OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 | 5230 | 5530 | X6

Sponsorlu Bağlantılar

baya1994

baya1994

Üye
işte en kötü hatayı buldum bunu yaparken unutmusun yeni çekilen fotogramlar tel. de gözüküyor ama pc bağladığımızda yeni fotoğraflar yok eski olanlar durruyor bunun çözümü yokmu yada baska klosöremi atılıyor.

Şehr-i Hüzün™

Şehr-i Hüzün™

Üye
işte en kötü hatayı buldum bunu yaparken unutmusun yeni çekilen fotogramlar tel. de gözüküyor ama pc bağladığımızda yeni fotoğraflar yok eski olanlar durruyor bunun çözümü yokmu yada baska klosöremi atılıyor.
Bende yok o sorun.
Çok beğendim yazılımı, eline sağlık. Cfw'nin geldiği son nokta budur artık. Bu gerçekten 'final' sürümdür. Daha cfw yükleyeceğimi sanmıyorum. Elden çıkarıcam cihazı zaten. :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Kardeş bu cfw değılde anlatımı yüklesek olmazmı :-) :-) :-) pesss kral gibi olmuş hemen indirip kuruyorum emınımkı bu muhteşem anlatım boşa gitmeyecektir ellerine klavyene sağlık.

baya1994

baya1994

Üye
rambo yeni çektiğim fotolar neden pc de göstermiyor eski olanları gösteriyor.

gaddarkhalin

Üye
4X5 menüde eklememissin sanırım yinede tşkler

karizma_07

Üye
iyi hoşta c6 omega4.5 rofs2 linkiyle 5230 için core dosyasının linki aynı içindede bir tane dosya var 6 dosya cıkmıorr

Aleksandar

Aleksandar

Üye
5800'a kurdum her bakımdan sorunsuz bi cfw. fotograf,müzik,mesaj,baglantı problemi,ekstra zoom, hepsi tamam. yanlız klavye aynı kalmış pek bi büyüklük yok. bir de sanırım Slide to Unlock'ı kaldırdın tek bi rofs2 dosyası var o da Tap to Unlock'lı.

ModderFurkan

Üye

Birisi bana bu duvar kağıdının ismini verebilir mi

agun35

Üye
Arkadaşlar şunu v52.0.007 olanını verebilirmi yanlışlıkla 101 olanına geçmek istemiyorum Teşekkürler.

----------Eklendi @ 03:08:59 ---------- Yazıldı @ 03:03:41 ----------

Ayrıca rofs2 dosyası multıupkoud yok mahkeme kararıyla kapanmış başka yere uploud edilebilirmi

underfire

Üye
tebrik ederim mükemmel çalışma

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, yeni versiyon çıkmayacak dedim ama yama çıkmayacak demedim. CFW yi istediğiniz gibi değiştirmenize olanak sağlayan yamaları/modları paylaşacağım. Hata giderme yamalarıda olacak. Tap to unlock, fotoğrafların sonradan görünmeme sorunu vs. tümünü halledebileceksiniz. Yazılım bu, artık birazda mod paylaşımına geçmek istiyorum izninizle.

5230 v50.0.001 Core linki düzeltildi.
Ortalama RAM değeri açılışta 66 MB, menüde dolaşırken 52-57 MB, ev ekranı tam doluyken 45-55 MB arası. RAM den kazanmak için özellikleri kapatmadım. Mesela Ses komutları sorunsuz çalışıyor ve tabii ki RAM den yiyor.

5800 v52.0.007 için paylaşımda bulunmayacağım. Bu versiyona sahip olanlar Sunrise'ı yükleyebilirler.

estami

Üye
Arkadaşlar, yeni versiyon çıkmayacak dedim ama yama çıkmayacak demedim. CFW yi istediğiniz gibi değiştirmenize olanak sağlayan yamaları/modları paylaşacağım. Hata giderme yamalarıda olacak. Tap to unlock, fotoğrafların sonradan görünmeme sorunu vs. tümünü halledebileceksiniz. Yazılım bu, artık birazda mod paylaşımına geçmek istiyorum izninizle.

5230 v50.0.001 Core linki düzeltildi.
Ortalama RAM değeri açılışta 66 MB, menüde dolaşırken 52-57 MB, ev ekranı tam doluyken 45-55 MB arası. RAM den kazanmak için özellikleri kapatmadım. Mesela Ses komutları sorunsuz çalışıyor ve tabii ki RAM den yiyor.

5800 v52.0.007 için paylaşımda bulunmayacağım. Bu versiyona sahip olanlar Sunrise'ı yükleyebilirler.

O zaman Şöyle sorayım V52 101 olanın adını 007 olarak değiştirsek çalışımı?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sinirlenmenin sebebini anlamıyorum. Elimde 5800 yok ve test edemiyorum. Doğal olarak orjinal versiyon için çıkarmıyorum. 5230 um olduğu için hem v50.1 hem 50.6 için CFW çıkarabildim. Anlayışla karşılamanı bekliyorum.

Edit: Sunrise'ın konusunu inceledim biraz. Ben size versiyon yükseltmeyi tavsiye etmiyorum. Siz arkadaşlarınızla birlikte gönül rahatlığıyla OmegA v4.5'i 007 versiyonlu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Fakat şunları unutmayın:

- Telefonlarınız v52.0.101 versiyonuna yükseltilecek.
- Şuan için resmi Türkçe 5800 FW versiyonu v52.0.007 dir.
- Orjinale dönmek isterseniz downgrade yapamazsınız. Ortada kalırsınız. Çünkü Türkçe orjinal v52.0.101 yok. Artık telefon yeni versiyon çıkmadıkça OmegA yüklü kalacak.

Yukarıda saydıklarım sizi etkilemez ise rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

punemr123

punemr123

Üye
rambo 4.0 finalde efekt kaybolma sorune devam ediyodu ev ekraninda kitleyip acinca gidio menude kitleyip acinca duzelio bu kronik c6v40 hastaligi mi?yoksa rambo abi cozdu mu

ModderFurkan

Üye
v52.0.007'ye baştan falan yapma.v52.0.007 c6 cfw core ve uda al.omeganın rofs2's ile flashla.estami senin bu tavırlarını anlamış değilim.altı üstü bü cfw yani nedir ki?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
rambo 4.0 finalde efekt kaybolma sorune devam ediyodu ev ekraninda kitleyip acinca gidio menude kitleyip acinca duzelio bu kronik c6v40 hastaligi mi?yoksa rambo abi cozdu mu

Dün CFW yi modlarken bi yerde efektler gidiyordu. Fakat bu son flashtan beridir efekt kaybolmadı. Düzelmiş olabilir. Bilmiyorum.

@estami: Evet, dediğin gibi 101 yerine 007 yazarsan rahatlıkla flashlanır.

punemr123

punemr123

Üye
son yamalari da paylasirsin o zaman. flashlayana kadar c2z ile kullanirim

punemr123

punemr123

Üye
rambo suanda 4.5 in orjinal halinde efekt kaybi yok de mi cunku paylastiklarinin cogu fwde var

Üst Alt