Öneri LG G3 ( 32GB ) Android 5.0 mi 6 mi ? YARDIM...

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 ( 32GB ) Android 5.0 mi 6 mi ? YARDIM...
İyi günler LG G3 (32GB) kullanıyorum şuan kı surumu 5.0 galiba android 6 güncellemsi gelmiş sizce güncelleme yaparım mi yoksa daha erken mi android 6 için ?
eksikleri var mı varsa neler ?
sistemi kasıyor mu pil ömrünu nasıl etkiliyor ?
cıhaza faydası mi olur yoksa zararı mi ?
geçtigime pısman olur muyum ?

tayren

tayren

Üye
Genel android M sürümü hâlâ geliştiriliyor ama batarya konusunda lollipop sürümünden iyi olduğu söyleniyor aynı cihazdan kullanan ve güncelleyen üyelerden daha net cevap alırsın yalnız başlığı düzeltmen gerekir cihaz adı ve yardım konusu olarak belirtmelisin.

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Genel android M sürümü hâlâ geliştiriliyor ama batarya konusunda lollipop sürümünden iyi olduğu söyleniyor aynı cihazdan kullanan ve güncelleyen üyelerden daha net cevap alırsın yalnız başlığı düzeltmen gerekir cihaz adı ve yardım konusu olarak belirtmelisin.
Öncelikle saol kardeşim düzelttim.
pil kullanımı iyi ama digerleri mesala sistemın kullandıgı ram mıktarı ne kadar ? bi de android 6 da üst çubuk da baya degişiklik var gördügüm kadarıyla :hmmm geçtigime pisman olur muyum acaba ?

tayren

tayren

Üye
Öncelikle saol kardeşim düzelttim.
pil kullanımı iyi ama digerleri mesala sistemın kullandıgı ram mıktarı ne kadar ? bi de android 6 da üst çubuk da baya degişiklik var gördügüm kadarıyla :hmmm geçtigime pisman olur muyum acaba ?
Sende saol böyle iyi oldu konu:) romda değişiklik olur tabiki ama performans ve pil de önemli karar senin

phasan

phasan

Üye
Bende olsa guncelleme hemen telefon guncellerdim benım telefon Sony m4 aqua malum 8 gb yetmiyor

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Bende olsa guncelleme hemen telefon guncellerdim benım telefon Sony m4 aqua malum 8 gb yetmiyor
Hafiza konusunda sikinti yok gibi ama arayuzu degisince hos olacak mi onu bilmiyorum

smh60

smh60

Üye
6.0 arkadaşım 5 baya sorunlu olduğu için KitKata dönmüştü 6 dan memnun şuan arayüz daha iyi olduğu kesin

• Beğen
general4242

general4242

Üye
Suphe etmeden marshmallowa gec ben hemen gecdim batarya belki %20 etkisi oldu en fazla cok etkisi yok yani. Ama performans olarak telefon ucuyor su anda hersey acayip hizlandi. Arayuz temada guzel. Hic bir hata gormedim.

• Beğen
Tepkiler: Bülent872 ve wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Suphe etmeden marshmallowa gec ben hemen gecdim batarya belki %20 etkisi oldu en fazla cok etkisi yok yani. Ama performans olarak telefon ucuyor su anda hersey acayip hizlandi. Arayuz temada guzel. Hic bir hata gormedim.
Son çalışanlari kapattiktan sonra tekrar geri geliyor mu ?

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Android L hatalı bir sürümdü zaten bunu. GOOGLE de kabul etti benim kanaatimce hiç Durma geç....

• Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
Hayırlı olsun Lg ciler nediyelim

• Beğen
Tepkiler: wegas23 ve phasan
phasan

phasan

Üye
Darısı Sony lerde

• Beğen
Tepkiler: Bülent872, wegas23 ve savaronajointed
smh60

smh60

Üye
  • Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
Dediğiniz 5.0.x için geçerli olabilir lakin 5.1.1 de sorunlar büyük ölçüde düzeltildi.
Eyvallah Aynen ama işte yinede gıcık kaptık 5 ten bir kere ya bende şu anda Z1 kullanıyorum 5.1.1 sorun yok ama yinede 6 diyenlerdenim

• Beğen
Tepkiler: wegas23 ve smh60

osicik

Üye
Seni çok aşırı etkileyecek hata olduğunu sanmam arayüz tema değişiklikleri falan bence çok iyi çünkü yeni bir tel almış hissi veriyor pil ve performans artısı cabası biran önce geç ve alışmaya çalış...
Bi de şunu söyliyim tel ve pcden yapılan güncellemelerin hata verme oranı çok yüksek olur en azından güncellerince yedeklerini alıp fabrika ayarlarına dönmenin çok faydası olur diye düşünüyorum kalıntı gereksiz dosya kalmaz telde...

• Beğen