Samsung Galaxy Ace S5830 İiçin Çözümleyemediğimiz Sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

seriously1986

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace S5830 İiçin Çözümleyemediğimiz Sorunlar
Arkadaşlar buna benzer bi form varmı bulmadım ama varsa modlar düzeltirler inşallah :D

Burada galaxy ace ile alakalı sıkıntılarımızı dile getirirsek o konu hakkında bilgiye sahip olan arkadaşlar yardımcı olurlar diye düşündüm :D

bu arada telefonun içinden malesef kapsamlı bir kullanım klavuzu cıkmıyor daha geniş kapsamlı bi klazvuzun linkini verdim belki işe yarar :D

Şahsen benim hiç işime yaramadı :D

Bu arada ilk soruyu ben sormak istiyorum biraz komik ama :D

telefonumuzda kişiselleştirmeye (tercihlere) tam olarak nasıl ulaşacağız :D
mesela gece yatarken sadece aramalarda bi bip sesi istiyorsak
yahutta hem titreşim hemde sesi ikisini birden kullanmak istersek nasıl bir yol kullanabiliriz :D

asperatus

Üye
1 hafta önce galaxy ace s5830 aldım.Birçok şeyi yapabilmeme rağmen halen istediğim zil sesini kullanımıyorum.Zil sesi değiştirme yöntemleri nelerdir.Bilen var isi yardım rica ederim.tşk

seriously1986

Üye
    Konu Sahibi
1 hafta önce galaxy ace s5830 aldım.Birçok şeyi yapabilmeme rağmen halen istediğim zil sesini kullanımıyorum.Zil sesi değiştirme yöntemleri nelerdir.Bilen var isi yardım rica ederim.tşk

kardeş senin problem kolay :D :P

menü=ayarlar=ses=telefonzilsesi :P (fazla çeşit olmasada)
yok eger mp3 lerden zil sesi yapmak istiyorsan menü=müzik=parça=soltuş zil sesi yap :P

----------Eklendi @ 09:55:27 ---------- Yazıldı @ 09:53:24 ----------

Bu arada benimde 3 tane sıkıntım var acemılıkten kaynaklanıyor 2 gundur ugrasıyorum keşfedemedim daha sorunu :D :D

1 telefonu farklı tercihler yapamıyorum kendısi 3 tane (sessiz, sesli,ucus modu diye koymus) bu 3 den başka secenek kendiöme göre oluşturamdım :P mesela gece sadece aramalarda ve mesajlarda bib sesi veren bi tercih oluşturmaya çalışıyorum ama oluşturamadım :D :P

2 telefonu kurcalaya kurcalaya guzelım çalışan ne dersem sms ceviren ses özelliği google de bağlantı sorunu sms de bağlanamadı deyip deaktif oldu galiba geride ugras ugras hala düzeltemedim :D :P

3samsung yıne yapacagını yapmıs ve elını kaldırmadan mesaj yazma (swype) diye bişiy çıkarmıs iyi hoş güzelde benim gib t9 kurduna gitmiyor ve ben ayarlardan bunu kaldırıp t9 geçiremedim :D :D şimdilik hala kurcalmadayım ama bulamadım .... :D

bu sorunlarımı giderebilecek varmıydı???? :P

şimdiden teşekkürler :D

peki bunları cevaplaya bilecek var mı:P :D

asperatus

Üye
Müzik menüsüne girerek sorunumu hallettim.Çok teşekkür ederim seriously1986.Fakat ben sana yardımcı olamayacağım,fazle bilgim yok.

curuella

Üye
söylediğin yolu izlediğimde parçadam son eklenenler çıkıyr ama orda parça yok benm mp3 ler dosyam-media-audio-notifications içinde burdan nasıl yapıpta zil sesi yapacağım bunu nolur ya delirtti bu telefon beni rüyama girioyo artık :)) he bide telefon listemdeki kişiler kendi isimleriyle değil face isimleri ve resimleriyle görünüyor ve ben kişi resmi olarak istediğim resmi koyamıyorum bunu nasıl yapıcam :) senin t9 olayıda menü-ayarlar-bölge&metin-samsung tuş takımı-xt9 u işaretlersen t9 formatına yazıyorsun ;)

gakgoo_023

Üye
kardeşim samsung ne kadr ii tlf yapsada hep geri kafalı olarak kalır. 3 tercih var sessiz titreşim uçak modu. ikincisi mikrofon özelliği sağda ekran açma tuşu varya tuşlar açıkken ona basılı tut veri ağı devrede olsun çalışır duruma gececektir

kaan140108

Üye
yeni aldım ben galaxyı fakat şöyle bir sorunum var normal konusmalarda sesim karşı tarafa gidiyor ama herhangı bir ınternet uzerınden konusmada veya mikrofon kullanmam gereken oyunlarda sesim gitmiyor mikrofon hatası diyor yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler

apof1s

Üye
yeni aldım ben galaxyı fakat şöyle bir sorunum var normal konusmalarda sesim karşı tarafa gidiyor ama herhangı bir ınternet uzerınden konusmada veya mikrofon kullanmam gereken oyunlarda sesim gitmiyor mikrofon hatası diyor yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler

bndede oyle oluyordu 2.3.5 de .6 ya gectiim sorun yok suan. kayit yapmyodu video cekmiyodu .bu sorun hakkinda bilgisi olan varmi acaba

mindhunter

Üye
söylediğin yolu izlediğimde parçadam son eklenenler çıkıyr ama orda parça yok benm mp3 ler dosyam-media-audio-notifications içinde burdan nasıl yapıpta zil sesi yapacağım bunu nolur ya delirtti bu telefon beni rüyama girioyo artık :)) he bide telefon listemdeki kişiler kendi isimleriyle değil face isimleri ve resimleriyle görünüyor ve ben kişi resmi olarak istediğim resmi koyamıyorum bunu nasıl yapıcam :) senin t9 olayıda menü-ayarlar-bölge&metin-samsung tuş takımı-xt9 u işaretlersen t9 formatına yazıyorsun ;)

curuella bende ilk önce aynı tuzağa düştüm :D şöyle olacak telefonun kendi mp3 player ı ile istediğin parçayı seç çalarken sol tuşa bas seçeneklerde zil sesi yap çıkıyor , oradan sorunu halledebilirsin 2 aydır bende galaxy ace s5830i kullanıyorum.. bi ara görmüştüm zil sesi yap kısmını sonra kaybettim şükür ki seriously1986 yardımcı oldu.. :D :D çözüldü problemim hatta bilgisyar da mp3 kesip direk zil sesi yapacam şimdi...

snwknght19

Üye
evet arkadaşlar bakıyorum herkeste bir bildirimleri mp3 yapma sorunu var. hafıza kartınıza media/audio/notifications klasörü oluşturunca mesaj sesleri yani bildirim seslerine girdiğinizde klasör içindeki şarkıyı harf sıralamasında görebilirsiniz. media/audio/ringtones klasörü de gelen aramalar için görülebilcek klasördür. bir sesi müzikçalardan mp3 yay dediğinizde hafızasına alıyor ve tercihlerden eski mp3ü zil sesi yapmak istediğinzde harf sıralamasında görünüyor. aynı zamanda alarım sesini yapmak istediğiniz şarkıyı önce zil sesi yap diyoruz sonra o listeye elenmiş oluyor onu alarımlardan kolayca melodiniz olarak yapabilirsiniz. alıntıdır.

• Beğen
Tepkiler: slangax

arifylmz

Üye
arkadaşlar benim için büyük bir sorun (umarımki sizin için ufak olur) olan bu mesaj alanamıyor alan az bazı verileri silin uyarısı

ben 8 gb hafıza karı kullanıyorum ilk bu sorunla karşılaştığım da daha verileri hafıza kartına yüklememiştim bi program kurdum formlarda takip edip marketten indirdiklerimi sd karat taşıdım
ona rağmen hala bi güncelleme yaptığımda veya bişey yükleyeceğim zaman mesaj alınamıyor alan dolu uyarısı geliyor

bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

arifylmz

Üye
arkadaşlar benim için büyük bir sorun (umarımki sizin için ufak olur) olan bu mesaj alanamıyor alan az bazı verileri silin uyarısı

ben 8 gb hafıza karı kullanıyorum ilk bu sorunla karşılaştığım da daha verileri hafıza kartına yüklememiştim bi program kurdum formlarda takip edip marketten indirdiklerimi sd karat taşıdım
ona rağmen hala bi güncelleme yaptığımda veya bişey yükleyeceğim zaman mesaj alınamıyor alan dolu uyarısı geliyor

arifylmz

Üye

coni1419

Üye
dağa detaylı anlatırmısınız nasıl mp3 müzik sesi yapıcaz versiyon attım yapamıyorum bu versiyonda..

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Peki ana menü resim nasıl değişecek :D

byld

Üye
arkadaşlar benimde bi sorunum var ve benimkisi fazlasıyla büyük bazen telefonu kullanırken sanki ekranın altında yuvarlak bi çıkıntı varmış gibi geliyo elime kullandıında ise geçiyo neden yapar ?

miralay_61

Üye
arkadaşlar telimin sesi az çıkıyo bunabi çözüm yokmu yav gt 5830İ

zort_toric

zort_toric

Üye
selam arkadaşlar..

uzun zamandır araştırıp çözüm bulamadığım konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. Telefonda hafıza kartı takılıyken bilgisayara bağladığımda, hafıza boş olduğu halde dolu gösteriyor. Pc den hiç bir şey atamıyorum tel.e. Nedenini ve çözümünü biliyorsanız eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler :)

deeppit

deeppit

Üye
MP3 Olarak Zilsesi değiştirmek isteyen arkadaşlar:

Hafıza kartınızın ana ekranındaykene: (Bu işlemi 'Dosyalarım' olarak geçen kendi dosya yöneticisini kullanarak yapın yoksa olmaz :))

media adında klasör oluşturun içine girin > audio adında oluşturun içine girin > ringtones oluşturun ve bu klasörün içine mp3lerinizi koyun ve ayarlardan telefon zil sesi bölümü listenize girin süprizzz müziğiniz orda ;)

(bildirim zil sesi değiştirmek için ringtones klasörünün yanına bir de notifications adında klasör oluşturup bunun içine atın)

(alarm zil sesi değiştirmek için ringtones klasörünün yanına bir de alarms adında klasör oluşturup bunun içine atın)

ecuzdan

Üye
Galaxy Age 2 Slm arkadaslar benımde bı sorunum var telefonda ne yapsam arkasından ne yaptıgımı tekrarlayan bır ses var nasıl kaldırabılırım bu sesı

Üst Alt