Tavsiye 1500 tl ye kadar Alınacak en iyi telefonu söyler misiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
1500 tl ye kadar Alınacak en iyi telefonu söyler misiniz
İkinci el de olabilir ha üstüne şu kadar ekle çok daha iyisi olur ve değer diyorsanızda olur.Ama lütfen aldığıma değsin.

Bu fiyata Note 4 Alınır mı yenilenmiş cihaz diyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yenilenmiş cihazlar kullanılmış ve parçaları değiştirilerek tekrar satışa çıkmış cihazlardır o teknoloji mağazalarında sergilenen tüm gün kullanılıp iyice hayatından yılmış telefonlar da yenilenmiş olarak satılabilir

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Sorun değil yeterki özellikleri iyi olsun
şöyle bir s7 falan göremedim uygun fiyata
yada İphone 6s
ikinci el olması sorun değil

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
İkinci ele güvenme o bütçeye idare edecek xiaomi cihazları var android düşünüyorsan seçenek bol

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
Xiaomi mi5s

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Casper VIA A1 sıfır maksimum 1500 TL tavsiye ederim

Jsnow492

Jsnow492

Üye
sony xperia z5 dual bakın derim kendim kullanıyorum çok memnunum

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
xioami mi5 s öneririm s7 performansı verir

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Beyler sahibinden.com da 1.150 tl ye Note 5 ler var sizce güvenilir mi yurtdışından alınmış kydederiim 150 tl ye yine karlıyım olmaz mı ??
İkinci ele güvenme o bütçeye idare edecek xiaomi cihazları var android düşünüyorsan seçenek bol
xioami mi5 s öneririm s7 performansı verir
sony xperia z5 dual bakın derim kendim kullanıyorum çok memnunum
Casper VIA A1 sıfır maksimum 1500 TL tavsiye ederim

Şu linke bakın bunun gibi çok ürün var alınır mı sizce

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Beyler sahibinden.com da 1.150 tl ye Note 5 ler var sizce güvenilir mi yurtdışından alınmış kydederiim 150 tl ye yine karlıyım olmaz mı ??

Şu linke bakın bunun gibi çok ürün var alınır mı sizce
Güvenme açısından senin elinde bana sorarsan sahibine hiç bulaşma gerçekten iyi cihazlar var o fiyata alınacak note 5 artık güncelleme almıcak bunu göz önünde bulundur 2 sene önce çıkan telefona bulaşma derim tabi karar senin iyi düşün taşın

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Beyler yeni konu açmaya gerek yok benzer bi soru da benden gelsin Aralık ayında nasipse mi5 düşünüyorum 1.200 lira hb de ne diyorsunuz?

Polymath

Polymath

Üye
Huawei gr5 2017 düşünebilirsin. Cift kamera 3340 mah batarya full hd ekran.. 1400 tl

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bence sıfır al hiç ikinci ele bulaşma ilerde bir sıkıntısı kesin çıkar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
bence sıfır al hiç ikinci ele bulaşma ilerde bir sıkıntısı kesin çıkar
bende isterim ama sıfırı 2 binden başlıyor
Güvenme açısından senin elinde bana sorarsan sahibine hiç bulaşma gerçekten iyi cihazlar var o fiyata alınacak note 5 artık güncelleme almıcak bunu göz önünde bulundur 2 sene önce çıkan telefona bulaşma derim tabi karar senin iyi düşün taşın

o paraya daha iyisi var mı ben bulamadım da
Beyler telefonda çizik olsun pis olsun ama özellikleri iyi ve hızlı olsun diye ikinci el düşünüyorum. Benim için dış görüntü öyle önemli değil kılıf takarım biter. Ama tek korkum çin malı çakma çıkması o yüzden ikinci elden korkuyorum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye

Beyler telefonda çizik olsun pis olsun ama özellikleri iyi ve hızlı olsun diye ikinci el düşünüyorum. Benim için dış görüntü öyle önemli değil kılıf takarım biter. Ama tek korkum çin malı çakma çıkması o yüzden ikinci elden korkuyorum
Kardeşim kasa kalitesinden ziyade ikinci el telefonda batarta ne durumda bilemezsin sana belki 10 gün sonra bir de batarya masrafı çıkar. 1500 liraya neden ikinci el alasın ki? Çin malı istemiyorsan zenfone 3 64 gb alabilirsin mesela

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim kasa kalitesinden ziyade ikinci el telefonda batarta ne durumda bilemezsin sana belki 10 gün sonra bir de batarya masrafı çıkar. 1500 liraya neden ikinci el alasın ki? Çin malı istemiyorsan zenfone 3 64 gb alabilirsin mesela

Benim marka takıntım var ve aile laf ediyor bayağı samsung iPhone falan lazım o yüzden ikincş el düşünüyom
mesela s7 1500 e değmez mi özellikleri süper sıfırı 3 bine kdr

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap

Senin tercihin ben olanı söyledim başkada diyecek bisey yok

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Benim marka takıntım var ve aile laf ediyor bayağı samsung iPhone falan lazım o yüzden ikincş el düşünüyom
mesela s7 1500 e değmez mi özellikleri süper sıfırı 3 bine kdr
Kardeşim Asus bilinmedik marka mi? Galaxy c7 falan bakabilirsin 1500e

franklinda

franklinda

Üye
LeEco Le Max 2 yi bir incele istersen :)

Üst Alt