Gelecekten Gelen adam John Titor-2036 yılından.

Sponsorlu Bağlantılar

John Titor

Üye
Gecmise gitmekte bisey yok ki.zaman bukulmesi saglayacak kadar agir bir kutleyi solucan deligine sigdirdiginiz zaman gecmise gidebiliyosunuz(gelecek teknolojisi olmadan mumkun degil)devamini anlatamam ama bu duzenek ile calisiyo zaman makinesi.henuz sadece 1800 yilina kadar gidebiliyo.teknolojimiz fazla mukemmel degil.izlediginiz filmlerdeki gibi ucuk seyler yok ayni dunya ayni insanlar :)

Baydırman

Baydırman

Moderator
ilgilenmesek gider aslında :hmmm

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

John Titor

Üye
3.dunya savasini durdurmaya calisan bir zaman yolcusuyum tabiki musluga ihtiyacim yok.gelecege gidip gelmek 3 dakika gecmiyor zaman makinesi cok hizli.ayrica catal unuttugumda gidip almiyorum elbette.haftada 1 gidiyorum rapor veriyorum ihtiyaclarimi karsilayip donuyorum
Belki siz de zaman makinesi icat edildigi zamanlarda gecmise gonderiliceksiniz.o zaman hatirlarsiniz bi john titor vardi boyle bos bos konusurdu diye.ve anlarsiniz halimi :)

Baydırman

Baydırman

Moderator
3.dunya savasini durdurmaya calisan bir zaman yolcusuyum tabiki musluga ihtiyacim yok.gelecege gidip gelmek 3 dakika gecmiyor zaman makinesi cok hizli.ayrica catal unuttugumda gidip almiyorum elbette.haftada 1 gidiyorum rapor veriyorum ihtiyaclarimi karsilayip donuyorum
Belki siz de zaman makinesi icat edildigi zamanlarda gecmise gonderiliceksiniz.o zaman hatirlarsiniz bi john titor vardi boyle bos bos konusurdu diye.ve anlarsiniz halimi :)
sizce üçüncü dünya savaşı başlamadı mı bence başladı...
he canım he anlarız

John Titor

Üye
Baslasaydi durdurmak icin bunca devlet ve bilim adami calismazdi degil mi.

heathrow

heathrow

Üye

John Titor

Üye
Aslinda boyut degistirme teknolojisini bulabilsek tek hamlede her seyi degistirebiliriz.ama olmuyor iste.isler ters duruma dustugunde zamani geri almak pek fayda etmiyo.bu seye benzer.bozuk bir bilgisayari istedigin kadar tamir et eskisi gibi olamaz.ama yenisi sifirdir ve en iyi halidir

Baydırman

Baydırman

Moderator
Baslasaydi durdurmak icin bunca devlet ve bilim adami calismazdi degil mi.
isim olaral başlamadı tabi bugün dünyamızda gelişen olaylar büyük bir savaş değil zaten tiyatro oynuyorlar dibimizde değil mi

John Titor

Üye
Haklisin dostum.tabiki savas bir anda cikmiycak.her olayin bile bunun uzerinde etkisi var.zaten o yuzden durdurmasi bu kadar zor :)

Baydırman

Baydırman

Moderator
Haklisin dostum.tabiki savas bir anda cikmiycak.her olayin bile bunun uzerinde etkisi var.zaten o yuzden durdurmasi bu kadar zor :)
dostum mu :hmmm
3 yaşındasın ve yeğenimden bir yaş küçüksün yeğenim dersem sorun olmaz herhalde bana dayı diyebilirsin :ehe

John Titor

Üye
Aslinda haklisin her ne kadar 25 yasinda da olsam mantiken 2014 de 3 yasinda oldugum icin bu sitedeki herkes benden buyuk
Ama zamanda yolculuk girince isler degisiyor :)
Acikcasi gecmisteki insanlarin benden nefret edecegini dusunuyordum veya tersleyip kizacaklarini.bana sicak davranmaniz tuhaf geldi ve hosuma gitmedi degil

Baydırman

Baydırman

Moderator
Aslinda haklisin her ne kadar 25 yasinda da olsam mantiken 2014 de 3 yasinda oldugum icin bu sitedeki herkes benden buyuk
Ama zamanda yolculuk girince isler degisiyor :)
fazla hayalperestlik iyi değil hadi iyi günler yeğenim :bye2:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Elimizde icat edilmis onlarca ibm 5100 var ama istedigimiz sonuca ulasamiyoruz.sizin teknolojiniz de su an ileri duzeyde ama hic kimse ibm 5100 yapamaz.sadece o zamanin mucitleri bunu yapabilir

Neden yapamıyorlar? Teknoloji her geçen gün geri değil ileri gidiyor, daha fazla imkan ile dahada iyisini yapabilirler 2036 senesinde..

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Beyler muhabet ciddi mi yav

esokmen

esokmen

Üye
Sen 2036 dan geliyorsun.

Peki 2070 deki adamlar gelipde kendi ulkelerinin menfaatleri icin gelecegi degistirmiyorlar. Yani 2040 dan gelip neden isi kökten cozmuyorlar. Sen basarisizSin neden seni alipda 1970 e gondermiyorlar neden 1945 de ki 2. Dunya savasini engellemiyorlar. Sacmalik zamanda yolculuk mumkun olmayacaktir. Olsa bile bu sekilde olmaz.

Şöyle düşünün gelecekten birileri sizlere surekli müdahale ediyor bu saçma lik.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

John Titor

Üye
Evet bize de ediyolar.bilgili ve tecrubeli olanlar bilmeyenlerin yanlis yapmasini engelliyo.bundan daha mantikli ne olabilir ki.ayrica boyle felsefe yaparak imkansiz diyemessin zaman makinesinin matematiksel olarak da aciklanisi var.hersey o kadar kolay degil

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Gecmise gitmekte bisey yok ki.zaman bukulmesi saglayacak kadar agir bir kutleyi solucan deligine sigdirdiginiz zaman gecmise gidebiliyosunuz(gelecek teknolojisi olmadan mumkun degil)devamini anlatamam ama bu duzenek ile calisiyo zaman makinesi.henuz sadece 1800 yilina kadar gidebiliyo.teknolojimiz fazla mukemmel degil.izlediginiz filmlerdeki gibi ucuk seyler yok ayni dunya ayni insanlar :)
Arog filmindeki gibi dolaba giriyoruz biraz bekliyoruz vee deminden şimdiye geldik. Bu kadar basit bi iş ama şu bilim adamları daha anlayamadı :D :D :D

John Titor

Üye
Bence siz bilim adamlarini anlayamadiniz anlayamayacaksiniz da :)
Eger 2.dunya savasini durdurursak hepiniz almanlarin kolesi olacaksiniz ve teknoloji bugunki kadar ileri olmayacak.biz 2036 yilindakilerin bunu istedigi soylenemez.muhtemelen siz de istemiyorsunuzdur

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bence siz bilim adamlarini anlayamadiniz anlayamayacaksiniz da :)
Eger 2.dunya savasini durdurursak hepiniz almanlarin kolesi olacaksiniz ve teknoloji bugunki kadar ileri olmayacak.biz 2036 yilindakilerin bunu istedigi soylenemez.muhtemelen siz de istemiyorsunuzdur
Nereden biliyorsunuz 2. Dünya savaşını durdurup 2036 ya kadar beklediniz sonra tekrar geri dönüp 2. Dünya savaşı mı çıkardınız ?

John Titor

Üye
Yapma ihtiyaci bile duymadik.olacaklar kesin ve netdi