Olmasaydın... Olmazdık. 1938-193∞

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Olmasaydın... Olmazdık. 1938-193∞

Ülkemizin bugünlerde her zamankinden daha fazla Ata'sına ihtiyacı var.Cumhuriyetin yılmaz bekçileri seni asla unutmayacak.

• Beğen
Tepkiler: minoo, otostopçu, doctorrr ve 8 diğerleri

technicker

technicker

Üye
Kimse olamaz Atatürk gibi

onurca06

onurca06

Üye
Asla ve Asla unutmayacağız..

ve Unutturmayacağız.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Ulu Önder Mustafa Kemal
Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 74. yıldönümü.
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunu özlemle ve
minnetle anıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran ve .Murat.
maxirabit

maxirabit

Üye
Son 3 dakika!!!

maxirabit

maxirabit

Üye
Zor değildir,"Atatürk" diye bilmek!
Böyle bir günde tutupta başka bir cümle ağzıma alamam ama çenem yerinden çıkana kadar onun lafını söyleyebilirim! Atatürk olmasaydı,biz hiç olmazdık!

• Beğen
Tepkiler: onurca06
maxirabit

maxirabit

Üye

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
çok önemli devlet adamı ve önder bedenen aramızdan ayrıldı lakin ruhen hâla bizimle..

• Beğen
Jomolocco

Jomolocco

Üye
cekeyenler utansin

ulu onder ataturk gibi devlet adami varmi

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
bu konuda bukadarmi mesaj vardiki acaba :hmmm

saygilarla aniyoruz... Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk...

Symbianize

Symbianize

Üye
Bazıları rahatsız omuş görüşümüzden !

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Yıktırmayız!

[video=youtube;D2NmiLRSiIU]http://www.youtube.com/watch?v=D2NmiLRSiIU&feature=related[/video]

.kamanlı...

Üye
Dhdada aynı konu vardı... Kalbimizdesin atam..

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Arkadaşlar konudan 70'den fazla gereksiz mesaj sildim. Tartışma yaratmayınız lütfen. Anmak isteyen duygularını yazsın, sevmeyen beğenmeyen konuyu görmezden gelsin. Bu konu Atatürk'ü anma adına açılmış bir konu. Bu amaç dışında yazılan tüm yorumlar silinecektir bilginize.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
atatürk olmasaydı buralar fransız ecnebileriyle dolu olurduki hala bunun için uğraşanlar var

doctorrr

doctorrr

Üye
Acınacak haldeyiz yaa...Ata' nın istediği bu değildi...Bu topraklarda görülmüş en büyük aktivist, en büyük devrimci...Olmasaydı olmazdık evet...Adlarımız Ahmet, Mehmet değil George, William olacaktı belkide...Bir milletin kaderini değiştirdin şuanda senin gibilere daha çok ihtiyacımız var...Hala fikirlerin irdeleniyor hiçbir çarpıklık olmadığı halde hala, hala soruluyor astığın o sakallı cüppeli İngiliz yaltakçılarının hesabı...Sana hain diyeni de var sana tapanı da sana küfredeni de var seni cümlelerle anlatamayanı da...bense sadece seviyorum seni, fikirlerini...Bir idol, bir rol model olarak gördüm seni hep...Belkide babamdan daha çok şey öğretmişsindir, kazandırmışsındır bana...Açtığın yolda düşe kalka yürüyorum ayağım gölgelere takılıyor çünkü...İzindeyim, izindeyiz...

• Beğen
loss_pain

loss_pain

Üye
Biz unutmadık ama google unuttu. Birçok gereksiz olay için doodle hazırlıyorlar 10 kasım için hiçbir şey yapmadılar, sadece benim mi dikkati mi çekti bilmiyorum ama rahatsız oldum..

• Beğen
Tepkiler: greenmile
zombaka

zombaka

Üye
google türk malı olmadığı içindir

onurca06

onurca06

Üye
[video=youtube_share;y_dVxuLU39U]http://youtu.be/y_dVxuLU39U[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt