Haber Sony'nin Z2'deki Kasa Açıklığına Verdiği Cevap !

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
O değil de bugün tekrar Z2'yi inceledim. Kasa açıklığı göremedim. 4K video denemesi , AR Efekti ile uğraştım. Tarayıcı kalitesine de baktım. LG G2 ile aynı videoyu full parlaklıkta açtım. Z2 bariz bi şekilde daha iyiydi.

Invoke

Invoke

Üye
O değil de bugün tekrar Z2'yi inceledim. Kasa açıklığı göremedim. 4K video denemesi , AR Efekti ile uğraştım. Tarayıcı kalitesine de baktım. LG G2 ile aynı videoyu fu ll parlaklıkta açtım. Z2 bariz bi şekilde daha iyiydi.
iyi olsun bir zahmet. :D

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Invoke

Invoke

Üye
Bi yandan alası geliyor insanın , diğer yandan kaçası.

İşte kasa açıklığı lens kayması olursa sıkıntı. :D hem zaten dist garantili de almıyorsun. Zaten dist garantisi ne kadar işe yarıyor o da ayrı bir mesele.

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi

furkankaya559758

Üye
Apple servis bakımından çok iyi. Bu tartışılmaz bir konu.

KempeL

Üye
Z3dede bu sorun varmi varsa almicam

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yoğunluğa denk gelmiş olabilirsin :cool İST/Avcılar servise bir göndermeyi dene bak neler oluyor.
Abi ben oraya çerçeve değişimine gondermek istiyorum çok fena düşürdüm baya oldu ama kaplar sıktı artık kapsızda ezilmeyi görünce moralim bozuluyor? Orası neden kötü mü? Sence hangi ilçeye vereyim?

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Abi ben oraya çerçeve değişimine gondermek istiyorum çok fena düşürdüm baya oldu ama kaplar sıktı artık kapsızda ezilmeyi görünce moralim bozuluyor? Orası neden kötü mü? Sence hangi ilçeye vereyim?
İstanbul Avrupa yakası geneli oraya gidiyor artık benim bildiğim

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
hayatımda hiç ios telefon kullanmadım sadece android kullandım ama bi gün iphone alacam sırf meraktan :D

serecans

serecans

Üye
bende ve yigenim de sony xperia z2 var benim telefonda kasa acikligi var yigenim de ise ekranin en ustunde 1 tane olu piksel var di lensi kayimasi vardi birde alttaki hoparlorun kenarindaki kasa oarcasi kopmustu suya soktu temizlemek icin kuruladiktan sonra telefonun dokunma si algilamaz oldu garantiye yolladi 1 hafta once bakalim ne diyecekler bu arada ithalatci firma garantili telefon benim tefondaki kasa acikligi artmaya basladi guc tusunun oldugu yer kamera tusuna kadar az bir aciklik olmaya basladi onceden yoktu ins dahada acilmaz

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
bende ve yigenim de sony xperia z2 var benim telefonda kasa acikligi var yigenim de ise ekranin en ustunde 1 tane olu piksel var di lensi kayimasi vardi birde alttaki hoparlorun kenarindaki kasa oarcasi kopmustu suya soktu temizlemek icin kuruladiktan sonra telefonun dokunma si algilamaz oldu garantiye yolladi 1 hafta once bakalim ne diyecekler bu arada ithalatci firma garantili telefon benim tefondaki kasa acikligi artmaya basladi guc tusunun oldugu yer kamera tusuna kadar az bir aciklik olmaya basladi onceden yoktu ins dahada acilmaz
Sonuç ne oldu ?

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence böyle yaptıkları için benim gibi müşterileri ( varsa ) kendilerinden soğutuyorlar. Apple'ın garantisi ile ilgili hiçbir sorun duymadım bugüne kadar. Duman olmayan yerden ateş çıkmazmış. Kasa açıklığı işi şansa kalıyor o zaman. Bi de verdiği cevapta kronik problemler yok demesi işin acı tarafı. Zaten bunca kişi paranoyak olduğu için normal telefonda kasa açıklığı görüyor!
Duman olmayan yerden ateş çıkmaz mı?

Fatal er-ror :zong:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Dede
Invoke

Invoke

Üye
Hacı nexus 6 için ne düşünüyorsun? Tek cümle :)

Abi iyi duruyor da sadece ekrandan gördüğüm cihaz. :D

Ek: Ama 5 varken çok da ilgimi çekmedi. Tüh, yine fazla cümle oldu. :D

serecans

serecans

Üye
bakalim garantiden gelince sonucu buraya yazarim

Üst Alt