AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Hemde M8 ya. 700 küsür liraya gelmiş oluyor

bidost06

bidost06

Üye
Hemde M8 ya. 700 küsür liraya gelmiş oluyor
Valla hocam insanın ölüm riski olsa alası geliyo kur düşünce sipariş vericem artık gümrükde yatar kalkarım geçicek mi geçmicek mi diye

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
bidost06

bidost06

Üye
Alanların cihazı gelmiş. Yorumlar da bir kişi mail adresini yazmış. Soru sorabilirsiniz yardım ederim diyor. Sorun yok gibi görünüyor.
Teşekkürler mail atarım birazdan hocam umarım geri dönüş yapar

salihy12

Üye
gümrükten sim kartsız tablet getirsem geçer mi ki

Luck Star

Luck Star

Üye
Gumruk muduru var babamin arkadasi ara sira gidip bakiyoruz hep pahali seyler var yani gecirmiyorlar orasi kesin ama takip ederseniz belki sansiniz var. Yoksa rolexler mi diyim kutu kutu iphone 6plus mi diyim neler var. Sahipleri nerde acaba :D

farrow

Üye
Bu satıcıyı bende incelemiştim hocam cihaz kutuları daha önce açılmış olduğu için değiştirmiş olabilir buda benim ilgilemdiğim satıcı

Üstad PC de linke tıklayınca çok büyük ekran çıkıyor urunu goruntuleyemiyorum.

bidost06

bidost06

Üye
Üstad PC de linke tıklayınca çok büyük ekran çıkıyor urunu goruntuleyemiyorum.
Mobilden kopyaladım ben ondan kaynaklı olabilir arama yerine htc m8 yazdığınızda 84 order yazıyor ilk 4 sırada bi yerdeydi sunshine satıcının adı

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
gümrükten geçti diyelim imeil ne olacak burda imeil mi attırcaz

Luck Star

Luck Star

Üye
Kullanabilmek icin kayit ettirmen lazim

bidost06

bidost06

Üye
İster ps ile kaydettir istersen imei attır sana kalmış

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
X ray da çıkma ihtimali olmasa denerdim, geçirenler gümrük çalışanımı acep :ehe

Luck Star

Luck Star

Üye
Geciren vergisini verip geciriyor.

salihy12

Üye
bidost06

bidost06

Üye
türkiyede o kadar gümrük çalışanı olduğunu sanmıyorum feedbacklerde neredeyse sadece türkler var:D
Türklere imkansız demen yeterli onların arasında olucam dolar düşşünde

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Siz alın vergisi ve imeil parasınıda eklediğinde gümrükteki uğraşınada değecek kadar ucuza gelirse bizede örnek olursunuz :oke:

bidost06

bidost06

Üye
Siz alın vergisi ve imeil parasınıda eklediğinde gümrükteki uğraşınada değecek kadar ucuza gelirse bizede örnek olursunuz :oke:
Vergi yok. İmei işi 5 dakka tanıdık var hemen hallederler 700 liraya m8 var işin ucunda 3 ay uğraşsan değer buna tabi bana göre: )

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

salihy12

Üye
Sarangni

Sarangni

Üye

Bir satıcı var. Türkiye'den alışveriş yapacaklar okusun diye mağazasına uyarı yazısı var. Adamlar yolunu bulmuş gönderiyor. Mağazada sadece Türkiye'den yorumlar var neredeyse.

Üst Alt