21 aralık ile ilgili son haber NASA çalışanından

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
1-Ali Samet Tepebaşılı kim? Diye sormadan internetten öğrendiğim kadarıyla uzay bilimleriyle ilgilenen bir vatandaşmış!

2-Normal bir vatandaş olarak hemen şuan NASA'yla irtibata geçerek bu denli gizli bilgileri nasıl alabiliriz!
Ki; bilgilerin çok gizli olduğunu belirtiyor sorumlu kişi gizliyse neden paylaşıyorsun, işinden olacağını bildiğin halde neden paylaşıyorsun (bi bilgimiz yok diyip kestirip atabilirdi!

3-NASA gibi bir kurum ki; bu kurumun daha önce yaptığı araştırmaları ne derece gizli ve de saklı tuttuğunu herkes çok iyi biliyor, anlamadığım nokta nasıl bu derece gizli tutulan bilgi sızdırılmış acaba???

Sonuç itibariyle; doğal afetlerin belirtilen tarihlerde olma ihtimali yüksek, çünkü doğal afetlerin önceden kestirilebilmesi mümkün bir teknolojiye sahip bir milletiz ki NASA vb kurumlar bu konuda uzmanlar, eğer ki NASA'dan sızdırılan bu haberler gerçek ise gezegenler arası etkileşim sonucu gezegenlerde olumsuzluklar meydana gelebilir, lâkin bu söylenenlerin gerçek dışı olduğunu düşünüyorum, inanmak ya da inanmamak bizlerin elinde insanın yapı ve düşüncesine göre değişir bu durum, inanmıyor değilim çok çok ama çok az da olsa inanma payı vardır elbet, lâkin büyük bir felâket gelmeden önce küçük küçük sinyalleri olur olağan üstü sel deprem kasırga vb,,

Düşüncelerim bunlardan ibaret, pek inanmıyorum ama ALLAH KERİM bekleyip göreceğiz :)

alyz

Üye
    Konu Sahibi
1-Ali Samet Tepebaşılı kim? Diye sormadan internetten öğrendiğim kadarıyla uzay bilimleriyle ilgilenen bir vatandaşmış!

2-Normal bir vatandaş olarak hemen şuan NASA'yla irtibata geçerek bu denli gizli bilgileri nasıl alabiliriz!
Ki; bilgilerin çok gizli olduğunu belirtiyor sorumlu kişi gizliyse neden paylaşıyorsun, işinden olacağını bildiğin halde neden paylaşıyorsun (bi bilgimiz yok diyip kestirip atabilirdi!

3-NASA gibi bir kurum ki; bu kurumun daha önce yaptığı araştırmaları ne derece gizli ve de saklı tuttuğunu herkes çok iyi biliyor, anlamadığım nokta nasıl bu derece gizli tutulan bilgi sızdırılmış acaba???

Sonuç itibariyle; doğal afetlerin belirtilen tarihlerde olma ihtimali yüksek, çünkü doğal afetlerin önceden kestirilebilmesi mümkün bir teknolojiye sahip bir milletiz ki NASA vb kurumlar bu konuda uzmanlar, eğer ki NASA'dan sızdırılan bu haberler gerçek ise gezegenler arası etkileşim sonucu gezegenlerde olumsuzluklar meydana gelebilir, lâkin bu söylenenlerin gerçek dışı olduğunu düşünüyorum, inanmak ya da inanmamak bizlerin elinde insanın yapı ve düşüncesine göre değişir bu durum, inanmıyor değilim çok çok ama çok az da olsa inanma payı vardır elbet, lâkin büyük bir felâket gelmeden önce küçük küçük sinyalleri olur olağan üstü sel deprem kasırga vb,,

Düşüncelerim bunlardan ibaret, pek inanmıyorum ama ALLAH KERİM bekleyip göreceğiz :)

türkiyede sel amerikada kasırga ve çinde yine deprem oldu bide bir çok bölgede duyulan tuhaf sesleri katıkmı bir felaket olabilir ayrıca nasada çok türk çalışan var kıyamet değil kıyamet için daha mehdi gelmedi daha hz isa inmedi daha yecüc mecüc var kıyamete daha çok var

- - - Eklendi - - -

Vay arkadaş daha teşekkür aıp L920 aldırcaktım ara dönemde :d:
Namaz kılmaya mı başlasak napsak , nolur nolmaz tedbir alalım :d:

namaz kılmak için kıyametmi kopması gerekiyor ne zaman öleceğin belli değil ya bu gün ölürsen ölenin kıyameti kopar :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Maya takvimi yenilenecekmiş,hatta hazırlıklara başlamışlar,hamuru cam kenarında bekletiyorlarmış ''maya''lansın diye:kop:

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
Mufche

Mufche

Üye
namaz kılmak için kıyametmi kopması gerekiyor ne zaman öleceğin belli değil ya bu gün ölürsen ölenin kıyameti kopar :D

insanogluyuz sonuçta yarın ölceğimiz aklımıza gelmiyor :)

besim.farhan

besim.farhan

Üye

şöyle birşey de var madem NASA olacak diyor neden amerikada önlemler alınmıyor? Bu kadar mi sevmiyor kendi hakkını?? Değil mi??

alyz

Üye
    Konu Sahibi
şöyle birşey de var madem NASA olacak diyor neden amerikada önlemler alınmıyor? Bu kadar mi sevmiyor kendi hakkını?? Değil mi??

önlem almıyorlarmı amerikada Dev gemiler yapıyor diyolar daha bir kaç gün önce haberlerde gördüm rusya 21 aralık için yer altı evleri inşa ediyor çin dersende 10.10 luk bi deprem olsa evleri yine yıkılmaz

msy2017

msy2017

Üye
önlem almıyorlarmı amerikada Dev gemiler yapıyor diyolar daha bir kaç gün önce haberlerde gördüm rusya 21 aralık için yer altı evleri inşa ediyor çin dersende 10.10 luk bi deprem olsa evleri yine yıkılmaz

saçmalamayın ya ne dev gemisi hepsi internet efsanesi bunların

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nuh tufanında nuh aleyhisselam'ın ogluda babasına inanmamış yüksek bir tepeye çıkar kurtulurum demişti ama olmadı bir dalga gelip onu suya kattı.şimdi sonuç olarak ALLAH.C.C gazabı sizi gelip bulacaksa sıgınakmış gemilermiş hiç önemi yok nerde olursanız olun o sizi gelip bulur.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
[ENGİN];5454639' Alıntı:
nuh tufanında nuh aleyhisselam'ın ogluda babasına inanmamış yüksek bir tepeye çıkar kurtulurum demişti ama olmadı bir dalga gelip onu suya kattı.şimdi sonuç olarak ALLAH.C.C gazabı sizi gelip bulacaksa sıgınakmış gemilermiş hiç önemi yok nerde olursanız olun o sizi gelip bulur.

ohhh be yüreğine gönlüne sağlık, anlatamadığımız nokta da burası işte, Rabbim'in takdir'i ilâhisi ne ise bundan kimse kaçamaz kurtulamaz, o yüzden ben, bu 21 Aralık konusunda hazırlık falan yapmıyorum yapmayacağımda ömrüm o güne kadarsa vay ben yaşamak istiyorum bunu atlatırım diyemem atlatamam da hayırlısını dileyip bekleyeceğiz.

alyz

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5454639' Alıntı:

zaten hazırlık yapmak müslüman biri için saçmalık olur biz hakikati bildiğimiz için hazırlık yapmıyoruz bekleyip görcez

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
[ENGİN];5442862' Alıntı:
varsayalım bunlar olacak ne yapacaksınız?engel mi olacaksınız tevekkül edip yaşamınıza devam edin.
:oke:

hepar92

Üye
uydurma

Asasi

Üye
ohhh be yüreğine gönlüne sağlık, anlatamadığımız nokta da burası işte, Rabbim'in takdir'i ilâhisi ne ise bundan kimse kaçamaz kurtulamaz, o yüzden ben, bu 21 Aralık konusunda hazırlık falan yapmıyorum yapmayacağımda ömrüm o güne kadarsa vay ben yaşamak istiyorum bunu atlatırım diyemem atlatamam da hayırlısını dileyip bekleyeceğiz.

herkese selamlar ve saygilar arkadaslar.Ben Azerbaycandan yaziyorum yani azeriyim neyse,simdi size bi sey anlaticam. Belkide bu anlattiim fikrinizi deyistire bilir.Aslinda benim icin farketmez......bir gun bi balikci varmis ve teknesiyle denize acilir balik tutmak icin.balikci tanrisini seven,inanan birisiymis.gece firtina kopar ve balikcinin teknesi batar.balikci bi adaya siinir.1-2 gun orada mahsur kalir tanriya dua eder.once bi gemi gecer ordan ve balikciya derki hadi gel senide goturelim balikci cevaplar benim hic kimseye ihtiyacim yok beni tanrim kurtaricak diye.sonra bi helikopter gelir onu kurtarmak icin, balikci yine benim hic kimseye ihtiyacim yok beni tanrim kurtaricaktir der..... Arkadaslar sozum neye bu o insanlara inanip-inanmamak deyildir.tanri her bir insana akil vermisdir.Ben sahsen her ihtimale karsi mum fner falan aldim benden hic bisey gitmiyor.Bi kac kurus yani oda canimdan kiymetli diyildir her halde.Arkadaslar diyicem o ki tanri size akli vermis sizde ondan istifade edin biraz dusunun.tedbirli olmak iyidir eyer sen cabalarsan elbet yasarsin. Ben buna inanirim herkesin hayati secdigi yolllardan ibarettir.kim hangi yolu secerse o yolda artik ne olucagi yazilidir tanri herseyi bilir.Tabiki sizin sectiyiniz yollardan asilidir bu.Simdi siz tedbiri elden vermeyin derim ben.Simdi hangi yoldan gidiceginizi kendiniz sececeksiniz......Herkeze saygilar.(yazim icin uzgunum azeri oldugum icin biraz kotu)

Asasi

Üye
Arkadaslar dunyanin bu yil dailmiyicaina eminim ama felaketler ve kayiplar yasayacagiz.

esokmen

esokmen

Üye
Tovbeler olsun yorumlar cok iyi :D aga olacagi varsa olan olur. Bence olmayacak neden mi? Cunku kiyametin ne zaman olacagini yalniz Allah bilir. deprem olayi ise ona biraey diyemeyecegim

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnsanlar sana kıyamet saatini soruyorlar. De ki: "Onun ilmi ancak Allah'ın nezdindedir. Ne bilirsin belki kıyamet yakında olur." (AHZAB/63)

Göklerin, yerin ve her ikisi arasındakilerin hükümranlığı kendisine ait olan Allah'ın şanı yücedir. Kıyâmet saatinin bilgisi de yalnız onun yanındadır. Siz sadece O'na döndürüleceksiniz. (ZUHRUF/85)

İnsanların hesap (görme) zamanı yaklaştı. Onlar ise hâlâ gaflet içinde, yan çizip aldırmıyorlar. (ENBİYA/1)

Üst Alt