İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
x men başlangıç wolverine , daha önce izlemiştim lakin oyununu bitirdikten sonra tekrar izleyince daha tatlı geldi :Dx men başlangıç wolverine , daha önce izlemiştim lakin oyununu bitirdikten sonra tekrar izleyince daha tatlı geldi :D

• Beğen
Tepkiler: adler03

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Birazdan 3. Kez Man from Earth [Dünyalı] (2007) izleyeceğim.. Notummu.. Efsanelerim listesindedir.. Paha biçilemez.. İzlemedim mi diyorsunuz? Hemen işinizi gücünüzü ayarlayın ve akşam rahat koltugunuza kurulup abur cuburunuzu alıp geçin ekranın karşısına.. Hayatınızın en sıradışı 1 saat 27 dakikası için derin bir nefes alıp başlayın izlemeye.. Filmin birinci çeyreğinden sonra zaten dünyayla bağlantınız kopacaktır büyük ihtimal.. Artık ekranın içinde o odadasınız.. Filmi şöyle özetliyim; Hani muhabbetine doyamadıgınız dostlarınız vardır ya ayrılmak istemezsiniz.. Bu film içinde aynı duyguları besleyeceksiniz.. Keyifli seyirler..

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Yeni başlayanlar için vahşi batı (2014). Güzeldi , komikdi. Hele geleceğe dönüş filmine yapılan gönderme mükemmeldi. Dr. Emmet Brown'u 5 saniye görmek bile yetiyor :) . Zincirsiz (django) filmine yapılan gönderme de çok iyiydi , Jamie foxx'da 5 saniye falan görünüyor ama yetiyor da artıyor bile :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

skynet

Üye

Güzeldi 7/10
Filmin sonunda çalan parça baya hoşuma gitti :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
0MG90

0MG90

Üye
Herkül: Özgürlük Savaşçısı
İyi film sayılır ama bazı yerler gereksiz uzatılmış. Savaş sahneleri iyiydi, karakterlerde iyi seçilmiş. Boş zamanınızda izleyin.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
hospiti

hospiti

Üye
Buyuk.Kumar.2013gayet güzel ve zeka gerektiren işler

ismail

ismail

Üye
herkülü izledim. iyiydi film

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Çakma Polisler
Daha çok Nina Dobrev için izledim. Komik film gerçekten bazı yerlerinde baya bir güldüm:) Sahnelerde çalan müziklerde iyi seçilmiş, boş zamanınızda kesinlikle izleyin :)

• Beğen

skynet

Üye

Sonlara doğru güldürdü ama fena değil izlenebilir 6.5/10

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Murat Alper

Murat Alper

Moderator

güzel ve eğlenceli bir filmdi bazı yerlerini abartmışlar sadece çok güzel bir film izleyin

skynet

Üye

İzlediğim en manyak filmdi 7.5/10

adler03

Üye
Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı:
Bazen öne çıkan insanların arkasında olan değer görmeyen insanlar olur.Bazen de günlük hayatta önemsemediğimiz bir sözün bile ne kadar önemli olduğunu farkedip pişmanlık duyarız.Gerçek dünya ile kendi hayalleri arasında gidip gelen dalgın bir insanın iki farklı hayatı üzerine yapılmış güzel bir film bence Walter Mitty.

0MG90

0MG90

Üye
Into the Storm (Fırtınanın İçinde - 2014)
İyi film sayılır, hortum filmi kısaca:D Efektleri iyi olmuş ama gerçekten

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Sex Tape 2014 --- İzlemeyen bişey kaybetmez ama izlerseniz az da olsa eğlenirsiniz.

Divergent 2014 --- Çok güzel bir kurgu-aksiyon filmi. Ben çok sevdim serinin diğer filmini dört gözle bekliyorum.

Kite 2014 --- Bi anime uyarlaması film. İzlemezseniz kaybınız olmaz çok aşırı boşsa zamınınız vakit geçirir.

Prince of Persia- The Sands of Time 2010 --- Çok aşırı sevdim filmi baya bi güzeldi bence tavsiyemdir.

Sin city 2 a Dame to Kill for 2014 --- İlki kadar iyi değildi ama bilindik tarzıyla izlettirir kendini.

The fault in Our Stars 2014 --- Çok güzel bi dramaydı. Aşırı sevdim. Filmde beni ağlatacak noktaya getirdi ama ağlamadım. O kadar kolay değil o :) Buda mutlaka tavsiyemdir.

The other woman 2009-- Cameron'un oynadığı komedi tarzı bi film diyebiliriz. Çokta iyi değildi bence.

Moms Nigt Out 2014 --- Komedi tarzı bi film diyebiliriz. çok iyi bi film değil. Çok boş zamanda gider.

Memento 2000 --- İzlenebilir bi film ama beklentiye gerek yok.

Oldboy 2013 --- Ben sevmedim filmi. Başlangıç olarak bana heyecan verdi ama gerisi pek sarmadı. Genede boş zaman filmi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, OttomaN TigeR ve 0MG90

adler03

Üye
Temmuz Soğuğu
Eski tarz film sevenler için güzel bir cinayet filmi.

adler03

Üye
Frankenstein:
Bildiğimiz Frankenstein hikayesinin sonuna farklı ve yeni bir başlangıç eklenmiş.Şeytanlar ile meleklerin mücadelesinde Dr. Frankenstein'in yaratığı taraf seçmek zorunda kalıyor.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Liseli Polisler 1-2:Kesinlikle izlemeniz gereken bi seri

Çakma Polisler:Çoğu yerinde kahkaha atacağınız bir film.

Para Avcısı:Konu bakımından iyi ama uzun bir film az da olsa sıkılabilirsiniz.

Kick-Ass 1-2:Yine kesinlikle izlemeniz gereken 2 filmlik bir seri filmi.

Man of Earth(Dünyalı):Tek bir oda da geçen ama hiç sıkmayacak tarzda bilim kurgu filmi.

Bay Bayan Smith:Oyuncu kadrosu gibi aksiyon dolu bir film.

Lucy:İzlediğim en iyi bilim kurgu filmlerinden sonunda biraz saçmalamasa iyiydi.

Robocop:Klasik robocop filmlerinden farklı olarak izlenebilir bir film.

Sex Tape:Boş zamanda izlenebilir.Gereksiz bir film.

Lego:Güzel bir filmdi fakat sıkılmadım değil.

Korku Seansı:Son zamanlarda izlediğim en iyi korku filmiydi.Korku açısından değilde konusu bakımından harika bir film.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti:Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.Zaten serisi dillere destan.

Öteki Kadın:Gereksiz bir film.Bir kaç komik yerinden başka hiçbirşeyi yok.Boş zamanda izlenebilir.

Herkül Özgürlük Savaşçısı:Kadrosunun hakkını veren bir filmdi.Fakat konu biraz daha iyi tutulup film uzun olabilirdi.

Ninja Kamlumbağalar:Her anı sizi içine çekebilecek tarzda bir film.

Sosyal Ağ:Mark Zuckerberg hayatını anlatan bir film.Facebook kuruluş tarihini anlatıyor.Bilmediğim birçok bilgiyi öğrendim.Film sağolsun.

Kaçış Planı:Böle bir film yok ya harikaydı.Kesinlikle izleyin.

Galaksinin Koruyucaları:2014 yılının en iyi filmi diyebilirim.

Dracula Untond 2014:Türk düşmanı bir film.Fakat bunları bi kenara bırakınca güzel bi film denebilir.

Not:Bu filmler sadece 8 günde izlenmiştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, Mad EagLe, OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
ANIL

ANIL

Admin
If I Stay (Eğer Yaşarsam)

Konunun işlenişi güzel fakat pek farklı değil.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve BLooD_ReG
0MG90

0MG90

Üye
Just My Luck

Kesinlikle izleyin :D

• Beğen

Üst Alt