OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 | 5230 | 5530 | X6

Sponsorlu Bağlantılar

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ustam ellerine sağlık gerçekten çok güzel bir fw olmuş :alkis şimdiye kadar gördüğüm en iyi özellikleri olan fw diyebilirim bütün progamları falan kurdum şimdilik hiç bir sıkıntı yok kullanış bakımından daha detaylı görüşlermi ileriki günlerde ayrıntılı söylerim..
:alkis:alkis böyle güzel bi fw yaptığın için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
CFW'den memnun kaldın anladığıma göre. Ayrıca sorunsuz yüklediğin için ben teşekkür ederim. Peki lasvestorus'un şu dediklerine bak:

Binh24 ün fwlerini alıp Türkçe yapıp gelip burda CFW yaptım demekle ne modder ne de programcı olursun.Bu kadar yüksekten uçmayın.Herneyse ben,bana birşey katan paylaşımlardan hoşlanıyorum.Malesef insanların kandırılmasından hoşlanmıyorum.Cfw yükleyecek kişiler biraz daha düşünmeliler.

CFW yi telefonuna kuran biri olarak bu yazılanlara hak veriyor musun? Ben hazır ingilizce bir cfw yi Türkçe yapıp mı koymuşum MaxiCep'e?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
bence o yorumu yapan haksız çünkü öyle yapmış olsan sitede mutlaka aynı fw den bi tane daha olurdu öyle değil mi sonradan yapılmış coğu fwlere baktım yakınından geçen bile yok :oke: ustam sen yolunda devam et tamam boşver takma kimseyi...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bence o yorumu yapan haksız çünkü öyle yapmış olsan sitede mutlaka aynı fw den bi tane daha olurdu öyle değil mi sonradan yapılmış coğu fwlere baktım yakınından geçen bile yok :oke: ustam sen yolunda devam et tamam boşver takma kimseyi...

Teşekkürler bu yorumun için. Benim kararım zaten desteğe devamdı. Yani tek 1 kişi kalıncaya kadar destek vermeye devam edeceğim. Allah rızası için koymuştum CFW yi yayına. Bundan sonrada sorunlarını yazarsan foruma uğradığım en kısa sürede çözmeye çalışacağım.

bjk190319033

Üye
dostum secmeli indirme yapacagınız dosyalar demişin altına bunu yazımısın
>>>>Sorunsuzca C6v40 portlarına kurulabilen Qt bileşeni<<<<< bu nedir saygılar...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
dostum secmeli indirme yapacagınız dosyalar demişin altına bunu yazımısın
>>>>Sorunsuzca C6v40 portlarına kurulabilen Qt bileşeni<<<<< bu nedir saygılar...

QT'nin buradaki CFW ye kurulabilen versiyonu. Kurulurken "Qt Bileşeni Eksik" hatası veren uygulamaları sorunsuz çalıştırmak için gerekli bileşen.

bjk190319033

Üye
Hmm tmm teşekkurler. Benim snn o koydugun mavi yıldızlı ekrandakilerin aynısını(yazı tipi-yazı boyutu-menü düzeni) telefonuma yapmam icin bu yamaları yüklemem gerekiyormu yoksa direk cfwyi yükliyimmi telefona ?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ne demek ustam :oke: onun dediği gibi bile yapmış olsan ben arkandayım çnkü bu işlerle uğraşmak kolay değil ben de uğraşacaktım bir zamanlar yemedi :d: neyse uustam bi sorum daha olacak ya :) ben şimdi python run time ı yükleyeceğim dahili bileşen diyo acaba ovimaps ı tekrar gömdüm ya o yüzden olabilir mi ? pips i nasıl çıkartabilirim fw den ya da böyle iken python runtime yükleyebilir miyim?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hmm tmm teşekkurler. Benim snn o koydugun mavi yıldızlı ekrandakilerin aynısını(yazı tipi-yazı boyutu-menü düzeni) telefonuma yapmam icin bu yamaları yüklemem gerekiyormu yoksa direk cfwyi yükliyimmi telefona ?

Yamalar bazı sorunlarını çözmek içindir. Eksik yok CFW de. Yamasız dediklerin var zaten. Ancak yükledikten sonra karşılaştığın hata olursa yamalarla düzeltebilirsin.

ne demek ustam :oke: onun dediği gibi bile yapmış olsan ben arkandayım çnkü bu işlerle uğraşmak kolay değil ben de uğraşacaktım bir zamanlar yemedi :d: neyse uustam bi sorum daha olacak ya :) ben şimdi python run time ı yükleyeceğim dahili bileşen diyo acaba ovimaps ı tekrar gömdüm ya o yüzden olabilir mi ? pips i nasıl çıkartabilirim fw den ya da böyle iken python runtime yükleyebilir miyim?

Konudaki Symbian uygulama pakedinde yer alan Phyton'u kurabilirsin sorun çıkarmaması gerekiyor. Ama yinede hata veriyorsa sonradan gömdüğüm modlarla hata olabilir. Şöyle yaparak modlardan hangisinin hatalı olduğunu bulabilirsin: Diyelim ki N8 ikonları modunu ve Ovi Maps v3.06'yı gömmüşsün. Şimdi, orjinal Rofs2 modlamadığın halini NFE ile aç. İçine önce N8 ikonlarını at flashla. Phyton'u yükle. Yükleniyorsa, bu seferde NFE'ye Ovi Maps'ı göm. Tekrar flashla, yine Phyton'u yükle. Hata veriyorsa sorun Ovi Maps modundadır.

bjk190319033

Üye
Son sorum bide böle demişin
-RomPatcher'in içindeki c2z yamasını etkinleştirin.
- Dosya yöneticisini açıp yamayı yükleyin.
- Telefonu yeniden başlatın.

Rompatcher nedir ? nerden bulabilirm :D senide sorularımla yoruyorum ama :)

Aleksandar

Aleksandar

Üye
yani tuşlar yeşil beyaz kırmızı yanıyodu. Ama 1.5 senedir orjinal fw kurdum, cfw kurdum, hiç yok ışık.

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ovi aps i kurmadan önce e hata veriyordu yanılmıyorsam :hmmm indirip deniyorum şimdi senin verdiğini

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son sorum bide böle demişin
-RomPatcher'in içindeki c2z yamasını etkinleştirin.
- Dosya yöneticisini açıp yamayı yükleyin.
- Telefonu yeniden başlatın.

Rompatcher nedir ? nerden bulabilirm :D senide sorularımla yoruyorum ama :)

Siz sormasanız ben cevaplamasam konu niye var :D Bu amaçla konuyu açtım ve destek veriyorum.

RomPatcher bir yama aracı ve CFW de son versiyonu yüklü. İçerisinde hazır gelen yamalar var. Onların üzerine basarak etkinleştirebiliyorsun. c2z yamasınıda böyle etkinleştireceksin. Daha sonrasını biliyorsun zaten :) c2z yaması yüzünden bazı telefonlar yama etkinleştirildiği gibi kapanıp-açılıyormuş. Bu hatayı gidermek için kendin bir c2z yamasını Symbian uygulama pakedinde bulabileceğin C2Z Maker ile çıkarıyorsun. Çıkan yamayı (genellikle hafıza kartı veya telefon hafızasın anadizininde oluyor) Patches klasörüne taşıyorsun ve eskisiyle değiştiriyorsun.

ovi aps i kurmadan önce e hata veriyordu yanılmıyorsam indirip deniyorum şimdi senin verdiğini

O zaman N8 ikonlarından kaynaklanıyordur, bakman lazım. Ya da hafıza kartındaki sistem klasörlerini sil, öyle buradaki CFW yi modlamadan flashla. Sorunu almazsan, daha sonra kendi modlarını teker teker deneyerek at. Sorunu bulursun böyle :oke:

yani tuşlar yeşil beyaz kırmızı yanıyodu. Ama 1.5 senedir orjinal fw kurdum, cfw kurdum, hiç yok ışık.

sorun sanırım donanımsal :S

bjk190319033

Üye
Çok teşekkurler. Konusunu açıp bu kadar herkesle ilgilenen bir tek seni gördüm çok iyi bir konu sahibisin :D Çok saol.

----------Eklendi @ 17:07:05 ---------- Yazıldı @ 16:58:43 ----------

" c2z yaması yüzünden bazı telefonlar yama etkinleştirildiği gibi kapanıp-açılıyormuş. Bu hatayı gidermek için kendin bir c2z yamasını Symbian uygulama pakedinde bulabileceğin C2Z Maker ile çıkarıyorsun. Çıkan yamayı (genellikle hafıza kartı veya telefon hafızasın anadizininde oluyor) Patches klasörüne taşıyorsun ve eskisiyle değiştiriyorsun." sadece bu kısmı anlamadım ondan oncesini anladımda c2z maker programını bulamadım programların icinde ? bulsaydımda ondan sonra ne yapcamı anlamadım biraz daha anlayabilceim bi dilde anlatırsan :D bu konuları yavas yavas ogreniyorum sayende :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çok teşekkurler. Konusunu açıp bu kadar herkesle ilgilenen bir tek seni gördüm çok iyi bir konu sahibisin :D Çok saol.

Birşey değil arkadaşım. Bildiklerimi paylaşırım, bilmediklerimi sorarım. Destek isteyenlerede gereken desteği veririm. Ben böyleyim :) Allah'ın verdiği nimetleri yine O'nun yolunda harcıyorum, yaptığım bu :)

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
usta bence ovi mapstan kaynaklanıyo pips i de yüklemiştim ya kaldıranın kolay bi yoolu var mı?

----------Eklendi @ 17:08:45 ---------- Yazıldı @ 17:07:17 ----------

usta bir de teli ovi sutie bağlarken 5330 olarak görüyor o bi sorun oluşturur mu?

bjk190319033

Üye
" c2z yaması yüzünden bazı telefonlar yama etkinleştirildiği gibi kapanıp-açılıyormuş. Bu hatayı gidermek için kendin bir c2z yamasını Symbian uygulama pakedinde bulabileceğin C2Z Maker ile çıkarıyorsun. Çıkan yamayı (genellikle hafıza kartı veya telefon hafızasın anadizininde oluyor) Patches klasörüne taşıyorsun ve eskisiyle değiştiriyorsun." sadece bu kısmı anlamadım ondan oncesini anladımda c2z maker programını bulamadım programların icinde ? bulsaydımda ondan sonra ne yapcamı anlamadım biraz daha anlayabilceim bi dilde anlatırsan :D bu konuları yavas yavas ogreniyorum sayende :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
usta bence ovi mapstan kaynaklanıyo pips i de yüklemiştim ya kaldıranın kolay bi yoolu var mı?

----------Eklendi @ 17:08:45 ---------- Yazıldı @ 17:07:17 ----------

usta bir de teli ovi sutie bağlarken 5330 olarak görüyor o bi sorun oluşturur mu?

Pips'i kaldırırsan Ovi Maps çalışmaz. Çünkü ovi maps v3.06 pips ile çalışıyor.

Telefon 5530 olarak mı 5330 olarak mı görünüyor? Ovi Suitte isim değişikliği çok önemli değil zaten kendinde isim verebiliyorsun ovi suitten.

Bu yazdığını gördüğüm için konuda birkaç değişiklik yaptım. Yeni Symbian Uygulama Paketi'ni tekrar upload ettim. İçerisinde birkaç eksik dosya vardı. Konudaki yama kısmına bakarsan yaptığım değişikliği görürsün. C2Z Maker'a inşallah gerek kalmayacak.

bjk190319033

Üye
Tamam dostum bn bi telefona cfw yi yükliyim. Bakıyım c2z ye gerek kalcakmı? c2z ye gerek olup olmadıgını nasıl anlıyıcam ?

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
arkadaşlar acil satılık 5800 ayrıntılar için buyrun:
http://wl

Üst Alt