Trıdent androıd w-t5

Sponsorlu Bağlantılar

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
Trıdent androıd w-t5
Selam arkadaşlar ben geçen hafta trident w-t5 aldım 370 tl ye. Memnunum ama alalı 1 hafta oldu arka kapagın dış yüzeyi soyulmaya başladı çok şaşırdım. acaba w-t5 i olan var mı başka arka kapağı soyuldu mu merak ediyorum?

birde maille teknik servise sordum telefonunun özelliklerini alttaki degerleri gönderdiler

2.2 Froyo Android
İşlemci hızı : 416 mhz
Ram : 56 mb
Rom : 512 mb

OğuzcanAbi

Üye
wt 1000 vAr iphone cakmasi bisi oda.soyuluyor

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
kardes wt 1000 nasıl memnunmusun

fireman87

fireman87

Üye
Bence bi servise ver, android 2.2 froyo kullanılıyorsa iyidir o kadar kötü değildir ama rami düşük geldi biraz, görüşlerini beklemekteyim :bilmm

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
...

----------Eklendi @ 11:34:32 ---------- Yazıldı @ 11:30:58 ----------

Bence bi servise ver, android 2.2 froyo kullanılıyorsa iyidir o kadar kötü değildir ama rami düşük geldi biraz, görüşlerini beklemekteyim :bilmm

kardes 1 hafta içinde baya kurcaladım uygulamalar yükledim, format attım 2-3 defa, baya memnunum resim kaliteside fena sayılmaz. ama şunu söyleyeyim sesi biraz az çıkıyor, android marketti destekliyor, yedek pil çıkıyor kutudan, bilgisayardan usb girişinden şarz oluyor, sayfa geçişleri iyi yani işlemci yetiyor gibi geldi bana, bende daha önceden nokia e63 vardı ona göre wifi cekimi biraz az ama idare ediyor çünkü bende vodafonun aylık sınırsız cepneti var.

fireman87

fireman87

Üye
Şöyle bi video çekip göndersen kullanma tarzı açısından, ama farklı bi telefondan trident'i çekceksin yapabilirmisin ?:sopa:

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar w-t5 i olan yok :( :( :(

fireman87

fireman87

Üye
Aksama bekliyorum hocam, en kötü yarın bakarım.

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
kardes videoyu cekemedim ama canım sıkıldı telefonda android 2.2.1 froyo var bir türlü adobe flash yükleyemedim kabul etmiyor bilen var mı yardımcı olsun

fireman87

fireman87

Üye
Google markete girip ordan indirmen lazım bedava olması gerek, 2.2 froyo varsa eğer..

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
Google markete girip ordan indirmen lazım bedava olması gerek, 2.2 froyo varsa eğer..
FAYDA ETMİYOR HER TÜRLÜ VERSİYONU DENEDİM BU ARADA trident teknik servise mesaj attım 15 dk içinde cevap geldiflash 10.1 i yükle diye oda olmuyor şimdi mesaj gnderdim tekrar olmuyor siz bana flash player gönderirimisniz diye bakalım ne cevap gelecek bu arada senin video yu cekecem söz veriyorum

hayvan

hayvan

Üye
arka kapak benimde soyuldu.çok saçma çok nazik olmak lazım
ram 56 olamaz .telefon önümde. şu an 116 diyor.galiba 189mb toplam
htc v9 olarak satılıyor ecnebi memleketlerde.

Jetlak

Üye
and. Marketten skyfire 4 yükle bakalım flash açacak mı sonuçları yaz çözüm üretelim

yunus16182

Üye
Arkadaşlar benimde kapak soyulmaya başladı ama ben telefonu alalı yaklaşık 6 ay oldu 6 kere servise gönderdim arızası şu: Telefonla konuşmayı bitirdikden sonra ekran geç geliyor bazen geri gelmiyor bataryayı çıkartıp takıyorum düzeliyo ama ilk telefon görüşmesinde arıza devam ediyor.benim merak ettiğim diger wt5 kullanan kişilerdede aynı sorun varmı.ben servise gönderiyorum yaptık diye geri gönderiyolar .yazılım yüklemesi yaptık diyolar işte ekran sensörünü değiştik diyolar genel bakım yaptık diyolar ama değişen bişey yok.

Cihazın performansı

416 mhz işlemci
256 ram
512 rom

fiyatı 380

bu paraya bu performans normal fazla bişey beklemeyin
çok rahat çalışan bir cihaz değil sıkıntıları var tabiki
şarj çabuk bitiyor
internet mağlum biraz yavaş
ses olayı az
ekran donukmatiği çok iyi değil yazı yazarken şaçma sapan kelimeler çıkıyo yani kalibrasyon olayı berbat
gps iyi değil uyduya bağlanıyo ama bağlanan kadar verem olursun
flash player 10.1 var ama basit bir flash player güncelleme olmuyor

kısacası bu
benim sadece merak ettiğim yukarıda bahsettiğim arıza her wt5 de varmı yoksa banamı denk geldi

cevapları merakla bekliyorum

allaha emanet olun

ibozkan61

Üye
arkadaşlar ben de wt-11 var.1 yildir kullaniyorum ve memnunum.kapak soyulmasi tridentlerde var.ben de kapagin hepsini soydum daha güzel oldu.sarj konusunda da ayni boyutta nokianin yuksek amperli bataryasi var uzun dayaniyor.şimdi de bi tane flash player destekleyen almak istiyorum ideos x5 al diyorlar siz ne dersiniz?

parya99

Üye
cok iyi fikir bende dusunuyorum almayi ozellikleri cok gzel fiyat dusuk