Android Türkçe Uygulama İstekleri Buraya…

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Beğenip hah şudur dediğiniz bir ingilizce program varsa link verin, ilgilenirim.
Hocam rica etsem şu programı çok beğeniyorum çevirebilir misiniz?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Hocam rica etsem şu programı çok beğeniyorum çevirebilir misiniz?

Bu program, alarm programları arasında gayet kaliteli gerçekten.

İsteğin alındı, çeviri tamamlanınca foruma konu olarak eklenip buraya haberinin olması için mesaj yazarım inşallah.

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge

Bburack

Üye
Kezban yenge benim isteklerle ilgilenicekmisin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
bu galeri programını türkceleştirirmisiniz bu program full mu tüm özellikleri açıkmı bilmiyorum sizde daha iyi gelişmiş full galeri programları varsa tr olan verebilirmisiniz bir ricam daha var pc için telefon içinde tüm fotoları videoları içine atıp şifreleyebileceğim kolay ama şifresi kırılmayacak bir kasa gibi program varsa link verirmisiniz

Bburack

Üye
roehsoft ram expander türkçeleştirirmisiniz

Bburack

Üye
Bir çok istekte bulunduk galiba artık kimse ilgilenmiyor

Bburack

Üye
Yazdığım bi çok uygulama oldu linklerini paylaşamıyorum hocam ne olur bi yardımcı olun

kezban yenge

kezban yenge

Üye
bu galeri programını türkceleştirirmisiniz bu program fu ll mu tüm özellikleri açıkmı bilmiyorum sizde daha iyi gelişmiş fu ll galeri programları varsa tr olan verebilirmisiniz bir ricam daha var pc için telefon içinde tüm fotoları videoları içine atıp şifreleyebileceğim kolay ama şifresi kırılmayacak bir kasa gibi program varsa link verirmisiniz
Rahmi06 hocanın çevirdiği Audio Manager a bakın bir

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok

Bburack

Üye
Recent app cleaner
Xposed modülüdür uygulama ekran kapama tusuna basınca uygulamaların sonlandırılmasını sağlayan muazzam bi uygulamadır
Lanet olasıca uygulamaların linklerini veremiom anca bole kopyaladım googleye yazınca site gelio işte
repo.xposed.info › com.droidmate.rcleaner

• Beğen
Tepkiler: zakharion
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Recent app cleaner
Xposed modülüdür uygulama ekran kapama tusuna basınca uygulamaların sonlandırılmasını sağlayan muazzam bi uygulamadır
Lanet olasıca uygulamaların linklerini veremiom anca bole kopyaladım googleye yazınca site gelio işte
repo.xposed.info › com.droidmate.rcleaner

Uygulamaya baktım Türkçe çevirisi de neredeyse bitmiş gözüküyor xda sitesinde.
Şimdi çevirisi yapılmış bir uygulamayı tekrar çevirmek olmaz..

karakartal44

karakartal44

Üye

Bataryayı hangi programın ne kadar sömürdüğünü ayrıntılı bir şekilde görmemize yarayan bir program. Çevirebilirsiniz sevinirim.
SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla bizde daha önce yazdık bir program ismi ama. Sanırım müsaid arkadaş çıkmadı.

salegoz

salegoz

Üye
merhabalar,
sizlerden ricam square home 2 launcher uygulamasını türkçe yapabilirmisiniz.?

Bburack

Üye
Uygulamaya baktım Türkçe çevirisi de neredeyse bitmiş gözüküyor xda sitesinde.
Şimdi çevirisi yapılmış bir uygulamayı tekrar çevirmek olmaz..

Verdiğiniz linki indirdim uygulamanın google play storedeki hali daha turkçe merak ettim acaba neresi turkçe ???

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Uygulamayı çeviri için araştırırken xda sitesinde gördüm ve xda sitesinde %95 gibi çevirisi yapılmış olduğunu belirttim haliyle uygulamayı denemedim. Yakında beklenir.

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...
bu galeri programını türkceleştirirmisiniz bu program fu ll mu tüm özellikleri açıkmı bilmiyorum sizde daha iyi gelişmiş fu ll galeri programları varsa tr olan verebilirmisiniz bir ricam daha var pc için telefon içinde tüm fotoları videoları içine atıp şifreleyebileceğim kolay ama şifresi kırılmayacak bir kasa gibi program varsa link verirmisiniz
Sırası geldiğinde çevirisi yapılır, Klasör şifreleyici için de buraya bakın.
roehsoft ram expander türkçeleştirirmisiniz
Sırayla Türkçeleştirilecektir, sabırlı olun.
Valla bizde daha önce yazdık bir program ismi ama. Sanırım müsaid arkadaş çıkmadı.
Müsait olunduğunda çevrilecektir, az sabır..
EDİT:Better Batary Stats Çevirisi %80 de..

Son düzenleme:

maxifurkan

Üye
Android 5 te calisan tasker yok mu

Pesimist777

Üye
Xcom e.u. yada e.w. için androidde herhangi bir türkçeleştirme çalışması varmı arkadaşlar çok aradım ama bulamadim

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Xcom e.u. yada e.w. için androidde herhangi bir türkçeleştirme çalışması varmı arkadaşlar çok aradım ama bulamadim

Sanırım istediğin ise TR yamasına bakabilirsin..

Bburack

Üye
Valla tr çeviri yapan arkadaşlara sonsuz saygım var ister çevirir ister çevirmez şikayet etmek ayıp olur adam bu işten para kazanmıo sonuçta hani bende daha önce 10 tane uygulama yazdım şahsen hiç biri çevrilmedi hiç bişey diyemiyorum ama işte umudum var belki çevirir arkadaşlar diye şuan piyasadakilerler ile idare etmekteyiz hani çeviren arkadaşlar ilgilenirse pocket adlı uygulamayı tr yaparsa süper olur beklemede kalıcam önceki yazdıklarımda tr yapıla bilir

Üst Alt