Yardım iyi bir antivirüss programı

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
iyi bir antivirüss programı
Selm Arkadaşlar Önerebileceniz antivüris progframları varmı güzel olsun bilgisayarı "kasmasın"

furkankaya559758

Üye
Kasmayı fazla bilmiyorum ama benim şimdiye dek kullandığım en iyi anti-virüs programı Nod 32 oldu.

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Nod 32 ben oyun oynarken güncelleme indiriyor kendi kendine tarama yapıyor doğal olarak kasıyor tavsiye etmem.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben AVG Antivirüs 2015 i öneririm kendi sitesinden free olarak yayınlıyor ve oldukça etkili bir virüs programıdır.

serif55

serif55

Üye
Bitdefender gerçekten işini layıkıyla yapan bir antivirüs programı şiddetle öneririm

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bitdefender gerçekten işini layıkıyla yapan bir antivirüs programı şiddetle öneririm
Bit Defender de çok kasıyor be kardeşim tamam oldukça süper bir antivirüs fakat kasmasa mükemmel olur

serif55

serif55

Üye
Valla pc den pc ye değişiyor o zaman kardeşim bende 0 kasma vardı :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yani haklısın tabi ki ama cidden hem interneti heç pc yi acayip kasıyor hakkını da veriyor işte.

• Beğen
Tepkiler: serif55
hookword

hookword

Üye
McAfee tek geçerim.

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Anti virüs programı tavsiyesi istersen bir çok programın önerildiğini göreceksin. Bir bilenden illaki yardım al ama sana tavsiyem en iyi anti virüs programı konusunda kendin tercih yapmalısın.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü ve hookword
PME 4L

PME 4L

Üye
360 Total Security 5(AVG Bitdefender ..) motor var yetermi :)

mc_307

mc_307

Üye
Eset smart security 7 kur arkana bakma, yıllardır kullanırım kasma falan olmaz, güncel tutarsan virüs sorunu yaşamazsin. Rami düşük pclere kurarım, varlığı yokluğu belli bile olmaz.

• Beğen
Tepkiler: çaminci
bahtiyarus

bahtiyarus

Üye
Bence Microsoft Security Essentials kullan ben antivirüs programların hepsini kullandım bundan memnunum. ...

denisjr

denisjr

Üye
Kaspersky pure yada internet security yükle. Eğer bunlar kasar diyorsanız. Microsoftun kendi anti virus programını dene. Gerçekten başarılı. Microsoft essential.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
microsoft secrutiy esantiles mi ne var pc nin kendi antivirüsü Onu kullanıcam kasma az teşekkürler

phasan

phasan

Üye
Pc kendı vurus programını kullan yada avas onerırım