Herkes TELEFONUN Fotoğrafını Koysun

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
hani bende koymak istiyorumda s3 ün neresini koyucan farkı ortada:D

Kerim.

Kerim.

Üye
ben alttaki fotoğrafta çok rahat görebiliyorum belki telefondan baktigım içindir:hmmm

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bende koyucamda üşeniyorum şimdi fotoğrafını çekmeye.1 hafta falan geçsin konu hala böyle yukarılarda kalırsa bende koyarım artık şimdilik şununla yetinin :kıskıs: ;

PriZm

PriZm

Üye
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

valla ilk pc'mden kalma monitörü kullanıyorum hala :D

ilk pc

Pentium 2 600 mhz
128 mb ram
3 GB harddisk
ekran kartını bilmiyorum ama 8 mb dı :D

Ben ilk olarak babamın iş yerindeki o ilk PC'leri kullanmıştım.İlginç ismi, işletim sistemi vardı sen onlara yetişemedin galiba :kıskıs: Siyah beyaz ekran falan :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

valla ilk pc'mden kalma monitörü kullanıyorum hala :D

ilk pc

Pentium 2 600 mhz
128 mb ram
3 GB harddisk
ekran kartını bilmiyorum ama 8 mb dı :D

Lan biz o bilgisayarları nasıl kullanıyormuşuz yahu :ehe asıl teknoloji eskidenmiş yahu adamlar 128 MB Ramle Bilgisayar çalıştırıyorlar :) 3GB HDD'nin içine işletim sistemi kuruyorlar yetmiyormuş gibi birde 8 MB'lık falan GPU'larla Mario Gibi Oyunlar Oynuyorlarmış :ehe

PriZm

PriZm

Üye

Lan biz o bilgisayarları nasıl kullanıyormuşuz yahu :ehe asıl teknoloji eskidenmiş yahu adamlar 128 MB Ramle Bilgisayar çalıştırıyorlar :) 3GB HDD'nin içine işletim sistemi kuruyorlar yetmiyormuş gibi birde 8 MB'lık falan GPU'larla Mario Gibi Oyunlar Oynuyorlarmış :ehe

çok iyi hatırlıyorum 2 tane oynadığım oyun vardı Star Wars:Racer ve Extreme G2 :D Star wars max 15-20 fps ile çalışıyordu :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
görebileceğiniz şekilde yarın yine çeker koyarım ama bende net görünüyor yahu :hmmm

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

çok iyi hatırlıyorum 2 tane oynadığım oyun vardı Star Wars:Racer ve Extreme G2 :D Star wars max 15-20 fps ile çalışıyordu :D

star wars:racer in cd si bende hala var ama malesef ciziklerle dolu... Ayrıca pc açmaz

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

tasarımı göremeyenler için gündüz çekimleri :ehe