1846 TL ye orta oyun bilgisayarı (komple)

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
1846 TL ye orta oyun bilgisayarı (komple)
Merhaba Arkadaşlar, benim yeğenler aradı, bize 1700 ve 1900 civarı, her şeyi olacak şekilde bir sistem topla dedi, bende böyle bir şey ortaya çıkardım, daha önceden de kendimede sistem toplamıştım ama o sadece 4 parçadan oluşuyordu, bu ise her şey var, bende dedimki paylaşayım da herkes yararlansın :D eksik fazla neyse söylersiniz artık, topladığım sistem son çıkan oyunları dahil, rahat şekilde oynatacağına adım gibi eminim :D

Sistem bu şekilde (bilgisayarı komple kendim birleştireceğim) Şu anda çoğu ürün indirimde :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Artık Bu Devirde DDR3 Kasa Toplamak Mantıklı Değil
İşlemcin 4. Nesil ? Bide İ3?

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Artık Bu Devirde DDR3 Kasa Toplamak Mantıklı Değil
İşlemcin 4. Nesil ? Bide İ3?
Kardeşim sen toplada bakalım nasıl olacak, bekliyorum..
1700 ve 1800 lira arası ddr4 li bir sistem

• Satıcı:
    bugün kargoda

Satıcı:
    Sınırlı stok
    En geç 4 Aralık Cuma günü kargoda

Satıcı:
    bugün kargoda
    ArttırAzalt
    481,09
    Sil

TOPLAM :1921 tl oldu.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Buyur

Diğer Parçalarında Toplam 383 TL Eklersek 2.151 TL

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
O fiyata monitör dahil ddr4 sistem
Pek iyi olmaz
Ddr3 bi sistem daha yüksek performans verir

Ramin gb si mhz sine göre daha önemli yani 8gb ddr3 4gb ddr4 den daha iyi bi seçim olur

Oyunlar senin ramim 2400 mhz değil diye açılmamazlık yapmaz ama
Senin ram 4gb oyun 6gb isterim diyebiliyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

böyle bir kasa da yapabilirsin ama istersen ekran kartını düşürebilir veya güç kaynağını daha ucuz bir marka ile değiştirebilirsin
birde benim önerdiğim işlemcide kendinden oyunları low da açacak bir ekran kartı var 128 bit 1gb r7 model di sanırsam birde şimdi baktım bundaki kartla farcry 4 kasmadan oynuyorlar

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sizlerin verdiği sadece kasa, komple sistem değil ki, ayrı bir masraf çıkarıyorsunuz, anlamadım ben bu işi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Arkadaşlar sizlerin verdiği sadece kasa, komple sistem değil ki, ayrı bir masraf çıkarıyorsunuz, anlamadım ben bu işi.
biz sadece biraz daha masrafı yükselt doğru düzgün birşey al almışken diyoruz şimdiki cihazların yanında i3 işlemci ve 128 bit ekran kartı ile ne kadar süre oyun oynayabileceğini bunu geçtim şimdilerde bu sistem oyuna tam olarak yetmez ultra low da oyunarken ne kadar eğlenebileceksin oynarken şimdi takılacak oyundan atacak gibi düşüncelerle oynayabileceksen tamamdır ;)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Kart Neden O Fiyata Onu Anlamiş Değilim? Sırf Ekran Kartından 200 300 TL Fark Var Ayrıca O RAMın Parasına 8 GB DDR4 NEredeyse RAM Alıyorsun Arada 40 TL Var.Kasada 2.0 Var 500W Ama Verimliliği Ne Kadar? Ben Bu Sistem İle Zorlanıyorum Heleki Şu Call Off Duty Nin Son Çıkanımıydı Gelişmiş Şavaş Olan Oyununda GPUyu 4 GB Aktif Olarak Kullanıyor Tam 3.9 GB GT 630'ın Call of Duty Advanced Warfare İmtihani - MaxiCep

Şu An Bat 4 Oynuyorum Sistemdeki RAMı Kullanımına Bak Yetmiyor Çoğu Zaman Uygulama AÇmaya Korkuyorum

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
O Kart Neden O Fiyata Onu Anlamiş Değilim? Sırf Ekran Kartından 200 300 TL Fark Var Ayrıca O RAMın Parasına 8 GB DDR4 NEredeyse RAM Alıyorsun Arada 40 TL Var.Kasada 2.0 Var 500W Ama Verimliliği Ne Kadar? Ben Bu Sistem İle Zorlanıyorum Heleki Şu Call Off Duty Nin Son Çıkanımıydı Gelişmiş Şavaş Olan Oyununda GPUyu 4 GB Aktif Olarak Kullanıyor Tam 3.9 GB GT 630'ın Call of Duty Advanced Warfare İmtihani - MaxiCep

Şu An Bat 4 Oynuyorum Sistemdeki RAMı Kullanımına Bak Yetmiyor Çoğu Zaman Uygulama AÇmaya Korkuyorum

4 gb ram aktif kullanıyorsa az yeni oyunlar 8gb rami aktif kullanıyor :)
bnde de şu anda sistem ac syndicate ile can çekişiyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
128bit diye küçümsemeyin
Gtx960 da 128bit
1080p de bf4 ü hem de 32x32 multi playerda 60fps üzeri oynuyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4 gb ram aktif kullanıyorsa az yeni oyunlar 8gb rami aktif kullanıyor :)
bnde de şu anda sistem ac syndicate ile can çekişiyor
Yani GPU Aktif Kullanıyor Kaldıki RAM Bi Torrenti Açsam 300 MB Boş Yer Kalıyor RAMde Yeni Çıkanlar Evet 8 Den Aşağiya Önermiyor
128bit diye küçümsemeyin
Gtx960 da 128bit
Küçümsemiyorum O Fiyata Anormal Bide Dirext 12?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
  • Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

burak1011

Üye
Verdiğiniz fikirler güzel de adam komple sistem istiyor. Siz ekran vs koymadan sadece kasa düzmusunuz. Soruyu soran arkadaş sende topladığın sistemi al geç. Gönül ister ki bütçe uygun olsun herkes toplasın 5 6 bin e. Şimdiden hayırlı olsun. Yada şöyle sizinkilere 2. el bir ps3 alsın kırılmış.

• Beğen
Tepkiler: turancen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
128bit diye küçümsemeyin
Gtx960 da 128bit
bf4 hiçbirşeymiş onu anladım bnde hd6850 gibi pek iyi olmayan bnm o kadar beğenmediğim 256bit bir kart var ve bf4 1080p son grafikler kasmadan oynadım ama ac syndicate gibi yeni çıkan oyunlarda low da anca oynuyorum ki arada takılmalar oluyor

• Beğen
Tepkiler: burak1011
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
konuyu açan arkadaş şimdilik 2.el ucuz monitör filan bulsa ztn kalanı da ztn klavye fare hapörlör onları da aynı şekilde alsa yine iyi bir sistem olabilir

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bf4 singleda 960 90fps alıyor
Siz multide deneyin :ehe
Tam dolu serverde
Birisi uçakla geziyor
Diğeri tankla taraya taraya geziyor
Ekran kartı işkence çekiyor
Veya lockerda aynı anda 30 tane el bombası patlıyor
Her yerden kurşun geçiyor (ne demek istediğimi Bf4 multi oynayan anlar)

@DarkredBlue61

Sanırım yaklaşık 8gb ddr3 ile ddr4 4gb ram aynı fiyat
Sen 4. Nesil eski diye ddr4 sistem önermişsin

0343434

0343434

Üye
Bende bir akrabam için bir sistem topluyorum. Ama ekran klavye falan gerekmiyor. Sadece kasa alacağım. Fiyat da aynı şekilde 1800 liraya kadar. Burada önerilen sistemlere mi bakmalıyım ya da siz daha farklı bir sistem tavsiye eder misiniz?

Üst Alt