General Mobile 4G General Mobile 4G Cynogenmod 12.1

Sponsorlu Bağlantılar

ayhan_44

ayhan_44

Üye
CMD ERKANINA ADB İTNERFACE YAZDIM BAYA Bİ YAZI GEÇTİİ denetim masasında aygıt yöneticisinde android yok

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
ayhan_44

ayhan_44

Üye
valla hocam bilgisayara bağlıyacam şimdi android yazısı vardı bilgisaarımda başka zaman yaptım bilgisayarımda ara yaptımyükleyemedi hata verdi

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
valla hocam bilgisayara bağlıyacam şimdi android yazısı vardı bilgisaarımda başka zaman yaptım bilgisayarımda ara yaptımyükleyemedi hata verdi
Aygıt yöneticisine gir orada telefonu tak telefon ne olarak bağlanıyor onu söyleyin.

ayhan_44

ayhan_44

Üye
driver wileyfox swift olarak geçiyor

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Bootloader modunda geçmemesi lazım..

ayhan_44

ayhan_44

Üye
bootloadder modunda geçecekmi diye telefondaki ayarları yapayım hemen deniyecem boot loaderde geçiyomu diye

ayhan_44

ayhan_44

Üye
geçiyor geçmesinede wileyfox swiftide güncelledim geçerken android yazısı geliyor aygıt yöneticisine ondada sarı ünlem işareti var benim dediğim gibi hattın birini söküp wınn a mı taksam hocam.??
yani yine bootloader hatası var açtığım zaman recovery modu bile gelmedi
yine zamanınızı aldım hakkını helal et kardeş bu seferde adb ve minimal yeni sürümünü kuracam bütün sürücüler şu an güncell bilgisayarda yinede boot loader geçmiyor general mobile yazısına sende cevabı bıraktın bu iş yarine kalacak herhalde nerede hata yapıyorum diye düşünüyorum bir türlü bulamadım
Warning (..)---------Do not DISCONNECT USB YOKMU BU HATANIN ÇÖZÜMÜNÜ bilen sabahtan beri uğraşıyom YARDIM EDECEK YOKMU YAA???
Tamamdır hallettimmm benim bilgisayardaki sürücüleri ve cmd komutunu girdim sürümü yükledim

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Olduysa ne mutlu

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Hic bildirim gelmedi kusura bakmayim goremedim

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Warning hata değil uyaridir cikarmayin su kabloyu diyor

ayhan_44

ayhan_44

Üye
gaps nasıl yükleniyor

fizikali

Üye
CYANOGENMOD 12 güncellemesini 6.0.1 güncellemsi üzerine atsam çalışır mı yani telefonu bozar mı?

MrSlime

MrSlime

Üye
CYANOGENMOD 12 güncellemesini 6.0.1 güncellemsi üzerine atsam çalışır mı yani telefonu bozar mı?
Dostum calısıyor ama 6.0.1 guncellemesi derken stock olan mı yoksa cm13 den mi bahsediyoruz ? Stock olansa bi kaç sorunla karsılasmıstım cm13 ise sıkıntı cikarmadi ama cok yeni cok fazla optimizasyon sorunu vardı sarj bitmesi kasma falan ama yinede sen bilirsin ben cm13den 12 ye döndüm geri :ehe

hasandemirturkk

Üye
videolu anlatım yapacak yok mu ya hiçbirşey anlamadım ve yapamadım :(

• Beğen
Tepkiler: fizikali
kotku

kotku

Üye
En son güncellemede fm radio gitti. Fm Radyo apk linki verebilir misiniz

Üst Alt