Yandex Shell 3D v1.16 - v2.13

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Yandex Shell 3D v1.16 - v2.13
Rus yazılım firması Yandex; Spb yazılım grubunu bünyesine katınca, herkesin para ödemeden kullanmak isteyip bir türlü verimli olarak kullanamadığı gelmiş geçmiş en iyi launcher olan Spb Shell 3D'yi Yandex Shell adıyla ücretsiz ve tam sürüm olarak dağıttı.

Öncelikle belirtmek isterim ki bu programın kapanma, markete yakalanma, ücret isteme vs. gibi hiçbir sorunu yoktur.Çünkü programın sahibi Yandex yazılım firmasıdır.Kesinlikle ücretsiz dağıtılan bir programdır.Ayrıca program hiçbir şekilde kırılmış ya da patchli değildir.Tamamen orijinaldir.

Biliyorum bundan önce bende dahil olmak üzere bir çok kişi
Spb Shell 3D ile alakalı birçok konu açtı ve çalıştığını söyledi.Kimileri bir süre kullanabildi kimileri hiç kullanamadı.Lütfen bu programı kırılmış ya da patch ile kullanılmaya çalışılan Spb Shell 3D ile karıştırmayın.

Bu programın adı Yandex Shell.İçerik ve kullanımı bire bir aynıdır.Tüm özellikler mevcuttur.Tek değişiklik ücretsiz olması ve adının Yandex Shell olması.Aşağıda kendi telefonumdan çektiğim resimler var. İnceleyin ve arada fark olmadığını görün.İndirin ve kullanın pişman olmayacaksınız...

Yandex.shell v1.16

**********************************************************************************

Yandex.shell v2.13

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: basatoguz, millitan, Xession ve 106 diğerleri

Astrosman

Astrosman

Üye
Indirek bakalım nasıl? :tşk:

devilmy

devilmy

Üye
türkçeye cevirecek birisi çıksa fena olmaz :)

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
sadece kiril alfabesinin okunuşunu biliyorum :D

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Ben bunu bikere yuklemiştim de mesela bişey yukledim telefona yukleme bitti sonra program donuyomu artık neyse. mal simsiyah oluyor kalıyor öle batarya çıkartmadan olmuyo. bunda öle bi sorun olurmu acep?

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu bikere yuklemiştim de mesela bişey yukledim telefona yukleme bitti sonra program donuyomu artık neyse. mal simsiyah oluyor kalıyor öle batarya çıkartmadan olmuyo. bunda öle bi sorun olurmu acep?

Olmaz inşallah.Ben kullanıyorum ve hiçbir sorun yok.

hasisa

hasisa

Üye
deneyeceğim sağol
forumda türkçeleştirme için uğraşan arkadaşların dikkatine

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
deneyeceğim sağol
forumda türkçeleştirme için uğraşan arkadaşların dikkatine

Gerek kalmadı.Programın Türkçesini konuya ekledim.Yeniden indirin ve kendi dilimizde kullanmanın tadına varın :)

• Beğen
Tepkiler: devilmy ve hsyn73

best tiger

Üye
Bu temayı paylaşan kardeşime çok teşekkürler uygulamanın türkçe olması da süper oldu

turkemrah

turkemrah

Üye
:yuruteşekkürler...