGHTSPEED)
Kendimi The Walking Dead İzliyom hissettim guzel bir açık dünya zombi hayatta kalma oyunu geliyor gibi
left4dead'e benzettim globale gelir mi acaba?

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Oceanhorn 2 Bilindiği üzere Android ve iOS için çıkacaktı fakat geliştirici ekip geçen günlerde oyunun sadece iOS için çıkacağını bildirdi ve galiba Android versiyonunu iptal etti

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Oceanhorn 2 Bilindiği üzere Android ve iOS için çıkacaktı fakat geliştirici ekip geçen günlerde oyunun sadece iOS için çıkacağını bildirdi ve galiba Android versiyonunu iptal etti
Ugrasmak istememisler androiddeki cihaz cokluguyla

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Grid i de android te çıkarmama sebepleri bu zaten. Çok fazla cihazın olması ve oyunun her cihazda düzgün çalışabilmesi için iyi optimizasyona sahip olması gerekiyor. Ama codemasters oyunu android platformuna da getireceğini yıllar önce söylemişti.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bence bu optimizasyon işi stüdyoların işine gelmiyor mesela bakarsak Gameloft, Timi Stüdyo, Nekki, keza Lightspeed&Quantum ve daha bir kaç tane oyun stüdyoları özellikle timi bu android tarafında optimizasyon işini çok iyi yapıyorlar ve bence bazı stüdyolar tembel davranıyor ve kolaya kaçıyorlar.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kolaya kacmak yok ortada. Bir tarafta yalnızca tek tip telefon modeli ve isletim sistemi çıkaran bir şirket diger tarafta milyonlarca cep telefonunda çalısan ve her telefonda farklı sürümü bulunan bir işletim sistemi. Adamların uğraşmak istememelerini anlamak lazım ama yine de ios a çok fazla ayrımcılık yapıldığını biliyorum. iOS a çıkan oyunlara bakarsanız android te cikarmadiklari birçok PC oyununu görürsünüz.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir

Üst Alt