Seçmece Oyunlardan Kurulu Önizlemeli Dev s60 Oyun Arşivi By Salih Baba For Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

cafercanım

Üye
teşekkürler

mehmetkarakuyu0

Üye
cok sagol kardesım

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Ellerine sağlık

seda88

Üye
süpersiniz

.:Imperior:.

Üye
teşekkürler

emreartuc

emreartuc

Üye
mükemmel ötesi olmuş ya. ufacık tefecik içi dolu turşucuk şeyler diye diye indirdim, masaüstü dolmuş :) klasöre topladım bi baktım 55 MB olmuş. salih babasın wala ;) ben bunları 1 sene oynarım artık

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
mükemmel ötesi olmuş ya. ufacık tefecik içi dolu turşucuk şeyler diye diye indirdim, masaüstü dolmuş :) klasöre topladım bi baktım 55 MB olmuş. salih babasın wala ;) ben bunları 1 sene oynarım artık
Amacımız paylaşım mutlu olmanız beni 2 kat mutlu ediyor....:)

• Beğen
Tepkiler: gezer44
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Command & Conquer Red Alert (Nokia N91-N70 176x208) Türkçe
Müthiş bir oyun :oke:
Önizlemeler herşeyi anlatıyor....:oke:
İyi Oyunlar.....:oke:
Oyun Türkçedir....:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: roland200
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
eline sağlık :oke:

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Afiyet olsun....:D

exorcist

exorcist

Üye
Salih Baba™ arkanoid oyunu varmı???

üstten ™ yapmayı bilmediğim için yukardan kopyala yapıştır yapıyorum:kop::ehe

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Arcanoid Defraxion S60 v2 3D

Bu oyunu diyorsun heralde.....:)
Oyun sis haldedir....Dikkat bağımllık yapabilir....:)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: roland200

RRRRRrrrrrrrr

Üye
vay be ... oyunlar süper...Darkxide_Emperor_3D indirdim güzel oyun ...aklıma ne geldi bak buna benzer bi oyun var galaxy on fire (gof burda göremedim belki ilk defa benden duydun bu oyunu. bilemem ... ama güzel oyun )... ben varya bu gof'u gece gündüz oynadığımı hatırlıom---> şimdi gof2 çıktı N 70 de yükledim oynayamadım... babamdan E71 i ödünç alcam ( oynanır heralde ) oynicam :D

I-Play - Moto GP 2009 bulmam iyi oldu.... teşekkür ettim
Sueper.Asphalt.Urban.GT.1.5.3.Ful indirdim bide bu red alert N70 de çalıştı varya...bu tanya varya :D ... hastasıyım :D :P ...

neyse yazıyı toparliim...arkadaşım çok güzel bi paylaşımda bulunmuşsun ... emeğine sağlık ... tekrar teşekkür ettim...

--------------- Ekleme ---------------

düzeltiim: gof 2 fishlabs ın sitesinden uygun oyunu indirdim açıldı oynuyom .... oleyyyy be :D

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
vay be ... oyunlar süper...Darkxide_Emperor_3D indirdim güzel oyun ...aklıma ne geldi bak buna benzer bi oyun var galaxy on fire (gof burda göremedim belki ilk defa benden duydun bu oyunu. bilemem ... ama güzel oyun )... ben varya bu gof'u gece gündüz oynadığımı hatırlıom---> şimdi gof2 çıktı N 70 de yükledim oynayamadım... babamdan E71 i ödünç alcam ( oynanır heralde ) oynicam :D

I-Play - Moto GP 2009 bulmam iyi oldu.... teşekkür ettim
Sueper.Asphalt.Urban.GT.1.5.3.Ful indirdim bide bu red alert N70 de çalıştı varya...bu tanya varya :D ... hastasıyım :D :P ...

neyse yazıyı toparliim...arkadaşım çok güzel bi paylaşımda bulunmuşsun ... emeğine sağlık ... tekrar teşekkür ettim...

--------------- Ekleme ---------------

düzeltiim: gof 2 fishlabs ın sitesinden uygun oyunu indirdim açıldı oynuyom .... oleyyyy be :D
Müthiş bir yazı dizisi olmuş...:)

exorcist

exorcist

Üye
Salih Baba™ varya sen YÜZYILIN ÜYESİ SEÇİLMEN LAZIM KİNG OLMUŞSUN:alkis:alkis:alkis:alkis

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Çok seviliyorum heralde.....:)

furkan yıldız

Üye
sağol salih baba

byram_12

Üye
teşekkür etiim klavyene sağlık...

fiyakal

Üye