SUDOKU - Denediklerim arasinda en begendigim Ludimate Sensible v2.2.9

Sponsorlu Bağlantılar

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
SUDOKU - Denediklerim arasinda en begendigim Ludimate Sensible v2.2.9
Arkadaslar merhaba,
Daha once n73 telefonumda oynuyordum.
Denedim Nokia 701`e de uyumlu.
Hatta Nokia 701`de daha basarili :)
Tavsiye ederim.
Iyi eglenceler

Not: Program tam surum (kirik) ve UnSinged`dir.

Oyun Özellikleri :

- Milyonlarca Sudoku.
- Beş zorluk ayarı,
-
Yanlisa izin vermeme secenegi, (Menu-Preferences-Allow Wrongs=No olacak) Bu sekil ayarladiginiz zaman hata yapmaniza izin vermiyor ve uyaridan anliyorsunuz nerede hata yaptiginizi. Oyunu boylece daha cabuk anlayabilir ve daha iyi ogrenebilirsiniz.
- Oynadiginiz oyunlari kaydedebilir ve oyunun yapimci firmasinin sitesine rekorunuzu yukleyip diger insanlarla yarisabilirsiniz,
- 14 Sudoku skins içerir,
- Kapsamlı Sudoku istatistikleri.
- Kontrol ve yanlış numaralari geri almak için seçenekler içerir.
- Basit ve tam ipuçları içerir.
- Butun olasiliklari otomatik yerlestirir,
- Otomatik Kaydet / oyun Restore ozelligi,
- Hoş bir deneyim için tasarlanan zarif ses efektleri.
- Ve daha bircok ozellik...

Destekledigi cihazlar;
(Ben sadece Nokia 701 ve Nokia n73`te denedim)

Nokia Belle
Nokia N73, N75, N76, N77, N78, N79, N80, N81, N82, N85, N86, N91, N92, N93, N95, N96 ve N97.
Nokia E50, E51, E55, E60, E61, E62, E63, E65, E66, E70, E71, E72, E75, E90.
Nokia 5500, 5630, 5700, 5730, 5800, 6110, 6120, 6290, 6650.
Samsung i400, i450, i520, i550, i560, i570,
i8910 Omnia HD. LG JOY.

Ve diğer tüm Symbian S60 3rd/5th edition cihazlar

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asdera, vic353, ilyas2107 ve 5 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler..

kuralsiz9

Üye
Deniyorum teşekkürler :oke:

efeler12

efeler12

Üye
Teşekkürler deneyip paylaştığın için

arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

Violonist

Üye
Teşekkürler..

jatvalca

jatvalca

Üye
:tşk:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

emreli01

emreli01

Üye
teşekkürler nasıl oynandığınıda yazsaydın keşke :D

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
Deniyorum teşekkürler :oke:

Teşekkürler deneyip paylaştığın için

Rica ederim arkadaslar.

teşekkürler nasıl oynandığınıda yazsaydın keşke :D

Rica ederim.
Becerebilirsem anlatmaya calisayim, gordugun uzere 3*3=9 hucreden olusan 9 kucuk kutucuk var. Her kucuk kutucuga 1~9 arasi rakamlari (hepsini 1`er kez olmak uzeren yani 1,2,3,4,5,6,7,8,9) yerlestiriyorsun. Dikkat etmen gereken her kucuk kutucugun kendi icerisine yerlestirdigin bu rakamlar minik kutucuklarin kendi aralarinda da cakismamasi, yani bu 9 kucuk kutucuktan olusan 1 tane buyuk kutuda sutun (yukaridan asagiya) ve satirlar (soldan saga) da da rakamlar tekrarlamamasi yani 1`er kere yer almasi gerekiyor. Anlatim biraz karisik oldu ama oynamaya baslarsan ogrenirsin kolayca.
Oyunun icerisinde secenekler var, zorluk derecelerini ayarlayabiliyorsun. Ve daha da guzeli yanlisa izin vermeme secenegi var. (Menu-Preferences-Allow Wrongs=No olacak) Bu sekil ayarladigin zaman hata yapmana izin vermiyor, ve uyaridan anliyorsun nerede hata yaptigini. Boylece daha cabuk anlayabilir ve ogrenebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
tempestshine

tempestshine

Üye

hidayet02

hidayet02

Üye
Ben Çok Severim Oynamayı, Hatta Bir Ara Bunların Cep Dergileri Vardı Çöz Çöz Bizmezdi:D

Şimdi Hiiiç Bitmeyecek:D :tşk:

ciwan__47

ciwan__47

Üye
tskler :)

cepheci02

Üye
oyun bitmdn tekrar başlıyo demo falan bişeyler diyo tam sürüm olduğuna eminmisin?

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi

Ben Çok Severim Oynamayı, Hatta Bir Ara Bunların Cep Dergileri Vardı Çöz Çöz Bizmezdi:D

Şimdi Hiiiç Bitmeyecek:D :tşk:

Rica ederim :)

- - - Eklendi - - -

oyun bitmdn tekrar başlıyo demo falan bişeyler diyo tam sürüm olduğuna eminmisin?

Arkadasim oyun demo degil, tam surum kirilmis hali. Hani kurulumda hata yapiyorsundir diyecem, ama kurulum da oyle hata yapabilecek zor, karisik bir kurulum degil. Onaylayip geciyorsun. Sende neden boyle bir sorun cikti anlayamadim. Telefonun hackli degil mi?

xxSadrazamxx

xxSadrazamxx

Üye
teşekkürler

cepheci02

Üye
Rica ederim :)

- - - Eklendi - - -

Arkadasim oyun demo degil, tam surum kirilmis hali. Hani kurulumda hata yapiyorsundir diyecem, ama kurulum da oyle hata yapabilecek zor, karisik bir kurulum degil. Onaylayip geciyorsun. Sende neden boyle bir sorun cikti anlayamadim. Telefonun hackli degil mi?

tamam dostum kusura bkma ayarlardanmış ben yanlış anlamışım. Emeğne sağlık teşekürler

tarxhn

tarxhn

Üye
emek için saol

nokiae6

Üye
signed mı

Üst Alt