z3 hoparlör

Sponsorlu Bağlantılar

Death Punch

Death Punch

Üye
    Konu Sahibi
z3 hoparlör
Arkadaşlar bende z3 var şimdi bu telefonun hoparlörü su alıyor sesi kısılıyo ama geri düzeliyo bu telefon suya dayanıklı olmasına rağmen bu doğal mı pek bilgim yok bu konuda internetten aldım zaten sizce gönderiyimmi garantiye

furkankaya559758

Üye
Bende Z2 var. Su alınca hoparlörde ses kısılması vs. olmuyor. Hoparlörü normal çalışıyor.

Death Punch

Death Punch

Üye
    Konu Sahibi
O zaman garanti el atcak telefona

Invoke

Invoke

Üye
Tamamen normal. XZ'den beri olay böyle. Sudan çıkardıktan sonra hoparlör bir süre daha kısık ses verir.

Death Punch

Death Punch

Üye
    Konu Sahibi
MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
Bende Sony Z3 kullanıyorum, suyla temastan yaklaşık bir saat sonra alt hoparlör ve mikrofonlar gayet ilk günkü gibi normal çalışmaya başladı fakat üst hoparlör bir gün geçmesine rağmen halen ses yüksek olsada cızırtılı ve bass frekansta azalma mevcut. Bir süre sonra düzelir denildiği bir iki gün mü? Benim bir gün oldu şuan itibariyle ama ses sıkıntılı

Invoke

Invoke

Üye
Bende Sony Z3 kullanıyorum, suyla temastan yaklaşık bir saat sonra alt hoparlör ve mikrofonlar gayet ilk günkü gibi normal çalışmaya başladı fakat üst hoparlör bir gün geçmesine rağmen halen ses yüksek olsada cızırtılı ve bass frekansta azalma mevcut. Bir süre sonra düzelir denildiği bir iki gün mü? Benim bir gün oldu şuan itibariyle ama ses sıkıntılı
Bir süre derken bir iki saat.

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
Hoparlör patladı o zaman haha

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
cesaret edemedim daha suya sokmam sanırım hoparlörleriniz düzeldi mi ? :)

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
Ahize gayet normal hiç birşey olmadı fakat hoparlör ya psikolojik olarak bozuk sanıyorum diyeceğim ama ses bariz cızırtılı. :/ Belki nem yapmıştır geçer diye düşümdüm ama geçmedi çözümü servisliktir lakin teleservice'le uğraşamam telefonu aldım ikinci hafta ekran mosmor oldu servise gönderdik bir ay kutulu değişimi bekledim. Teleservice sıkıntı yani.

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
Not: Enteresan bir şekilde 4 gün sonra düzeldi :S Demek ki nemi anca attı

Death Punch

Death Punch

Üye
    Konu Sahibi
Benim üstünden 1 ay geçti ama hala aynı sıkıntıı devam ediyor

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
Pirinç dolu kavanoza geceden sabaha kadar bekletmeyi dener misin nemi alıyor diye okumuştum. Belki nemdir?

Death Punch

Death Punch

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır deneyip sonucu yazarım

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
İnşallah düzelir, beklemedeyiz.

• Beğen
Tepkiler: Death Punch

kelooo

Üye
aynı sorundan dolayı bu gün aldığım yere verdim teli yarın servise gidecek artık 2-3 hafta surer her halde

0MG90

0MG90

Üye
Herhalde doğal içi su alıyor sonuçta

Hasand.

Hasand.

Üye
bende z3 ve z1 kullanıyorum ama hıc öyle sorunum olmadı

Üst Alt