Real Racing 2 Rip(ArmV6 Performans Artışı)

Sponsorlu Bağlantılar

sametbr

Üye
    Konu Sahibi
Real Racing 2 Rip(ArmV6 Performans Artışı)

APK:

SD:

BMW Z4 de hata alanlar için :
Oyun da res klasörü içine atın değişimi onaylayın.

ArmV6 için optimize edilmiştir.Yani Galaxy Ace&Gio,Optimus One,Wildfire S gibi telefonlarda gozle gorunur performans artışı sağlamaktadır.

Oyunun kuruluşu:Oncelikle bütün internet bağlantılarını kesin.Oyunu kurun daha sonra sd dosyasını android/data uzantısına kopyalayın.Oyunu açın ilk açılışta demo olarak görunecektir fakat 2. acılışta tam sürüm haline gelicektir.

Not:Eğer oyunu arka planda çalışır şekilde unutup interneti açarsanız oyunda görüntüler kayacaktır, çözüm olarak oyunu yeniden kurmanız gerekicektir.Ve eğer önce sd dosyasını atar sonra oyunu kurarsanız, kartınıza kopyaladığınız sd dosyası otomatik olarak silinecek ve sizden yeniden download etmenizi isteyecektir.Bunun için önce oyunu kurun daha sonra sd dosyasını android/data uzantısına atın.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe, frk uzn, quix55 ve 2 diğerleri

cemseyyah

cemseyyah

Üye
kimse birşey dememiş,,bu oyunu kurun diğer bütün racing oyunları silin.. 10 numara..htc sensede sorunsuz.

cemseyyah

cemseyyah

Üye
kimse birşey dememiş,,bu oyunu kurun diğer bütün racing oyunları silin.. 10 numara..htc sensede sorunsuz.

Oyunu başka bir arkadaşın paylaşımından indirdim,,Nasıl olduysa yorumu buraya yaptım..neyse,,, güzel oyun işte,,acayipde grafikler var..teşekkürler

garfield__53

garfield__53

Üye
arkadaşlar ben oyunu kurdum fakat ekranda arabalar falan simsiyah telefonum galaksi s2 bi yardımcı olurmusunuz sorun nedir acaba fifa 2012 dede böle yaptı silmek zorunda kaldım..

emrecntyrn

Üye
t20 de olurmu

undertaker000

Üye
ben sd leri alıp aynen karta kopyaladım fakat oyuna girerken hala 600mb indirme uyarısı geliyor.yardım lütfen...

doktorum21

Üye
oyunda bmw arabasının birdosyası yok var ama 0 kb 2 turnuvadan sonrası açılmadı bende ille bmw arabasının ilk sıradakini almam gerek ama o araba yok oyunda :)

cousteau01

Üye
oyunda bmw arabasının birdosyası yok var ama 0 kb 2 turnuvadan sonrası açılmadı bende ille bmw arabasının ilk sıradakini almam gerek ama o araba yok oyunda :)

bende de öyle oluyordu internette araştırma yaparsan bmw dosyasını bulursun yabancı bir sitede var. sd kartındaki oyunun dosyasının içine at.''res'' dosyasını içine yani.

gencyazilim

Üye
Arkadaş yukarıda bazı modeller için optimize edilmiştir diyor acaba bu oyun sadece o modellerde mi çalışıyor.

Ben Samsung Galaxy S i9000 'e yükledim oyun çalışıyor oynuyorum fakat ekran simsiyah, arabaların yarış pistinin dokuları yok her şey kapkara. Ama menüde bir sorun yok fakat menüde gezerken arkaplandaki arabam bile kapkara, boya falan değiştiriyorum hiçbir şey göstermiyor, araba görünüyor ama simsiyah...

doktorum21

Üye
ya kardeş rica etsem o internet sitesinin linkini buraya atabilir misin tabi bir sakıncası yoksa oyun gerçekten harika oynadığım tüm yarış oynlarından en iyisi ama bmw sayesinde oynayamıyoruz:)

----------Eklendi @ 13:57:08 ---------- Yazıldı @ 13:42:05 ----------

tamam kardeş gerek kalmadı ben buldum o dosyayı bu sorunu yaşayan arkadaşlar internete o dosyanın aynısını internete yazsınlar yabancı bir sitede yorumlar arasında dosyanın linki verilmiştir sğl kardeş:)

emredel1905

emredel1905

Üye
bu oyun sensörle oynanmıyomu oklar var ekranda gaz pedalı felan yardımcı olabilecek varmı

gencyazilim

Üye
bu oyun sensörle oynanmıyomu oklar var ekranda gaz pedalı felan yardımcı olabilecek varmı

Oyunun içinde options dan controls bölümüne gir orada kardeş değişik kontrol seçenekleri var. Oradan sensörü seçersen olur.

sametbr

Üye
    Konu Sahibi
hata veren bmw arabası ile değiştir.
ayrıca download sorunu yaşayanlar orada belirttiğim gibi öncelikle oyunu kurun daha sonradan sd dosyasını atın aksi halde sd dosyasını önce atarsanız oyunu kurduğunuz zaman kurumu sd dosyanızı silecektir ki buda tekrar download uyarsını alma sebebiniz.siyah ekran sorunu yaşayan " gencyazilim" arkadaşım bu oyun galaxy ace&gio&wildfire s gibi arm v6 ve andreno grafik işlemcisi olanlar için.sd dosyasını kendi telefonunuza uygun olanı indirin.

Ayrıca sıkca yapılan bir hata: rardan çıkartırken klasöre çıkart demeniz.bunu yaptığınız taktirde oyun yine download uyarısı vericektir zira uzantısı android/data/com.ea.game.realracing2_row/com.ea.game.realracing2_row şeklinde değişiyor ki buda hatalı kurulum şeklidir.eğer klasöre çıkart diyorsanız içerisindeki dosyayı android/data uzantısına kopyalayın.

Açılmıyor sorunlu download sorunu veriyor gibi sorunların cevabı yukarıdadır.Yukarıda ki hatalara düşmeden kurarsanız oyun sorunsuzca çalışıyor.

Not: Oyun arkaplanda çalışırken interneti açarsanız görüntüde kayma meydana gelecektir.
Oyunu tamamen kapatmadan internetinizi açmayın aksi halde görüntü kayacaktır.

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

sametbr

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi : alınabilecek hataların çözümleri eklendi.

wargnerm

Üye
Arkadaşlar Wild fire s cihazimda oyunu WiFi aracılığıyla apk kendisi download etti ve bütün internet bağlantılarini kesmeme rağmen vw oyunu yenısen kurmama rağmen yarışın ortasında grafikler bir birbirine giriyor pist dışındaki nesneleri göstermeye ve ekran kararıyor menüde hiç bi sıkınti yok çözümü bilen yardım edebilirmi?

fatih_347

Kapalı Hesap
tesekkürler kardes su bmw sorunu hallettigim iyi oldu tekrar yüklicem

muratvemine

muratvemine

Üye
Kusursuz bi oyun, Teşekkürler

alonsof1

alonsof1

Üye
Teşekkürler kardeş.İdeos x5 te denendi çalışıyor.Biraz donmalar oluyor ArmV7 işlemci bide :) sd kart class10 ondada sorun yok.büyük ihtimalle ram sorunu.çözmeye çalışmaktayım.

Üst Alt