Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar telefonumu (950 xl) satılığa çıkarmıştım sanırım bu akşam bir kişi gelip alacak ve bende xiaomi mi6 alarak zoraki de olsa androide geçiş yapmayı planlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: cemil baba, suyunsesi, serinaga ve 4 diğerleri

afwerker

afwerker

Üye
Arkadaşlar telefonumu (950 xl) satılığa çıkarmıştım sanırım bu akşam bir kişi gelip alacak ve bende xiaomi mi6 alarak zoraki de olsa androide geçiş yapmayı planlıyorum.
En iyisini yaparsın :) belli şeyler var özlediğimiz

serinaga

serinaga

Üye
Hayırlısı olsun şimdiden ...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Güzel bir telefon, bir iki gündür mi mix 2 modelini inceledim. O da Çok iyi.
Satışı yaptınız mı? ve kaç verdiniz?

Son düzenleme:
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Güzel bir telefon, bir iki gündür mi mix 2 modelini inceledim. O da Çok iyi.
Satışı yaptınız mı? ve kaç verdiniz?
Müşteri dün akşam aradı bu akşam için geleceğini söyledi hayırlısı olsun, fiyatı 1450₺ yazmıştım 1350₺ ye anlaştık. Satış olursa bende sanırım mi6 64gb 6gb ram olanı alacağım inşallah.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Müşteri dün akşam aradı bu akşam için geleceğini söyledi hayırlısı olsun, fiyatı 1450₺ yazmıştım 1350₺ ye anlaştık. Satış olursa bende sanırım mi6 64gb 6gb ram olanı alacağım inşallah.
Hayırlı olsun.
Fotoğraf çekim kalitesiyle ilgili araştırma yapmalısın. mi mix 2 lerde fazla iyi değil.
Hız ve görüntü açısından fevkalade güzel.
Eksileri : SD kart desteği yok, Ekran çözünürlüğü sadece Full HD

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun.
Fotoğraf çekim kalitesiyle ilgili araştırma yapmalısın. mi mix 2 lerde fazla iyi değil.
Hız ve görüntü açısından fevkalade güzel.
Eksileri : SD kart desteği yok, Ekran çözünürlüğü sadece fu ll HD
Sağ olasın, İnternetten takip etmeye çalışıyorum sanırım fotoğraf konusunda lumiayı aratmaz, ekran çozunurluğu olarak yeterli bence zaten eşime daha önce almış olduğum mi 5 in ekranına bakıyorum gayet iyi, ama keşke sd kart desteği olsaydı, gerçi onlarca iphone kullanıcısı yıllardır sd kart kullanmıyor , bende alışırım çok sorun olacağını sanmıyorum.

Düzenleme : Cihazı dün akşam teslim ettim ve bende dediğim gibi mi 6 64 gb model telefonun siparişini verdim umarım androide bu sefer alışabilirim:)
Yalnız lumiada özleyeceğim ve eksikliğini hissedeceğim bir çok şeyin olduğunu biliyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve bozkirdangelen

byburkay

Üye
Sağ olasın, İnternetten takip etmeye çalışıyorum sanırım fotoğraf konusunda lumiayı aratmaz, ekran çozunurluğu olarak yeterli bence zaten eşime daha önce almış olduğum mi 5 in ekranına bakıyorum gayet iyi, ama keşke sd kart desteği olsaydı, gerçi onlarca iphone kullanıcısı yıllardır sd kart kullanmıyor , bende alışırım çok sorun olacağını sanmıyorum.

Düzenleme : Cihazı dün akşam teslim ettim ve bende dediğim gibi mi 6 64 gb model telefonun siparişini verdim umarım androide bu sefer alışabilirim:)
Yalnız lumiada özleyeceğim ve eksikliğini hissedeceğim bir çok şeyin olduğunu biliyorum.
Lumiada Özeleyebileceğin abi sadece kamerası olabilir bir de belki belki hızı olabilir ama şuanda androidde şuanda hızlı keşke daha önce geçşeymişim diye düşüneceksin :) o kadar uygulamadan sonra:)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye

Canlı kutucuklar dışında özleyeceğin veya arayacağın bir şey olacağını ben de sanmıyorum.
Ancak, canlı kutucuklar da vaz geçilebilecek bir şey değil. O yüzden de İxomi mi mix 2 yi almayı erteleyip duruyorum.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Lumiada Özeleyebileceğin abi sadece kamerası olabilir bir de belki belki hızı olabilir ama şuanda androidde şuanda hızlı keşke daha önce geçşeymişim diye düşüneceksin :) o kadar uygulamadan sonra:)
Şu anda eksikliğini hissettiklerim kamera, arayüz ve klavye. Hız bakımından mi6 harika.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, bozkirdangelen ve rainman3545
symbianbelle

symbianbelle

Üye
xiaomi redmi note 4 alarak windows mobile maceramı sonlandırdım. wp yi sevsem de uygulama ve oturmuş sistem kullanan bir cihaz kullanmanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: cemil baba, suyunsesi, rainman3545 ve 1 kişi daha
suyunsesi

suyunsesi

Üye

Hayırlı olsun kardeşim. Ben hala senden aldığım Lumia 950 ile devam ediyorum.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

Sanırım 950 kullanıyordun. Fotoğraf konusunda 950'yi aratıp aratmayacağı konusunda emin olma. Hafta sonu kampa gittik 25 kişi filan vardı. iPhone'dan Samsung'a herkeste çeşitli telefonlar vardı. Ama benim kameranın çekimlerini görünce şaşırdılar ve "senin telefonu fotoğraf makinası olarak kullanalım çekimleri bununla yapalım" dediler. Ve çoğu resimleri benim telefonla çektik. Hepsinden de güzel çekti. Bence kamerayı baya ararsın gibi. Ama yeni telefonun da hayırlı olsun tabi. Güle güle kullan.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sanırım 950 kullanıyordun. Fotoğraf konusunda 950'yi aratıp aratmayacağı konusunda emin olma. Hafta sonu kampa gittik 25 kişi filan vardı. iPhone'dan Samsung'a herkeste çeşitli telefonlar vardı. Ama benim kameranın çekimlerini görünce şaşırdılar ve "senin telefonu fotoğraf makinası olarak kullanalım çekimleri bununla yapalım" dediler. Ve çoğu resimleri benim telefonla çektik. Hepsinden de güzel çekti. Bence kamerayı baya ararsın gibi. Ama yeni telefonun da hayırlı olsun tabi. Güle güle kullan.
Sağ ol, kamera da olduğu gibi bir çok şeyde kesinlikle lumialar bir başka bunu insan diğerlerini kullanınca ancak anlayabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, suyunsesi, dark_13 ve 1 kişi daha
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.15254.313 yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve suyunsesi
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
buralar çok sessiz kalmış nerde o eski günler..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve rainman3545
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni güncelleme yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, Krnl386 ve 2 diğerleri
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Yeni cihaz çıkarmıyorlar yeni sürüm çalışması da yok o halde daha ne güncellemesi veriyorlar neden uğraşıyorlar anlamadım. Zaten bir iki seneye var olan uygulamalar da desteği keser.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Her zaman yazdığım gibi en iyi mobil işletim sistemini beceriksiz ellerinde heder ettiler.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, suyunsesi, serinaga ve 1 kişi daha

Üst Alt