AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
mp4 taktiği tutar mı bende mi alsam:hmmm
Tutar zaten herkes o yolla geçiriyor yada üstüne doğum günü hediyesi falan yazdiriyorsun paket yaptırıyorsun birde ucuz fiyat yazsın üstüne kesin geçiyor

bidost06

bidost06

Üye
mp4 taktiği tutar mı bende mi alsam:hmmm
Satıcı garanti veriyor referans için geri bildirimlere bakınca alan türk çok çoğunun geçmiş hatta hepsinin mp4 yazınca telefon olduğunu bilseler bile gçz yumuyorlarmış bide aparatlarını ayrı telefonu ayrı kutusuz gönderirim diyen başka satıcı vardı onlar bu işin uzmanı biliyorlar demekki yoksa o kadar iyi bildirim olması insanı gaza getiriyo

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
@bidost06 vergi yok derken x raya yakalanmazmı diyorsun. birde alırsan bizede haber ver

salihy12

Üye
Tutar zaten herkes o yolla geçiriyor yada üstüne doğum günü hediyesi falan yazdiriyorsun paket yaptırıyorsun birde ucuz fiyat yazsın üstüne kesin geçiyor
Satıcı garanti veriyor referans için geri bildirimlere bakınca alan türk çok çoğunun geçmiş hatta hepsinin mp4 yazınca telefon olduğunu bilseler bile gçz yumuyorlarmış bide aparatlarını ayrı telefonu ayrı kutusuz gönderirim diyen başka satıcı vardı onlar bu işin uzmanı biliyorlar demekki yoksa o kadar iyi bildirim olması insanı gaza getiriyo
umarım haklısınızdır arkadaşlardan para toplayıp denemeyi düşünüyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
25 Ağustos ta ucuz yollu telefonlar vardı hemen satıldı yoksa alıyordum da.

bidost06

bidost06

Üye
umarım haklısınızdır arkadaşlardan para toplayıp denemeyi düşünüyorum
Unutmadan %100 garantisi yok geçmezse beklediğin zaman boşa gider önünde bulundurmanı tavsiye ederim

bidost06

bidost06

Üye
@bidost06 vergi yok derken x raya yakalanmazmı diyorsun. birde alırsan bizede haber ver
Haber veririm yakalanır veya yakalanmaz denemeden sonucu görmek çok zor ama cinli satıcıların bazıları çok uyanık parça parça yine sokmayı başarıyorlar yoksa o kadar güzel geri bildirimleri adam tutup yazdırcak hali yok kimsede vergi ödemeli telefon almaya uğraşmaz

bidost06

bidost06

Üye
zaman problem değilde para yanabilir
Paranı geri alabiliyorsun belki kargo bedelini sana yansıtır yada satıcı farklı yöntemle tekrar yolluyabilir sonuçda senin yapacak birşeyin yok kendisi garanti veriyor

Skarz

Skarz

Üye
Bir satıcı var. Türkiye'den alışveriş yapacaklar okusun diye mağazasına uyarı yazısı var. Adamlar yolunu bulmuş gönderiyor. Mağazada sadece Türkiye'den yorumlar var neredeyse.
Link versene yada magaza adı

bidost06

bidost06

Üye
Arkadaşlar lg g3 de varmış ilgilendiğim satıcıda türk kullanıcılardan yorumlar var daha uygun htcden bkz:

bidost06

bidost06

Üye
buyur satıcı bu

bidost06

bidost06

Üye
Mutlu son :D

bidost06

bidost06

Üye
25. Günde bugun sabah geldi

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
bidost06

bidost06

Üye
Neler var,neler aldın görebilirmiyiz?

Telefon konusu benimde kafama yattı,hanıma HTC veya LG almayı düşünüyorum.

Metal köşe koruyucu
Silikon kılıf
Flip cover cüzdanlı içi
Fotografda olmayan temperli cam var kardeşim taktırmaya gitti o yüzden yok bayan bi arkadaşa getirttim hepsi note4 e göre

• Beğen
Tepkiler: farrow

ua_mustafa_20

Üye
Turkiye ye telefon gonderebilecegini soyleyen magazalari paylasir misiniz ?

Üst Alt