Android Türkçe Uygulama İstekleri Buraya…

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar bu uyarıyı nasıl kapatabiliriz proğramı açmak için tıkladığımda bu yazı çıkıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Güncel sürümü yükle

HTC 10 cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Arkadaşlar bu uyarıyı nasıl kapatabiliriz proğramı açmak için tıkladığımda bu yazı çıkıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Modlu sürümü yükleyerek.Güncel sürümle ilgisi yok

Kısacası aşağıdaki apkeditörü yükle problem kalkar ortadan

Son düzenleme:
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Valla tr çeviri yapan arkadaşlara sonsuz saygım var ister çevirir ister çevirmez şikayet etmek ayıp olur adam bu işten para kazanmıo sonuçta hani bende daha önce 10 tane uygulama yazdım şahsen hiç biri çevrilmedi hiç bişey diyemiyorum ama işte umudum var belki çevirir arkadaşlar diye şuan piyasadakilerler ile idare etmekteyiz hani çeviren arkadaşlar ilgilenirse pocket adlı uygulamayı tr yaparsa süper olur beklemede kalıcam önceki yazdıklarımda tr yapıla bilir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pocket uygulamasının çevirisine başladım, %5'te Çeviri devam ediyor...

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Modlu sürümü yükleyerek.Güncel sürümle ilgisi yok

Kısacası aşağıdaki apkeditörü yükle problem kalkar ortadan

Teşekkürler usta Sağol

dark3434

Üye
üstad merhaba.forumda eski versiyonları türkçe yapılmış olarak var ama çalışmıyorlar artık.verdiğim linkte son sürüm pro modeli var güzel bir uygulama dünyadan haberler widgeti herkes faydalanır çevirirsen çok sevinirim.

kotku

kotku

Üye
üstad merhaba.forumda eski versiyonları türkçe yapılmış olarak var ama çalışmıyorlar artık.verdiğim linkte son sürüm pro modeli var güzel bir uygulama dünyadan haberler widgeti herkes faydalanır çevirirsen çok sevinirim.
Ben deneyeyim bugün

kotku

kotku

Üye
Ben deneyeyim bugün

Buyur kardeşim idare et bu kadar oldu

dark3434

Üye
Elleriniz dert görmesin kardeşim çok teşekür ederim. Ayrıca bu kadar çabuk çeviri ve ilgi içinde ayrıca teşekkürler.

kotku

kotku

Üye
Elleriniz dert görmesin kardeşim çok teşekür ederim. Ayrıca bu kadar çabuk çeviri ve ilgi içinde ayrıca teşekkürler.
Rica ederim. Telefondan çeviri pratik oluyor, iyi günlerde kullanın

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar yeri bura değil kusura bakmayın sizler bilirsiniz diye soruyorum buna benzer onlarca weather widget var hoşuma gitti indirdim tek sorun cihaza yükleyemiyorum ne flashlanıyor nede apk dosyası gibi yükleniyor bu tür dosyaları nasıl yükleyebilirim cihaza

kotku

kotku

Üye
Arkadaşlar yeri bura değil kusura bakmayın sizler bilirsiniz diye soruyorum buna benzer onlarca weather widget var hoşuma gitti indirdim tek sorun cihaza yükleyemiyorum ne flashlanıyor nede apk dosyası gibi yükleniyor bu tür dosyaları nasıl yükleyebilirim cihaza
Telefonunun sürümü yetersiz olabilir

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

apk uzantılı farklı uygulama ve oyunlarda da bu hatayı veriyor mu?
aynı uygulamayı başka bir yerden tekrar indir, veya yine olmadıysa farklı bir uygulama veya oyun yüklemeyi dene.

eğer hiç bir apk dosyasını yükleyemiyorsan o zaman sorun telefondadır.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
apk uzantılı farklı uygulama ve oyunlarda da bu hatayı veriyor mu?
aynı uygulamayı başka bir yerden tekrar indir, veya yine olmadıysa farklı bir uygulama veya oyun yüklemeyi dene.

eğer hiç bir apk dosyasını yükleyemiyorsan o zaman sorun telefondadır.
Yok usta telefonda yada apk uzantılı dosyaları yüklemede sorun yok ben bu weather widgetleri hoşuma gittiği için indirdim telefona yüklemek için ama bu weathet witget dosyaları ne flaşhlanıyor nede apk uzantılı dosya gibi yüklenebiliyor nedir ve neden yapmışlar telefona yüklenemeyecekse

kotku

kotku

Üye
Gönder bizde deneyelim

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Dostum paylaştığın bu link apk dosyası değildir. Onun için yüklenmiyor. Kullanmak istediğin widget veya neyse onun tam adını yazsan yardımcı olmaya çalışır, sana apk dosyasını link yaparız

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
yani bende bunu öğrenmek istiyorum nedir bu sonuçda android telefonlar için yapılmış ama nedense hiçbir şekilde yüklenmiyor nasıl olacak acaba anlamadım

Üst Alt