KD Player 128x160 TR+Tema

Sponsorlu Bağlantılar

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
KD Player 128x160 TR+Tema
Arkadaşlar bu KD player daha önce defalarca paylaşıldı biliyorum ama yinede konu açma gereği duydum. Şimdi bu kd playerı çalıştıramayan düzinelerce arkadaşımız var bunun sebebi programın versiyonundan ve manifest dosyasından kaynaklanıyor manifest dosyasında bir iki kodu eksik olan eski sürümler genelde sony ericsson da çalışanlardı bu versiyon bi arkadaşımız tarafından tr leştirilmiş ama bir iki hata vardı düzelttim birde tema dosyası koyuyorum. Gelelim açıklamaya şimdi jar dosyasını telefonumuzun herhangi bir kısmına atıyoruz, uygulama erişiminden veri erişimi veri ekle ve düzelt ayarını her zaman sor yapıyoruz şimdi ekte verdiğim jar dosyası haricinde rar ın içinde 2 dosya daha var bunlarıda telefonumuzun istediğimiz bir yerine atıyoruz şimdi uygulamayı çalıştırıyoruz ayarlar vs var isterseniz kurcalayabilirsiniz menüden temayı değiştir diyoruz diğer 2 dosyayı attığımız klasöte gelip o dosyayı seçiyoruz temamız değişiyor 128x160 uyumlu 1 tema vardı onu koyuyorum sadece, 2. tema ztn default farketçeksiniz hmn neyse gerisini yaparsınız ztn hade kolay gelsn..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sergardiyan, sinann41, krkmz_64 ve 6 diğerleri

Hellboy®

Hellboy®

Üye
tesekkurler.. Baya ugrasmısın emegıne saglık

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
yok ya pek uğraşmadım yorum içn saol.

iskenlii

iskenlii

Üye
Helal Sana Yıck Kim tutar Seni Kardeşim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
helal olsun cok qüzle anlatmısın

--------------- Ekleme ---------------

ama olmuo calma basarılı olamıo dio

cobane

cobane

Üye
bende çalıştıramayanlardanım. deneyeceğim. eline ve emeğine sağlık dostum..

Hellboy®

Hellboy®

Üye
arkadaslar calsıtıramamanızın nedenlerı
1-Tel ı sessız moddan alın ve yenı alınan tercıhde uygulama seslerı secenegını acın
2-Calma lıstesı olustun (ayarlardan oluyo)

dolunayy_35

Üye
ddklerının hepsini yaptm ama olmuyor :( gnde sgl .

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
6600 java destekler ama 6600 a kd player değilde başka bir player dene symbian olsun bu arada hellboy çok sağol ya bn yokken hafta içi arkadaşlara tek tek cvp vermişsin çok tşkkr ediyorum snnde elien sağlık :D

lahuti

Üye
dostum teşekkürler emeğin için program çok güzel çalışıyor (nokia 6500 Slide)

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar içn tşkkrlr..

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
teşekkürler

iskenlii

iskenlii

Üye
süper bana lazım olduydu

nurikaratas

nurikaratas

Üye
walla ben her türlüsünü denedim bu programın türkçe beta şu bu bunların hiçbiri müzik oynatmıyo ama emek için saol

Arif00

Üye
kards yaptım programıı actım ama calma listesi oluştururken uygulama hatası veriyor(Nokia 6300i)Sonrada Çalışmıor

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
bu programda öle bi sorun var çalma listesi oluşturamıyor ilerki versiyonlarında bu sorunu düzelteceklerini düşünüyorum ama şarkıları çalıyorsa bi sorun yoktur demi :)

okuyan

Üye
güzel paylaşım saol...:)

QmeR_asd

QmeR_asd

Üye
3500c için uygun..

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
java destekli 128x160 ekran boyutu olan tüm telefonlarla uyumlu ;)

Üst Alt