SkyDrive Client v1.00(0) Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
SkyDrive Client v1.00(0) Signed
SkyDrive - Eğer hizmeti Windows Live sunucuları üzerinde hemen her cihaza erişim için dosyalarınızı saklayabileceğiniz bir yer. Kolayca, dosyalara erişmek, yönetmek ve evden veya ofisten zaman paylaşabilirsiniz Symbian için SkyDrive kullanma. Ayrıca, cihazınızdan gelen SkyDrive'a fotoğraf veya video gönderebilirsiniz. Yetenekler • size sağlanan dosyalar da dahil tüm içerik SkyDrive, erişim alın. • size son kullanılan belgeler görüntüle. • Bir seferde birkaç fotoğraf ve videolar için telefonunuza gönderin. • Dosyaları ve fotoğraflar - Eğer doğru dosyaları gidebileceğimiz e-posta bağlantıları göndermek ve almak. • dosyalarınızı yönetin - taşıyabilir, silebilir ve yeniden adlandırabilir ve klasörler oluşturabilirsiniz. • Diğer uygulamalar SkyDrive'da dosyaları açmayın Saklayın. Fotoğraf ve binlerce dosya saklayın. SkyDrive depolama göstergesi kullanılan depolama miktarını gösterir. Sipariş. Eğer üst düzey alt klasörler oluşturabilirsiniz klasörlerindeki dosyaları düzenleyin. Yönetimi. Her üst düzey klasörler için oluşturulan erişim hakkı seçin. Mağaza fotoğraflar, dosyalar ve sadece görüntülemek yapabileceğiniz erişim ağı Windows Live, genişletilmiş ağlar ve kişi listenizin kullanıcılara tahsis edilebilir paylaşılan klasörlere veya ortak klasörler, sen get erişim kişisel klasörlerdeki sevdiğiniz parçalar Internet ziyaretçi. Kolaylık. Bilgisayarınızı kullanmadığınızda bile, favori Web sitelerini takip edin. Esneklik. Taşı, kopyalama, yeniden adlandırma, silme ve aktarma sonra kendi resimleri ve dosyalarını imzalamak. Göster. Fotoğraflar dosyaları JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG, TIF, TIFF, küçük resimler ile görüntülenir olarak kaydedilir ve uygun izinleri SkyDrive veya ağ üzerindeki bir slayt gösterisi olarak diğer kullanıcıları görebilirsiniz var. Paylaşma. Klasörler, dosyalar ve fotoğraflar, veya blogunuza veya Web sayfasında embed dosyalarını ve fotoğrafları doğrudan bağlantıları paylaşmak. Ayrıca resimlerdeki kişilerin isimlerini ekleyerek, SkyDrive onların fotoğraf ekleme konusunda kullanıcıları bilgilendirmek için

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: huseyn193, tipo2000, yutkun ve 1 kişi daha

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

kartal3x

kartal3x

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
teşekkürler.

• Beğen
venusutarit

venusutarit

Üye
Teşekkürler güzele benziyor kullanan var mı ve güvenli mi acaba

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Sanırım kullanıp deneyen yok, ben hemen deniyorum ...

murattak

Üye

• Beğen
yutkun

yutkun

Üye
:tşk:eline saglık

• Beğen
OG_Ömer

OG_Ömer

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: marcelo48
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
uygulamann yeni sürümü yokmu veya email şifremi yazıyorum giriş yap diyorum ama hçbisey olmuyo anlamadm hata bile vermiyo bir sefer girebilmştim ama şmdi girmiyor anlamadm?

komando04

komando04

Üye
teşekkürler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Çok Güzel Bir Uygulama Ve Paylaşım Ellerin Dert Görmesin Teşekkürler

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt