Oyun Football manager handheld fmh 2015

Sponsorlu Bağlantılar

serhaterkan

serhaterkan

Üye
link hata veriyo :S indiremiyorummmm

SHS

SHS

Üye
nerde konu

yoklabura

Üye
kardeşim önce uygulamayı tele indir o verdiğim çince uygulamayı sonra telefonundan indireceksin pcden inmeyecek zaten:D
konuyu admin silmiş diğer yere post etmiş buyurr

ARKADAŞLAR ŞU AN ÇOK MUTLUYUM VE HEMEN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BUNU :D SONUNDA ÇALIŞAN BİR APK BULDUM ŞİMDİ KISACA ANLATIYORUM TELEFONUNUZA Muzhiwan ADLI PROGRAMI İNDİRİP Football Manager Handheld 2015 YAZIP İNDİRİYORSUNUZ (İNDİRMESİ BİRAZ UZUN SÜRÜYOR) DAHA SONRA İNİNCE KENDİSİ KURUYOR (KURMASI DA YAKLAŞIK 2 SAAT SÜRDÜ YA BENİM TELDEN YA DA ÖYLE :d) SONRASINDAYSA APKYI KUR DİYORSUNUZ GİRİYORSUNUZ DATAYI BASİT ŞEKİLDE İNDİRİP OYUNA BAŞLIYORSUNZUZZZ UPUPUP :d

sonunda.bulundu!!

• Beğen
Tepkiler: serhaterkan
serhaterkan

serhaterkan

Üye
deneyecem inşallah olur :D

SHS

SHS

Üye
o konuya da yazdım direkt apkyı yüklesek, data var zaten olur mu

serhaterkan

serhaterkan

Üye
şuan indiriyorum 306 mb :D diyor ama bakalım normal indirme diyoruz değilmi dostum

yoklabura

Üye
şuan indiriyorum 306 mb :D diyor ama bakalım normal indirme diyoruz değilmi dostum
ayenn normal ındırme dıceksın :D bıraz uzun ınıyor yanlız ınmesı de kurması da yaklasık 3 4 saatımı aldı bılgın olsun ama sonu guzel ::D

serhaterkan

serhaterkan

Üye
peki bu muzhivan programını kaldırdıgımızda oyunda kaldırılıyormu :D
acıldı bende bu arada ;)
olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :DDDDDDDDD:D:D:D:D:D
yupppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
beyler şu an deneme aşamasında isterseniz sizde indirip bi kurup bakınız ben şuan download yapıyorum apk+data linkte mevcut

yoklabura

Üye
peki bu muzhivan programını kaldırdıgımızda oyunda kaldırılıyormu :D
acıldı bende bu arada ;)
olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :DDDDDDDDD:D:D:D:D:D
yupppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
işteeee bu kaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaarrr :D:D bi tşk etmedn yanlz :D nese sevncne verıyorm:D:D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
serhaterkan

serhaterkan

Üye
Dostum çok teşekkür ediyorum kusura bakma inceledim de yalnız sıkıntı var oyuncular gerçek isim degil ayarlardan değiştim tekrar girdim gene baska isimleri kullanıyor :D

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Oyuncuların isimleri gerçek değilse isimlerin yaması tarafımdan atılacak oyunu silmeyin

• Beğen
Tepkiler: serhaterkan
serhaterkan

serhaterkan

Üye
Ok bekliyorum :)

yoklabura

Üye
dostum isimler gercek. tek lig secip gir o hatayi almacayaksin

serhaterkan

serhaterkan

Üye
tamam dostumda sadece tek lig mi oynayacagız :D
birde sadece challenge de oynanıyor

sefarslanhan

Üye
Beyler indirdim kurdum çalıştı. lisans sorunu vermedi.

serhaterkan

serhaterkan

Üye
Sadece tek lig seçiliyor :)

yoklabura

Üye
Sadece tek lig seçiliyor :)
hayır sadece challangede oynamıyorsun 3 seçenek de aktif durumda. maalesef onun çözümünü şu anlık bulamadım yani tek lig seçip orjinal isimlerle oynamaya şükretmeliyiz bence :D zaten bana göre en iyisi o bir takımda başlayıp o takımda bırakmak :D
4 tane save alanı var zaten 4 ayrı takım seçip kaydet farklı liglerin de tadına var :D

Legend8787

Üye
hayır sadece challangede oynamıyorsun 3 seçenek de aktif durumda. maalesef onun çözümünü şu anlık bulamadım yani tek lig seçip orjinal isimlerle oynamaya şükretmeliyiz bence :D zaten bana göre en iyisi o bir takımda başlayıp o takımda bırakmak :D
4 tane save alanı var zaten 4 ayrı takım seçip kaydet farklı liglerin de tadına var :D
Tek lig secsemde isimler orjinal olmuor.
Sebebi ne olabilir.

SHS

SHS

Üye
Bende isimler orjinal, ama oyun akışı hızlı maç çok yavaş maç görüntüsü kasıyor gibi sizde de öyle mi :(

Bu maçlarla lig bitmez

Üst Alt