(Yeni) Android'te Windows 95 Sesli ve 256 Renk Destekli+Android'te Linux+Windows'a Program Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
internet baglanma olayını da cozebilsek . birde botchs, limbodan daha hızlı ama goruntu kalitesi dusuk. birde ses ve internete girmeyi çözebilsen süper olcak. bu arada eline sağlık

Nasıl Limbo'nun görüntüsü SDL'den daha iyi ya? Bochs'taki görüntü daha net ve temiz. Bochs Limbo'dan hızlı ve daha iyi. Limbo Linux emülatörü ve geliştirilmesi durdurulmuş durumda. Ses olayı Limbo'da çalışıyor ama sadece açılış sesini duyarsın o da kesik kesik. İnternet olayı ile ilgili internette hiçbir bilgi yok zaten kimse de bu saatten sonra buna kafa yormaz.

Faruk.24

Üye
Limbo zaten qemu emülatörü olarak çalışıyor. SDL'de çift tıklatma ve tıklatma kesinlikle sorunlu değil bir sorun olsaydı şu ana kadar söylerlerdi zaten. Limbo'da iki parmağını kullanarak sağ menü açabiliyorsun sdl'de ses açma kapama tuşları ile bu işi daha kolay yapabiliyorsun. Limbo'nun üretilme amacı minik linux sürümlerini çalıştırmak, dosboxun bende bir çok sürümünü kullandım ancak en stabil olanı şu anda SDL'dir. Limbo Pc Emülatör SDL'ye göre daha kapasiteli bir emülatör keşke daha da iyi olabilseydi ancak geliştirilmesi durduruldu. Neyse başka bir sorun olduğu zaman buraya yazabilirsin. Windows 95'in 256 renk çalıştıran versiyonunu da ekleyeceğim en yakın zamanda.

Sanırım o zaman tıklama sorunu benim tabletimden kaynaklanıyor sistemde tıklamayı çalıştırana kadar limbo kullanmak zorundayım. Üsteklik evet haklısınız hiçkimsede o sorun yok sadece benim tabletim bu sorunu çıkarıyor. O yüzden konu da açamıyorum yabancı forumlara.
Nasıl Limbo'nun görüntüsü SDL'den daha iyi ya? Bochs'taki görüntü daha net ve temiz. Bochs Limbo'dan hızlı ve daha iyi. Limbo Linux emülatörü ve geliştirilmesi durdurulmuş durumda. Ses olayı Limbo'da çalışıyor ama sadece açılış sesini duyarsın o da kesik kesik. İnternet olayı ile ilgili internette hiçbir bilgi yok zaten kimse de bu saatten sonra buna kafa yormaz.
Ayrıca doğru, kesik kesik geliyor ses.

TRSweet

TRSweet

Üye
Sanırım o zaman tıklama sorunu benim tabletimden kaynaklanıyor sistemde tıklamayı çalıştırana kadar limbo kullanmak zorundayım. Üsteklik evet haklısınız hiçkimsede o sorun yok sadece benim tabletim bu sorunu çıkarıyor. O yüzden konu da açamıyorum yabancı forumlara.

Ayrıca doğru, kesik kesik geliyor ses.
O tiklama sorunu bendede var 95 yukledigim zaman ilk basta hosgeldiniz yazisini kapatamiyorum.

EneSinan

EneSinan

Üye
aslında android tablet almak yerine win tablet almıs olsaydık, vm le android kurar bu sorunları yaşmazdık. windows androidi fevkalede calıstırır ama android kotu 95 te ble kasılıyor. androidin ucuzlugunu burdan gorun[emoji3]

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Beyler, kendi telefonumda Windows 95'i sorunsuz bir biçimde kullandım, kullanan arkadaşlar da konuya zaten yazdılar. Fare de sorunsuz çalışıyor Windows'ta. Bence sorun benim koyduğum program ve Windowslarda değil sizin cihazlarınızda. Windows 95'i yıllar önce ZTE Blade'de kurup kullanmıştım onda bile sorunsuz çalışıyordu. Android iyi midir kötü müdür bilemem ama Windows 95'in son derece hızlı ve sorunsuz çalıştığı ortadadır.

TRSweet

TRSweet

Üye
Beyler, kendi telefonumda Windows 95'i sorunsuz bir biçimde kullandım, kullanan arkadaşlar da konuya zaten yazdılar. Fare de sorunsuz çalışıyor Windows'ta. Bence sorun benim koyduğum program ve Windowslarda değil sizin cihazlarınızda. Windows 95'i yıllar önce ZTE Blade'de kurup kullanmıştım onda bile sorunsuz çalışıyordu. Android iyi midir kötü müdür bilemem ama Windows 95'in son derece hızlı ve sorunsuz çalıştığı ortadadır.
Sorun cihazda oldugunu sanmiyorum kendim kurdugum win 2000 de mouse calisiyor bide 95 i deneyim dedim olmadi xp denedim oda olmadi dosyalari guncellesen iyi olur.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Sorun cihazda oldugunu sanmiyorum kendim kurdugum win 2000 de mouse calisiyor bide 95 i deneyim dedim olmadi xp denedim oda olmadi dosyalari guncellesen iyi olur.

Windows 2000 ben denedim çok yavaş çalışıyordu. Windows 95 sorunsuz çalışıyor farede bir sorun yok. Hangi dosyalar silinmiş söyle ona göre düzenleyeyim. Şimdi denedim tekrar hiçbir problem yok. Linklerde sorunsuz çalışıyor ancak bugün Windows 95'in yeni versiyonunu ekleyeceğim bir iki tane de linux koyucam konuya.

Son düzenleme:
TRSweet

TRSweet

Üye
Windows 2000 ben denedim çok yavaş çalışıyordu. Windows 95 sorunsuz çalışıyor farede bir sorun yok. Hangi dosyalar silinmiş söyle ona göre düzenleyeyim. Şimdi denedim tekrar hiçbir problem yok. Linklerde sorunsuz çalışıyor ancak bugün Windows 95'in yeni versiyonunu ekleyeceğim bir iki tane de linux koyucam konuya.
Kolay gelsin.

EneSinan

EneSinan

Üye
androidin img yapabilr misiniz bilgisayara sanal makineye kuramadım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Android img dosyası yok. İnternette bilgisayarda android çalıştırma diye arat bulursun.

EneSinan

EneSinan

Üye
kuruyorum ama cok yavas nedense 1 gb ram ayırsam bile olu gibi acılıyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Benim yapabileceğim bir şey yok kusura bakma.

Masterthone

Masterthone

Üye
zip de SDL yok bi türlü yapamadım yardım edebilecek varmı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Ben askerde olduğumdan dolayı konu ile ilgilenemiyorum. Hangi dosya eksikse söyleyin yenileyim hemen.

OFFCENT

OFFCENT

Üye
SDL klasörü yok

turancen

turancen

Üye
Sdl dosyası verecektim ama link vermek yasak diye ceza yeriz yine. google amcaya Download SDL(BOCHS).zip yazın indirin

Pringles

Pringles

Üye
Bilgisayarda yüklü olan windowsu nasıl img yapabilirim

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Sahsen bu da buyuk gelisme bence. Yine de winxp de win95 gibi hizli ve renkleri/sesleri akici ve iyi olunca iste o zaman muthis olur. Eminim gun gelir onu da yaparlar. Paylasim icin tesekkurler.

turancen

turancen

Üye
Windows 95 bende çalıştı lakin win95 uyumlu oyunları nasıl açacağım çok merak ediyorum :D
Galaxy s2 telefonumda hızlı çalışıyor :D sağ ve solda bululnan boşlukları nasıl kaldırırım acaba, birde mausede sağ tıklama nasıl yapılıyor

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Windows 95 bende çalıştı lakin win95 uyumlu oyunları nasıl açacağım çok merak ediyorum :D
Galaxy s2 telefonumda hızlı çalışıyor :D sağ ve solda bululnan boşlukları nasıl kaldırırım acaba, birde mausede sağ tıklama nasıl yapılıyor
Konuya ilgi yoğun ancak askerde olduğumdan dolayı konu ile ilgilenemiyorum o yüzden kimse kusura bakmasın lütfen.

Üst Alt