Öneri LG G3 ( 32GB ) Android 5.0 mi 6 mi ? YARDIM...

Sponsorlu Bağlantılar

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
bu zamandan sonra tr garantili lg g3 alinmazdi bence. muhtemelen 1500-1600 liraya aldin cihazi. teknosa pahalidir zaten.hepsiburadadan aldim ben 1199 liraya.evo ithalatci garantili. slimarmor kapakla case4u tamperli ekran koruyucuda yaklaşık 60 tl falan tuttu.bu arada cihaza öyle löp diye değişim vermezler kendim teknik serviste çalışıyorum.degisim olmasi için arizalanan parcanin fabrikada uretilmiyor olmamasi lazim.

• Beğen
Tepkiler: wegas23 ve general4242

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Bende lollipop kullandim. Klavye her yerde kasiyor. Whatsapda bile. Google klavye kullanmaya basladmisdim hatta. Galerinin acilisi falanda yavasdi. Marshamllow ciddi anlamda hizlanma war akiyor telefon su anda :) sarj konusunda ise pek bir fark yok yani.
Cihazdaki sorun hakkinda artik pek bisey diyemicem bilemiyorum
Bi türkiye ye de gelse direk yükleyecem merak ettim ya :)
bu zamandan sonra tr garantili lg g3 alinmazdi bence. muhtemelen 1500-1600 liraya aldin cihazi. teknosa pahalidir zaten.hepsiburadadan aldim ben 1199 liraya.evo ithalatci garantili. slimarmor kapakla case4u tamperli ekran koruyucuda yaklaşık 60 tl falan tuttu.bu arada cihaza öyle löp diye değişim vermezler kendim teknik serviste çalışıyorum.degisim olmasi için arizalanan parcanin fabrikada uretilmiyor olmamasi lazim.
indirimli fiyatı 1500 tl ye aldım.
orası öyle bakalım umarım bi sorunu çıkmaz

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
1500 liraya daha iyi cihazlar vardi. ithalat g4 bile alabilirdin ve daha cok senecek. suan g4 resmi 1650 tl.

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
1500 liraya daha iyi cihazlar vardi. ithalat g4 bile alabilirdin ve daha cok senecek. suan g4 resmi 1650 tl.
Cihaza ihtiyacim vardi arastirdim en iyi g3 32 gb aklima yatti onu aldım g4 o zaman 1800 civaridi yanlış hatırlamıyorsam

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
telefon piyasasi cok dengesiz

• Beğen
Tepkiler: wegas23