Gelecekten Gelen adam John Titor-2036 yılından.

Sponsorlu Bağlantılar

John Titor

Üye
Bu istenmeyen bi sonuctu.3.dunya savasi olmasin diye bazi seyleri degistirdim.bazi belgeleri yok ettim.bazi kisilerin fikirlerine mudahalede bulundum(fiziksel olarak).Fark etmeden bu bazi seyleri degistirdi.Evet normalde 2004 den sonra olimpiyat olmamasi lazimdi ama bunu istemsizce degistirmisim
Ornek olarak gecmiste bin ladin adli terorist kacarak kurtuluyodu.bunun onune gectim.kaldigi ozel karargahin kordinatlarini anonim bir isim ile ABD ye yolladim.Onlar gerekeni yapti ve bin ladin olduruldu.En buyuk degisimlerden birine bu sebep oldu
2036 dan gelen tek benim.belki daha ilerki tarihlerden baska yolcular da vardir ki oyle dusunuyorum.ama onlarin teknolojisine henuz biz de ulasamadik

heathrow

heathrow

Üye
Cep telefonundan bağlandığını söylemiştin. Hangi operatörü kullanıyorsun? Herkes Turkcell 1 GB sınırsız paketteki hız sınırını kaldırmanın yollarını arıyor. Sen bunun yolunu biliyor musun? Kaldıramazsan kaldırırlar gülüm.

John Titor

Üye
Bende turkcelliyim :) ee ne demisler turkcellin cekim gucu.bu arada gozuktugum kadar ciddi birisi degilim john titor ise kod adim

heathrow

heathrow

Üye
Bende turkcelliyim :) ee ne demisler turkcellin cekim gucu.bu arada gozuktugum kadar ciddi birisi degilim john titor ise kod adim
duyduğuma göre kontörlü hat kullanıyormuşsun, 3 ayda bir kontör yüklüyormuşsun ve herkesi ödemeli arıyormuşsun?

• Beğen
Tepkiler: John Titor

John Titor

Üye
:D.faturali hat kullaniyorum.herseyim devlet tarafindan odeniyor.benimki kadar rahat hayat suren yoktur herhalde

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Saçmalık.

• Beğen
Tepkiler: heathrow
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
bazi kisilerin fikirlerine mudahalede bulundum(fiziksel olarak).

Bu kısmı biraz açabilirmiyiz.:hmmm

belki daha ilerki tarihlerden baska yolcular da vardir ki oyle dusunuyorum.ama onlarin teknolojisine henuz biz de ulasamadik

Bu şu anlama geliyor, bu teknoloji tek sizin elinizde değil, başka bir süper gücün daha elinde var, yanılıyor muyum ? Bir IBM için geldiğine emin misin, yoksa bu bir kılıf mı?
john titor ise kod adim

Kod adları genelde bir anlam taşır.Bunu çözdüğüm an seni enseleyeceğim titorrr.:fkr:

vaterfa

vaterfa

Üye
kullandigin aracin adi fg-v3.12 seklinde mi

John Titor

Üye
kullandigin aracin adi fg-v3.12 seklinde mi
Alakasi bile yok :)
Fiziksel mudahale dedigim gidip beyinlerinden elimle fikirleri cikartmadim.o fikire kapilmalari icin gerekli nedenleri ortadan kaldirdim.Kabul ediyorum kolay olmadi

furkankaya559758

Üye
Ben resmin doğru olduğuna inanmıyorum. O kadar farklı bir insan geldi de insanlar fark etmedi mi?

John Titor

Üye
Akilli birisin dev asa.tabiki ibm 5100 u elde etmek benim gorevim ama bundan daha ilerde bir gorevim daha var.3.dunya savasina engel olmak.size anlatmamda sakinca yok zaten 22 yil gerideyiz etkisi olmaz
O resmin photoshop oldugunu soylemistim.nedende gecmistekiler cok rahattilar ve benden korkmadilar yada dusman olmadilar

Baydırman

Baydırman

Moderator
:birak:

John Titor

Üye
Cern in 2005 de kara delik uretmesi herseyin baslangici oldu.detaylari soylemeden anlatiyorum.2033 yilinda cern bir solucan deligi yaratmayi basardi.2 yil ustunde calisarak nesneleri belirli noktalarda belirtmeyi(tam isinlanmak olmasa da oyle diyebilirsiniz) buldu.Bu bulus sayesinde zamanda yolculugu ilk yapan kurum oldu.2036 yilinda hukumetin yaninda bir kurum daha var.su an ki amaclarindan biri zaman bukulmesinden data aktarimi.eger basarirlarsa size herseyi kanitlayabilecegim.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Cern in 2005 de kara delik uretmesi herseyin baslangici oldu.detaylari soylemeden anlatiyorum.2033 yilinda cern bir solucan deligi yaratmayi basardi.2 yil ustunde calisarak nesneleri belirli noktalarda belirtmeyi(tam isinlanmak olmasa da oyle diyebilirsiniz) buldu.Bu bulus sayesinde zamanda yolculugu ilk yapan kurum oldu.2036 yilinda hukumetin yaninda bir kurum daha var.su an ki amaclarindan biri zaman bukulmesinden data aktarimi.eger basarirlarsa size herseyi kanitlayabilecegim.
Nerede ikamet ediyorsun sayın titor

John Titor

Üye
Istanbul un kuytu koselerinde ozel bir evim var :) devlet zamaninda vermisti

heathrow

heathrow

Üye
Istanbul un kuytu koselerinde ozel bir evim var :) devlet zamaninda vermisti
Bende o bilgisayardan var ister misin? Çalışır durumda, kozmetik açıdan 10 üzerinden 9 alır. Bilgisayar mühendisi büyük babamdan kaldı yadigar. O nedenle çok kıymetli. 15.000 dolar istiyorum. Yalnız önce havale, sonra kargo :D

John Titor

Üye
Alirim fakat ama almaya ben gelemem eger dis dunya insanlari beni gorurse iyi seyler olacagini sanmam :D

heathrow

heathrow

Üye
Alirim fakat ama almaya ben gelemem eger dis dunya insanlari beni gorurse iyi seyler olacagini sanmam :D
Markete alışverişe gitmiyor musun? Çöpü dökmüyor musun? Dışarı çıkıyorsun elbet. Dış dünya insanları seni görmemeli diyorsun?

• Beğen
Tepkiler: mürteza16