Oyun Football manager handheld fmh 2015

Sponsorlu Bağlantılar

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Football manager handheld fmh 2015
Merhaba arkadaşlar football manager handheld 2015 apk varsa paylaşırmısınız?

• Beğen
Tepkiler: serhaterkan

yoklabura

Üye
Merhaba, bende arıyorum ama bulamadım elinde olan biri paylaşırsa çok sevinirim

SHS

SHS

Üye
Çıktı mı ne ara çıktı :o

yoklabura

Üye
Çıktı 19'unda.. Fakat sağlam apk yok ***** yok. Siteden indiren varsa upload ederse çok büyük sevaba girer :p kaç gündür bekliyorum

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Dostum saol peki lisans hatası veriyormu?

serhaterkan

serhaterkan

Üye
unable to start football manager handheld 2015 yazısı cıkıyor oyun acılmıyor dostum :(
---
the version of the game you are playing appears to have been obtained from an unofficial source. if this is the case please. visit the google play store where you can buy an official version. if you have received this message in error, please contact SEGA customer support:

Eğer oynarken oyunun sürümü resmi olmayan bir kaynaktan elde edilmiş görünüyor. Bu durumda lütfen. Eğer resmi bir sürümünü satın alabilirsiniz google oyun mağaza ziyaret edin. Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız, SEGA müşteri desteğine başvurun:

resmi sürüm hatası veriyor :( resmiyete dökmenin yolu yokmu :D;)

yoklabura

Üye
Kardeşim tşk fakat lisans sorunu var???

SHS

SHS

Üye
crackli bulmak lazım, yada yama yapılır mı acaba denemek lazım şanslı paketlerle

yoklabura

Üye
unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar koskoca bir maxicep toplumuyuz oyun çıkalı 4 gün oldu hala bu oyunun çalışabilen sorunsuz bi apk'sını bulamadık ben araştırıyorum bulabilirsem link paylaşacağım izin verildiği taktirde lakin sizlerde arayıp bulmaya çalışın ve paylaşın sadece linke tıklayıp indirip kurup oynamakla olmuyor bu işler emek veren arkadaşlarada teşekkür etmeyi unutmayın bu arada tam 13 tane ayrı ayrı linkten indirdim ne patch ne crackli hiçbiri işe yaramadı data dosyasını indiriyor ve unable to start çıkıyor şu an bu oyunu arayan birsürü kardeşlerimiz var maxicep ailesi olarak bulup ailemizin ne kadar büyük olduğunu göstermenin sizcede vakti değilmi herkese kolay gelsin takipte kalın football manager handheld 2015 sorunsuz bulunur bulunmaz paylaşılacak sağlıcakla kalın
Teşekkürler lakin sıkıntılı bu apk unable to start yazıyor

yoklabura

Üye
Ya arkadaşlar koskoca bir maxicep toplumuyuz oyun çıkalı 4 gün oldu hala bu oyunun çalışabilen sorunsuz bi apk'sını bulamadık ben araştırıyorum bulabilirsem link paylaşacağım izin verildiği taktirde lakin sizlerde arayıp bulmaya çalışın ve paylaşın sadece linke tıklayıp indirip kurup oynamakla olmuyor bu işler emek veren arkadaşlarada teşekkür etmeyi unutmayın bu arada tam 13 tane ayrı ayrı linkten indirdim ne patch ne crackli hiçbiri işe yaramadı data dosyasını indiriyor ve unable to start çıkıyor şu an bu oyunu arayan birsürü kardeşlerimiz var maxicep ailesi olarak bulup ailemizin ne kadar büyük olduğunu göstermenin sizcede vakti değilmi herkese kolay gelsin takipte kalın football manager handheld 2015 sorunsuz bulunur bulunmaz paylaşılacak sağlıcakla kalın

Teşekkürler lakin sıkıntılı bu apk unable to start yazıyor
Bende baya bir site dolaştım hatta bir ara irlandalıların sitesine bile girdim lakin yok.. italyanlar pek düşkün böyle oyunlara onlara baktım onlarda da yok... umarım bir an önce bulunur buluruz ve paylaşılır.

• Beğen
Tepkiler: unaltarkan
serhaterkan

serhaterkan

Üye
bende bulamadım :( fmh bu kez işi sıkıya almış sanırım :)

SHS

SHS

Üye
az bekliyelim çözerler bu işi :D

serhaterkan

serhaterkan

Üye
kesin cözün bulunmalı burdan yetkililere sesleniyoruz :D ;)

serhaterkan

serhaterkan

Üye
wallamı la :D
hata veriyoooo :S

yoklabura

Üye
çalışıyor bea :D

serhaterkan

serhaterkan

Üye
:(

yoklabura

Üye
nası hata veriyor çalışıyor bende şu an???

Üst Alt