İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bir hafta oldu ama: The Maze Runner (2014)

Film fena değil aslında, izlenebilir...
Ama bu yeni nesil filmlerde filmi yapanlar, Sixth Sense, Fight Club, Memento gibi seyirciye olayı anlama payı vererek ama aslında anlamayı hiç de kolay olmayan bir film yaparak filmin sonunda beyin patlatma olayını çok meşakkatli mi buluyorlar neden, bilinmez; maalesef artık yeni nesil filmlerde bu risk ve uğraş hiç alınmadan sizin sonuna kadar zaten anlamanızın imkansız olduğu bir film yapıp, filmi de merak edeceğiniz şekilde yapıyorlar. Bence böylelikle kolaya kaçan endüstri artık can sıkıyor. Bir de ikinci filmin geleceğinin garanti olduğu birinci filmleri sevmiyoruz yahu... Oldu olacak Sherlock gibi kısa bir dizi yapsınlar film tadında, sezon sezon gidip izleyelim.

Son olarak da haydi Harry Potter neyse de, artık filmlerde çoluk çocuk görmekten bana gına geldi. Eskiden adam Johnny Depp olurmuş, sonra oynarmış, Al Pacino olurmuş sonra oynarmış, De Niro olurmuş sonra oynarmış... Hunger Games, Maze Runner, Percy Jackson, Ender's Game gibi birçok büyük yapım filmde çoluk çocuk seyretmekten bana gına geldi...

Bilmiyorum belki de yaşlanıyorum...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Fatic

Fatic

Üye
Adalet'i izledim klasik amerikan filmi tavsiye etmem

adler03

Üye
Onu Sarıya Boya

Amir Khan'ın güzel filmlerinden biri daha.İngiliz işgali altındaki Hindistan'ın bağımsızlığını savunan kahramanlar ile günümüz Hindistan'ında yaşayan üniversiteli birkaç gencin yaşadıkları arasında bağlantı kuran güzel bir yapım olmuş.

çaminci

çaminci

Üye
Social network
Facebookun kuruluşunu anlatıyor özellikle yazılıcımcı arkadaşlar falan varsa izlesin baya gaza getiriyor adamı

0MG90

0MG90

Üye
Çernobil'in Sırları
Beklediğimden kötüydü, biraz abartılmış ve gereksiz uzatılmış onun dışında iyiydi.

ANIL

ANIL

Admin
Pek Yakında (2014)

Gidin izleyin. :D

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Nextman

adler03

Üye
X-Men Geçmiş Günler Gelecek

Filmin de adından anlaşıldığı gibi mutantların geleceğinin kurtulması geçmişe bağlı.Kahramanımız Wolverine zihin yolu ile geçmişe doğru bir yolculuk yaparak mutantları kurtarmaya çalışıyor.Filmin görsel yönü muhteşem.

skynet

Üye

Imdb fazla abartmış o kadar güzel değildi 5/10

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayatımın En Kötü Gecesi.

Güzel bir komedi.

• Beğen
Tepkiler: skynet ve Nextman
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Terminator: Kurtuluş filmi sıkılmadan izliyorsunuz lakin terminator serisine yakışmış mı HAYIR .

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve skynet
avast

avast

Üye
Kacis plani guzeldiAdalet'i sinemada izledim begenmedim ninja kaplumbaglari izledim arkasindan tosbaglar daha iyiydi :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Pek Yakında , kesin gidin izleyin :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Lucy
İyi sayılır, boş vaktinizde izleyin

• Beğen

skynet

Üye

Çok güzeldi :kop:

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Yağmur Adam (1988). Otistik bir dahinin hikayesini anlatıyor , oldukça güzel bir film.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve skynet

skynet

Üye

Hapishane filmlerini severim ama bu olmamış 5/10

adler03

Üye
Müzede Bir Gece

Film çok önceden çıkmasına rağmen ilk kez seyrediyorum.Keşke daha önce izleseymişim diyeceğim güzellikte bir filmdi.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Enpatsu Shakugan

Üst Alt