Windows Phone - Markalar, Modeller ve Özellikleri[16-06-2013]

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Onun icin piyasa arastirmalari yapiyor zaten nokia. Satilabilecek en uygun fiyati belirlemeye calisiyorlar ona gore kar marjini da dusurebilirler.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
düşürmeliler abi 610 da sürümden kazanmaya uğraşmalılar nokia 603 de yaptıkları gibi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
603 549tl'ye dusmus bana sorarsan arada 100tl bile olsa lumia610 almani tavsiye ederim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
650 den yukarsını vermem abi 610 a..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ben de vermem 710 alirim o zaman ama o kadar cikacagini zannetmem ihtimal bile vermem yani

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ben de vermem 710 alirim o zaman ama o kadar cikacagini zannetmem ihtimal bile vermem yani

Umarım Nokia Türkiye bizi yanıltmaz aslında azcık akıllı olsalar maxicep gibi böyle kullanıcı potansiyelinin olduğu sitelere girip fiyat beklentisi konusunda bir piyasa araştırması yapabilirler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Umarım Nokia Türkiye bizi yanıltmaz aslında azcık akıllı olsalar maxicep gibi böyle kullanıcı potansiyelinin olduğu sitelere girip fiyat beklentisi konusunda bir piyasa araştırması yapabilirler
Yapıyorlardır mutlaka...

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
theposies

theposies

Üye

evet mantıklı :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Yaptiklarindan emin olabilirsiniz bu arastirmalari yapan ozel departmanlari bile var.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kocaman şirket yani yapsınlar abi artık herşeyi de ben mi öğreteyim :D Ah varya şeytan diyo git telekominikasyon falan oku şu Nokia Türkiye ye sekreter olsam yine de satışları arttırırım yemin ederim

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Nerdeeee...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ona suphe yok can'im

Üst Alt