Avatarınızın yalancısı ... avatarınızdan kişilik yapınız ve ruh haliniz analiz edilir

Sponsorlu Bağlantılar

TEKSİNSEN

TEKSİNSEN

Üye
mrb arkadslar

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
yazdıkların açıklayıcı olmamış kardeşim :ehe

şöyle izah edeyim... avatar resmindeki çağrışımlar için ana bilgileri toplayacaksın...
1.büyüklüğü
2.nesne miktarı
3.ışık durumu
4.yüz ifadeleri
5.ortamı
6.toplanan biliglerin özellikleri... (renkleri,şekilleri,cinsleri vs...)
belki aklıma gelmeyenler vardır..
bu ana hatları anlamak için incelediğim şeyler...
tek hatlı bağlar
1. ve 2. arasındaki bağlar 2. ve 3. arasındaki bağlar 3 ve 4 arasındaki 4 ve 5 arasındaki 5 ve 6 arasındaki
1. ve 3. arasındaki bağlar 2. ve 4. arasındaki bağlar 3 ve 5 arasındaki 4 ve 6 arasındaki
1. ve 4. arasındaki bağlar 2. ve 5. arasındaki bağlar 3 ve 6 arasındaki
1. ve 5. arasındaki bağlar 2. ve 6. arasındaki bağlar
1. ve 6. arasındaki bağlar
işte böyle...
çift hatlı bağlar
1. 2. 3 . arasındaki 2.3.4.arasındaki 3.4.5. arasındaki
1. 3. 4. arasındaki 2.4.5.arasındaki 3.5.6.arasındaki
1. 4. 5.arasındaki 2.5.6.arasındaki
1. 5. 6.arasındaki
üç hatlı bağlar
1.2.3.4.arasındaki 2.3.4.5.arasındaki 3.4.5.6 arasındaki
1.3.4.5.arasındaki 2.4.5.6.arasındaki
1.4.5.6.arasındaki
dört hatlı bağlar
1.2.3.4.5. arasındaki 2.3.4.5.6. arasındaki
1.3.4.5.6.arasındaki
beş hatlı bağlar
1.2.3.4.5.6 arasındaki
bu bağların herbiri farklı anlamlar üretir...ana bilgiler arasındaki anlam çeşitleri yeni bilgiler üretecektir...
işte bu farkedilmeyen bilgiler bilinç altımızda o avatarı seçmemize neden olan bilgilerdir...
eğer toplanan bu ana bilgilerin ... sayısı çoğaldık ça oluşacak kombinasyonların çokluğunu siz hesap edin
6 ana bilgi den sadece birer tane varsa 34 tane olay çıkabiliyor...

artık ne kadar karmaşık siz hesap edin...

mesela: avatrda bir futbolcu varsa... bu sadece futbol hayranlığını ifade etmez...
oynuyor mu, seyrediyor mu, maçı nerede seyrediyor,
ya da futbolla ilgilenmiyor futbolcunun bazı özelliklerini taşıyor...
veya gol hevesi yani başarı hevesinden o avatar var...
sadece ana bilgilerle yaparsak... bilgiler yüzeysel olur...
kurulan bağlarla derin anlamlara ulaşılır...

bilmem anlatabildim mi?...

Perfect!

Üye
boşuna yordun abi kendini değmezdi

TuMuBeMi

TuMuBeMi

Üye
kolaj abi bekliyorum hala avatar resmime yorum ???

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
boşuna yordun abi kendini değmezdi

kardeş bu sadece bu işi nasıl yaptığımı anlatmak için değil... kullana bileceğiniz bir analiz yöntemini göstermek için uğraştım... okulda ya da hayatınızda uygulamanız için...
gerçek hayata bu kadar da karmaşık uygulamanıza gerek yok...
lazım olan kısmını kullanırsınız...

eğer faydası olursa ne mutlu bana...

Burak

Üye
Kralsın Abi :) :sarıl:

Perfect!

Üye
peki anladım ...

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
kolaj bekliyorum hala avatar resmime yorum ???

paylaşmakla ilgili bir sıkıntınız yok... sadece size karışılmasından pek hoşlanmıyorsunuz...

yerleştirdiğiniz eşyalarınızın aynen olduğu yerde kalmasını istiyorsunuz... yerlerinin değişmesi pek hoşunuza giden birşey değil...

mutluluk için küçük şeyler size yetiyor... ilgilenilmek her zaman için talep ettiğiniz fakat dile getirmeden beklediğiniz birşey...

ayrıca seni çok seviyorum aşkım

bütün maxicep'e itiraf ediyorum bu hanım efendi benim biricik eşim olur...

TuMuBeMi

TuMuBeMi

Üye

paylaşmakla ilgili bir sıkıntınız yok... sadece size karışılmasından pek hoşlanmıyorsunuz...

yerleştirdiğiniz eşyalarınızın aynen olduğu yerde kalmasını istiyorsunuz... yerlerinin değişmesi pek hoşunuza giden birşey değil...

mutluluk için küçük şeyler size yetiyor... ilgilenilmek her zaman için talep ettiğiniz fakat dile getirmeden beklediğiniz birşey...

ayrıca seni çok seviyorum aşkım

bütün maxicep'e itiraf ediyorum bu hanım efendi benim biricik eşim olur...

bende seni çok ama çok seviyorum bitanem :sarıl:

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

estağfirullah kardeş Allah vergisi...sizler olmasanız bunları kimseyle paylaşamam... sayenizde hepsi...

peki anladım ...

japon öğretilerinde... hoca ve talebeler birbirini daima selamlar... öğrencisiz hoca, hocasız öğrenci bir işe yaramaz da ondan...

o yüzden buradan bana destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

bir de: analiz aşamalarımı bir yerden görüp uygulamadım... nasıl yaptığımı anlamaya çalışırken aşamalarımın bunlar olduğunu analiz ettim... belki bir tez konusu olur ya da ödev... kim isterse eğitim ya da ödev amaçlı olarak kullanabilir...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bak bu avatar beni anlatır mesela...
Çok zorlanmayacaksın :)

TuMuBeMi

TuMuBeMi

Üye
Bunu da mı avatardan çıkarttın? :ehe[/QUOTE
yok biraz taş geldi kafama ama nese

--------------- Ekleme ---------------

Yaradan bozmasın mutluluğunuzu :)
amin cümleye nasip etsin inş

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Bunu da mı avatardan çıkarttın? :eheYaradan bozmasın mutluluğunuzu :)
Allah razı olsun kardeş, hep beraber...

Yüzeysel bakınca dediğin gibi gayet kolay...

Mücadeleci bir ruhunuz var... Başarı için hırslısınız... Kendinizi güçlü hissettiğiniz gibi anlamlar...

Peki' derinlemesine inersek...

yenmek için maça 1-0 galip çıkmak gerektiğini düşünüyorsun... Tedbirsizliğe yer vermeden her ihtimali düşünüyorsun... bütün aleyhine olan durumların tedbirini alıyorsun... yok yok daha fazlasını yapıyorsun... aleyhine olan her durumu yok ediyorsun...

kral olarak sefere çıkmak yerine kralın başkomutanı olarak savaşmaya yatkınsınız...
çalıştırdığınız birileri varsa onlara yakın duruyorsunuz... Onları yönetmekten fazlası olarak, sıkıntılarını gidererek ve durumlarını göz önünde bulundurarak iş veriyorsunuz...bu adil iş dağılımına özen gösteriyorsunuz... bu şu anda ya da gelecekte sevilmenizin temel nedeni olabilir...
Ekibinizden güç almasını biliyorsunuz... faaliyetlerini dışardan seyretmek yerine bizatihi katılarak iş gücü içinde yer tutuyorsunuz...
Kendinizi ön plana çıkarırken arkanızdaki ekibe nankörlük edecek birisi değilsiniz... üzerinizdeki emeklerin kıymetini biliyorsunuz...hepsinin payını adil dağıtıyorsunuz...

sizi en çok rahatsız eden, içinizdeki zıtlıklar... ikilemde kaldığınız zaman çok zorlanıyorsunuz... sıksık ta oluyor gibi me geliyor...
ikilemde kaldığınızda yanlış seçeneği kabul ederek adaletsiz davranmaktan korktuğunuzdan galiba... sıksık olma sebebi bu olabilir...

sizi tanımak karşıdaki insan için biraz zor... ama siz karşınızdakini çok kolay ve kısa sürede tanıyabiliyorsunuz...

Allah sizi sıkıntı gideresiniz diye yaratmış sanki, hayatınız sanki sıkıntıları gidermek için hazırlanmış...hemen hemen hergün sıkıntı çözmeye çalışıyorsunuz...bu konuda da çok başarılısınız ama yorucu geliyor...
sosyal çevrenizde iş yada okul dahil sevmediğiniz pek insan yok... hepsinde sevilecek özellik bulmuşsunuz... ona göre davrandığınızdan kötülükleri pek dokunmamış...hatta vefa gösterilecek bir insansınız... hala sizi arayıp soranlar var...

etrafınızda sizi sarmış bir şeyden rahatsızsınız... ayada öyle bir olay yaşadınız... onunla başedecek kadar kendinizi güçlü hissediyorsunuz ya da galip gelmişsiniz...

bunlar öngörülerim belki daha fazlası var...

ben avatarınızın yalancısıyım...

hayırlı maxicepler...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Allah razı olsun kardeş, hep beraber...
Yüzeysel bakınca dediğin gibi gayet kolay...
Mücadeleci bir ruhunuz var... Başarı için hırslısınız... Kendinizi güçlü hissettiğiniz gibi anlamlar...
Peki' derinlemesine inersek...
yenmek için maça 1-0 galip çıkmak gerektiğini düşünüyorsun... Tedbirsizliğe yer vermeden her ihtimali düşünüyorsun... bütün aleyhine olan durumların tedbirini alıyorsun... yok yok daha fazlasını yapıyorsun... aleyhine olan her durumu yok ediyorsun...
kral olarak sefere çıkmak yerine kralın başkomutanı olarak savaşmaya yatkınsınız...
çalıştırdığınız birileri varsa onlara yakın duruyorsunuz... Onları yönetmekten fazlası olarak, sıkıntılarını gidererek ve durumlarını göz önünde bulundurarak iş veriyorsunuz...bu adil iş dağılımına özen gösteriyorsunuz... bu şu anda ya da gelecekte sevilmenizin temel nedeni olabilir...
Ekibinizden güç almasını biliyorsunuz... faaliyetlerini dışardan seyretmek yerine bizatihi katılarak iş gücü içinde yer tutuyorsunuz...
Kendinizi ön plana çıkarırken arkanızdaki ekibe nankörlük edecek birisi değilsiniz... üzerinizdeki emeklerin kıymetini biliyorsunuz...hepsinin payını adil dağıtıyorsunuz...
sizi en çok rahatsız eden, içinizdeki zıtlıklar... ikilemde kaldığınız zaman çok zorlanıyorsunuz... sıksık ta oluyor gibi me geliyor...
ikilemde kaldığınızda yanlış seçeneği kabul ederek adaletsiz davranmaktan korktuğunuzdan galiba... sıksık olma sebebi bu olabilir...
sizi tanımak karşıdaki insan için biraz zor... ama siz karşınızdakini çok kolay ve kısa sürede tanıyabiliyorsunuz...
Allah sizi sıkıntı gideresiniz diye yaratmış sanki, hayatınız sanki sıkıntıları gidermek için hazırlanmış...hemen hemen hergün sıkıntı çözmeye çalışıyorsunuz...bu konuda da çok başarılısınız ama yorucu geliyor...
sosyal çevrenizde iş yada okul dahil sevmediğiniz pek insan yok... hepsinde sevilecek özellik bulmuşsunuz... ona göre davrandığınızdan kötülükleri pek dokunmamış...hatta vefa gösterilecek bir insansınız... hala sizi arayıp soranlar var...
etrafınızda sizi sarmış bir şeyden rahatsızsınız... ayada öyle bir olay yaşadınız... onunla başedecek kadar kendinizi güçlü hissediyorsunuz ya da galip gelmişsiniz...
bunlar öngörülerim belki daha fazlası var...
ben avatarınızın yalancısıyım...
hayırlı maxicepler...
:blink:
Nassıl yani :blink:

Hey maşallah diyorum, tebriklerimi, teşekkürlerimi sunuyorum... Emeğinize sağlık...

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

:blink:
Nassıl yani :blink:

Hey maşallah diyorum, tebriklerimi, teşekkürlerimi sunuyorum... Emeğinize sağlık...

bende teşekkür ederim...

kardeş işine yarar inşallah. kişiliğindeki olumlu ve olumsuz tarafları anladığım kadarıyla ortaya koymaya çalıştım... bunlar inşallah sana birşeyler gösterdi...olumlu taraflarını geliştirip ... olumsuz tarafları kontrol altına alman için(bzen kişiliğimizin olumsuz yanları işe yarayabiliyor,zaten yokedilemezler... o yüzden kontrol altına almak dedim...)

temennim diğer yardımcı olmaya çalıştığım arkadaşlarında yorumlarımı bu şekilde değerlendirmesidir...

hayırlı maxicepler...

Yasminozz

Yasminozz

Üye
ilginç konuymuş.. :)

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Olabilir..okumak isterim...

Üst Alt